Portrait de Ігор Каганець
Ігор Каганець
  • Visits: 5
  • Accès: 5

Омолодження мозку – головний чинник омолодження організму

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Головний мозок є найважливішим органом людського тіла. Не випадково зцілення людини в автоматичному режимі «Живого Слова» (за допомогою універсальних форм) майже завжди починається з відновлення головного мозку. Все найкраще – йому. Отже, ключ до оздоровлення, омолодження і фізичного безсмертя – перетворення мозку на «вічний двигун – еволюції ведучий» (Звукона Воль). Пропоную обговорити відомі нам засоби вдосконалення мозку.

161107mozok.jpg

Душі структура над плоттю домінує. Силою духа матеріальним управляємо!
Душі структура над плоттю домінує. Силою духа матеріальним управляємо!

Очищення Живим Словом, наповнення Світлом

Запам’ятовування головним мозком будь-якої нової інформації відбувається шляхом формування нових нейронних комплексів. Нове слово, новий факт, новий навик – це завжди нова структура нейронів. Відтак характер сприйнятої нами інформації визначає якість нашого мозку.

Якщо вдуматися в сенс цифрон, звукон, інформосот та енергосот Живого Слова, то стає зрозуміло, що це інформація боголюдського рівня,  тобто рівня фізичної досконалості і безсмертя. Відтак метод вдосконалення мозку полягає у вивченні текстів Живого Слова напам’ять. Про це у статтях:

Оточіть себе гарною музикою. Найкращими для розвитку мозку вважаються твори Моцарта:

 

 

Водночас треба радикально позбуватися інформаційного баласту:  

Боголюдський світогляд

Для того, щоб відбулися фізичні перетворення, потрібен дозвіл нашої підсвідомості. Її треба переконати у наявності в кожній людині вродженого механізму самовідновлення, а для переконливості нам потрібні знання. Раціональні знання про перетворення людини на боголюдину дає аріянство – релігія знань. Про це у статтях:    

Сприятливе соціальне середовище

Групові практики суттєво ефективніші, ніж індивідуальні. Для прискорення свого розвитку треба сформувати навколо себе середовище світлих людей, спрямованих на самовдосконалення:

Постійне навчання

Погляньте на дітей: вони постійно всім цікавляться й надзвичайно швидко навчаються. Ознакою молодого мозку є його спроможність до навчання. Отже, щоб бути молодим, треба постійно опановувати нові мистецтва, мови, ремесла, технології, навички. «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, Свого не цурайтесь» – закликає Тарас Шевченко. Тож будьмо як діти:

Енергетик для дітей блискавки

Загальновідомо, що універсальним енергетиком є глюкоза – C6H12O6. Проте організм може продукувати дещо краще. Якщо виконується інтенсивна робота і потрібне «швидке паливо», то глюкоза попередньо розщеплюється на дві молекули лактату – т. зв. «молочну кислоту». Легко побачити, що лактат –  C3H6O3 – це розділена навпіл молекула глюкози.

Завдяки значно меншому розміру, молекули лактату легко приникають через мембрани клітин і забезпечують швидкий енергообмін. Завдяки високій швидкості виробництва, транспортування і згорання, лактат є найкращим енергетиком, який із задоволенням споживається всіма органами тіла. Більше того, лактат активно використовується тканинами для «ремонту» пошкоджених ділянок, зокрема, для відновлення і збільшення м’язової маси після інтенсивних фізичних навантажень, а також відновлення мозку після інтенсивних розумових навантажень.

Відомо, що організм будь-якого живої істоти працює так, що абсолютний пріоритет при розподілі харчування й енергії закріплений за мозком. Тому як тільки молочна кислота з’являється в крові, 90% використовується як джерело живлення для мозку.

Звідки ж лактат – це найенергетичніше паливо – потрапляє у кров? Він продукується під час роботи м’язів, особливо якщо це інтенсивна робота, найкраще – під час дуже швидких, вибухових навантажень, близьких до максимальних. У цьому випадку лактат забезпечує роботу працюючих м’язів, а його надлишок викидається у кров і відразу ж засвоюється всіма підсистемами організму, передусім головним мозком. Тож виходить, що інтенсивна робота м’язів сприяє розвитку мозку, адже найкраще розвиваються ті підсистеми, які отримують найкраще живлення.

Шукаймо найперше Царства божого

Мозок є частиною організму, тому що добре для організму в цілому, те добре й для мозку: якісне харчування, дотримання добових ритмів, правильне чергування сну і активності, позитивні емоції, добрі справи:

Усе, сказане вище, зводиться до однієї євангельської настанови: Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться!

Творимо!

Наші інтереси: 

Гарна гра має тривати довго! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Commentaires

Portrait de Василь Глод
0
No votes yet
Soumis par Василь Глод le 7 Novembre, 2016 - 22:44

Стаття цікава і закликає до Дії. Живе Слово діє на трьох рівнях, Духу Душі і Фізичної плоті. Харчування і фізичне навантаження діють в першу чергу на фізичну плоть.
Джерело очищення
Живим Словом
Освячую Дух
Очищаю Душу
Відновлюю Плоть
До Світла Прямую.

Радіймо!

Portrait de Арсен Дубовик
0
No votes yet
Soumis par Арсен Дубовик le 8 Novembre, 2016 - 12:46

Людина - це "батарейка" чи "генератор"?

Quote:
лактат ... продукується під час роботи м’язів, особливо якщо це інтенсивна робота, найкраще – під час дуже швидких, вибухових навантажень, близьких до максимальних.

Лактат = Енергія
Якщо людина "батарейка", то відведений ресурс за інтенсивного навантаження швидко вичерпується. Приклад - середня тривалість життя життя. Чим інтенсивніше працює "батарейка", тим швидше вона "здихає" (раб у каменоломні чи рудниках, кріпосний, робітник наРОБоті тощо). хоча сюди можна і "святих" віднести, які сидять собі у келії і тихесенько використовують відведений ресурс...).
Якщо людина "генератор", то живе вічно? (підприємець, "вільний каменяр" ( ;-) ), святий, Ісус Хрестос).
(Довідка: "батарейка" = раб = Homo sapiens
"генератор" = вільний = Надлюдина)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Ігор Каганець
0
No votes yet
Soumis par Ігор Каганець le 8 Novembre, 2016 - 18:30

Людина - це одноразова батарейка,
надлюдина - це акумулятор, спроможний до оновлення і перезарядки,
боголюдина - це генератор, вічний двигун.

Арсен Дубовик wrote:
Людина - це "батарейка" чи "генератор"?
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">лактат ... продукується під час роботи м’язів, особливо якщо це інтенсивна робота, найкраще – під час дуже швидких, вибухових навантажень, близьких до максимальних.</blockquote>

Лактат = Енергія
Якщо людина "батарейка", то відведений ресурс за інтенсивного навантаження швидко вичерпується. Приклад - середня тривалість життя життя. Чим інтенсивніше працює "батарейка", тим швидше вона "здихає" (раб у каменоломні чи рудниках, кріпосний, робітник наРОБоті тощо). хоча сюди можна і "святих" віднести, які сидять собі у келії і тихесенько використовують відведений ресурс...).
Якщо людина "генератор", то живе вічно? (підприємець, "вільний каменяр" ( ;-) ), святий, Ісус Хрестос).
(Довідка: "батарейка" = раб = Homo sapiens
"генератор" = вільний = <a href="http://www.ar25.org/article/gomo-sapiyens-gomo-lyudens.html" class="bb-url" rel="nofollow">Надлюдина</a>)

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 8 Novembre, 2016 - 13:35

Скажи на якому "паливі" працює твій організм і я скажу хто ти.

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 9 Novembre, 2016 - 14:05

Я перепрошую шановне товариство, але про яке вічне життя тут йдеться? У фізичному тілі? Але це суперечить законам природи, ведичним знанням і просто здоровому глузду. У проявленому світі немає вічного нічого навіть всесвіт не вічний. Я так зрозумів, що тут зібрались шанувальники ведичних знань. Але одна з цілей Вед - позбутися перевтілень у фізичному світі. Чому тут у цій темі не використовують знання Вед. Я вам їх нагадаю уривком з Бгаґават Ґіти:
11. «Хто вічні закони пізнав, не існує для того
У світі жалю ні до мертвого, ні до живого.
12. Бо ти, як і я, як і ті, хто умре навіть нині,
Тривали завжди, і ніхто з них ніколи не згине.
13. Як юність і зрілість в літа переходять старечі,
Так дух з тіла в тіло іде — і тужить не до речі.
14. Від тіла — і холод і жар, насолода, нещастя,
Тож тілові не довіряй: воно короткочасне.
15. Лиш тим, хто стійкий, незворушний у горі і щасті,
Здолати сум’яття й здобути безсмертя удасться.
16. Де грані буття й небуття? Хто знайти їх зуміє?
Лише просвітленний між ними зв’язок розуміє.
17. Лиш те, що пронизує тіло — одвічне і суще,
Його ще ніхто не зробив і не зробить минущим.
18. Минущі тіла, але вічності дух — незнищенний.

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 9 Novembre, 2016 - 14:55

Віди (відання, знання) констатують, що людина розвивається через реінкарнацію.

Ісус, будучи боголюдиною, яка вийшла за межі реінкарнації, заохочує своїх послідовників до вічного життя. Тому нас цікавить тема фізичного безсмертя.

Ісус розділяє людську еволюцію на дві епохи (два еони). Нинішня – епоха смертної людини, нова – епоха безсмертної боголюдини. «Ті ж, що удостояться осягнути нової епохи, вмерти вже не можуть, тому що вони є синами Бога – воскресіння діти сущі» (Лк 20.34–36)».

Ми тут працюємо в парадигмі аріохрестиянства, де вища мета - піднесення у Простір волі (Царства божого) і досягнення фізичного безсмертя.

Докладніше: «Ви, що пішли за мною», або Мотивація до фізичного безсмертя

Наша найближча мета - стати реалізованою людиною, ознакою якої є активне довголіття.

Ігор Ящук wrote:
Я перепрошую шановне товариство, але про яке вічне життя тут йдеться? У фізичному тілі? Але це суперечить законам природи, ведичним знанням і просто здоровому глузду. У проявленому світі немає вічного нічого навіть всесвіт не вічний. Я так зрозумів, що тут зібрались шанувальники ведичних знань. Але одна з цілей Вед - позбутися перевтілень у фізичному світі. Чому тут у цій темі не використовують знання Вед. Я вам їх нагадаю уривком з Бгаґават Ґіти:
11. «Хто вічні закони пізнав, не існує для того
У світі жалю ні до мертвого, ні до живого.
12. Бо ти, як і я, як і ті, хто умре навіть нині,
Тривали завжди, і ніхто з них ніколи не згине.
13. Як юність і зрілість в літа переходять старечі,
Так дух з тіла в тіло іде — і тужить не до речі.
14. Від тіла — і холод і жар, насолода, нещастя,
Тож тілові не довіряй: воно короткочасне.
15. Лиш тим, хто стійкий, незворушний у горі і щасті,
Здолати сум’яття й здобути безсмертя удасться.
16. Де грані буття й небуття? Хто знайти їх зуміє?
Лише просвітленний між ними зв’язок розуміє.
17. Лиш те, що пронизує тіло — одвічне і суще,
Його ще ніхто не зробив і не зробить минущим.
18. Минущі тіла, але вічності дух — незнищенний.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 9 Novembre, 2016 - 17:09

Ми говоримо про різне. І з чого Видно, що Ісус мав на увазі фізичне безсмертя? Так, мета реінкарнацій - розвиток духу, якщо точніше свідомості духу, але нерозвиненого духу. У ведичній філософії цей процес називається колесо сансари (або самсари). Але сансара це те, чого Веди вчать позбутися і ведична традиція показує сансару як кармічне покарання для тих, хто не дбає про розвиток своєї духовної свідомості. Відкинемо у бік усе це мудрогелля. Скажіть (якщо Ви відчуваєте свій дух), невже ваш дух хоче бути навічно зоточеним у це тіло?

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 9 Novembre, 2016 - 19:03

Вічне життя передбачає можливість оновлювати тіло без перенародження. Таке оновлення називається воскресінням або метаморфозою. Перед початком своєї діяльності Ісус уже здійснив воскресіння-метаморфозу, відтак вирішив поділитися з людством власним досвідом.

Після метаморфози оновлена плоть відрізняється від попередньої плоті. Тому після воскресіння Ісуса не одразу впізнавали.

Ігор Ящук wrote:
Скажіть (якщо Ви відчуваєте свій дух), невже ваш дух хоче бути навічно зоточеним у це тіло?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 10:35

Тобто душу і дух ви ототожнюєте з тілом?
Потім, на цьому сайті часто вдаються до езотеричних і оккультних знань, але оккультизм вказує, що Ісус постав по смерті перед учнями не у фізичному тілі, а у тілі щільного віталу (астралу). До того ж ви знаєте, що у світі існує дві могили Ісуса? Одна з них у Кашмірі.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 13:27

Концепція безсмертя фізичного тіла - це концепція свідків єгови. Чи тут зібралися свідки єгови?

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 11 Novembre, 2016 - 15:41

Ігоре, припиняй. Не подобається фізичне безсмертя? Будь-ласка, ніхто ж не примушує. А для багатьох ця тема цікава.

Коли цілишся, то завжди треба брати вище. Ти ж це знаєш. Якщо братимемо за мету безсмертя, то активного довголіття точно досягнемо.

Здобуття фізичного безсмертя - це суто технічне завдання. Динамісти вважали, що це технологія. Ось ми і працюємо над її відтворенням.

Ігор Ящук wrote:
Концепція безсмертя фізичного тіла - це концепція свідків єгови. Чи тут зібралися свідки єгови?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 11 Novembre, 2016 - 16:23

Вибачте! Тепер мені зрозуміла мета цієї теми. Якби було відразу так сказано, я й не сунувся б сюди зі "своїми" ведичними знаннями. Просто я щиро гадав, що тут шукають вищу істину. Дійсно, мені нема чого тут робити. Кожен має право жити у тому всесвіті, який сам збудував (це з Упанішад).

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 11 Novembre, 2016 - 20:39

Сайт НО дозволяє кожному Гравцеві написати про своє бачення певної теми чи події не тільки за допомогою коментарів,а також і за допомогою запису у власному блозі.
Напишіть статтю про своє розуміння того,що розуміється Вам по іншому.

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Михайло Харачко
0
No votes yet
Soumis par Михайло Харачко le 14 Novembre, 2016 - 05:57

У Божественній пісні є цікаві слова:
"Не мудрий, хто ведам присвятить слова велемовні,
Гадає, що веди - єдині закони верховні?..."

Це означає, що вони діють для певного рівня свідомості, на вищих рівнях діють вже інші закони. На одному рівні людина живе 1 раз, на другому - багато через реінкарнацію, далі - може опанувати вічне життя, доклавши значних зусиль.

Ігор Ящук мовив: Тепер мені зрозуміла мета цієї теми. Якби було відразу так сказано, я й не сунувся б сюди зі "своїми" ведичними знаннями.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 14 Novembre, 2016 - 13:57

Саме так, ці слова втіленого бога - для іншого рівня свідомості. Фраза, яку ви навели, вирвана з контексту Бгаґават Ґіти і таким чином спотворює її дух. Це діалог бога і людини, яка досягла того духовного рівня, на якому відбувається безпосереднє спілкування з божественим. З точки зору такого рівня будь яке священне писання виглядає спотворенням. Ви так пишите, отже, досягли божественого рівня?

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 9 Novembre, 2016 - 16:22

На даному етапі у священні тексти і книги запхали свого носа соціальні паразити.Рай у майбутньому і щастя у не втіленому стані...а ще мав настати комунізм в кінці минулого століття і вже сто разів був кінець світу.Людина бігає за чужими ідеями все життя як кіт за хвостом,а життя проходить мов пісок крізь пальці.

Також на кожному рівні пізнання,усі розумні книги розуміються трохи по іншому.Нічого не можу сказати про безсмертя у фізичному тілі,але думаю,що Рай не доступний після Смерті,якщо не був знайденим за життя.

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 9 Novembre, 2016 - 17:18

Що Ви називаєте життям? Життя фізичної оболонки? Рай і пекло - це стан свідомості. Запитайте себе і добре подумайте: а що таке свідомість і де вона знаходиться?

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 9 Novembre, 2016 - 17:37

Свідомість є життя і визначення місця та часу вона не має.Час і місце це вже для зручності Гри у еволюцію.

Ігор Ящук wrote:
Що Ви називаєте життям? Життя фізичної оболонки? Рай і пекло - це стан свідомості. Запитайте себе і добре подумайте: а що таке свідомість і де вона знаходиться?

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 9 Novembre, 2016 - 18:04

Вибачте, це Вам каже ваша свідомість чи Ви про це начитались і наслухались (книжне знання)?

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 9 Novembre, 2016 - 18:47

Навіщо мені переказувати чужі книжки чи лекції.Та й вибачатись Вам нема за що.

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 9 Novembre, 2016 - 18:55

Дякую!

Portrait de Арсен Дубовик
0
No votes yet
Soumis par Арсен Дубовик le 10 Novembre, 2016 - 15:20

Вітаю, Ігоре! Ти й справді здійснив метаморфозу! По проходженню 1 рік 8 місяців Ти вже здатний формулювати запитання на питання, що висвітлюються на нашому сайті. Хоча поки що вони й риторичні, але "колесо почало рухатися", отже арійський імператив починає пробуджуватися і в Тобі - "Все буде так, як ми захочемо."
"Шукайте перш за все Царства Божого, а все інше додасця".
Шукаймо відповіді на правильні запитання - "Щасливі засмучені буттям, бо вони отримають допомогу".
Хайре, Ігоре! )

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 17:15

Я це знав давно. Давно цікавлюся ведичною філософією. А відчуваю із самого дитинства і у веданті знайшов те, що відчуваю. То ж метаморфоза зі мною відбулася на багато раніше ніж Ви думаєте. І весь час відбувається. Знаєте, що мене дивує на цьому сайті - проповідуються духовні і культурні цінності давніх аріїв, які кульміновані у їхніх священни Ведах, але мені здалося, що тут ніхто ведичну літературу не читав. Повторюю: мені здалося.

Portrait de Владислав Дзигар
0
No votes yet
Soumis par Владислав Дзигар le 21 Novembre, 2019 - 12:44

При всій повазі, але наведений текст з Бгаґават Ґіти, якраз спростовує твої слова.

Жнива почалися, браття!

Portrait de Володимир Світлий
0
No votes yet
Soumis par Володимир Світлий le 9 Novembre, 2016 - 21:54

Давно не є таємницею .що людське фізичне тіло повністю оновлюється за років 7. Наприклад : де які клітини нирок живуть пів години, кісток ,кажуть 6 років і тому подібне. Нічого протиприродного не бачу у вічному житті в своїй фізичній оболонці.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 10:16

А коли зникне фізичний (проявлений) всесвіт, в якому тілі будете існувати?

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 13:33

Ще ось таке: як фізичне тіло може бути безсмертним, якщо його можна фізично знищити (спалити, розрубати, застрелити, втопити і т.і.)?

Portrait de Володимир Федько
0
No votes yet
Soumis par Володимир Федько le 10 Novembre, 2016 - 22:03

Матерія не знищується фізично... вона лише переходить в інший стан. :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 11 Novembre, 2016 - 09:43

Читайте ведичну літературу там написано, що таке матерія. Та й офіційна наука вже змінює погляди на матерію. І взагалі мова про те, що живе фізичне тіло можна знищити (позбавити його життя). До чого тут інша форма матерії?

Portrait de Михайло Харачко
0
No votes yet
Soumis par Михайло Харачко le 14 Novembre, 2016 - 06:02

Ігоре, ти занадто зосереджений на ведах, можливо ти переходиш до порогу, де вони вже перестають діяти, а натомість включаються інші закони.

Ігор Ящук мовив:Читайте ведичну літературу там написано, що таке матерія.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 14 Novembre, 2016 - 14:45

Прошу, за яким порогом перестають діяти Веди? Якщо Ви досягли цього порогу, прокоментуйте, будь ласка, моєму хлопському розуму ці слова з Кена Упанішад:

Ким рухомий і спонукуваний летить розум? Ким викликане до життя виникає перше дихання? Ким рухома ця мова [яку] вимовляють? Який бог покликав до життя око і вухо?
Залишивши те, що [являється] вухом вуха, розумом розуму, мовою мови, диханням дихання, оком ока, пішовши з цього світу, мудрі стають безсмертними.
Туди не проникає око, не проникає ні мова, ні розум.

Ми не знаємо, не розпізнаємо, як можна учити цьому.

Воістину, це відмінно від пізнаного і вище непізнаного - так чули ми від древніх, які роз'яснили нам це.
Що невимовно мовою, чим виражається мова - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не мислиться розумом, чим [як] говорять, мислить розум - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не видно оком, чим видно це око - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не чутно вухом, чим чується це вухо - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не дихає диханням, чим дихається дихання: знай - то і є Брахман, а не те що шанують в цьому [світі люди]

Хто гадає, що знає Брахмана, той його не знає.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 14 Novembre, 2016 - 14:45

Прошу, за яким порогом перестають діяти Веди? Якщо Ви досягли цього порогу, прокоментуйте, будь ласка, моєму хлопському розуму ці слова з Кена Упанішад:

Ким рухомий і спонукуваний летить розум? Ким викликане до життя виникає перше дихання? Ким рухома ця мова [яку] вимовляють? Який бог покликав до життя око і вухо?
Залишивши те, що [являється] вухом вуха, розумом розуму, мовою мови, диханням дихання, оком ока, пішовши з цього світу, мудрі стають безсмертними.
Туди не проникає око, не проникає ні мова, ні розум.

Ми не знаємо, не розпізнаємо, як можна учити цьому.

Воістину, це відмінно від пізнаного і вище непізнаного - так чули ми від древніх, які роз'яснили нам це.
Що невимовно мовою, чим виражається мова - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не мислиться розумом, чим [як] говорять, мислить розум - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не видно оком, чим видно це око - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не чутно вухом, чим чується це вухо - знай: те і є Брахман, а не те, що шанують в цьому [світі люди].
Що не дихає диханням, чим дихається дихання: знай - то і є Брахман, а не те що шанують в цьому [світі люди]

Хто гадає, що знає Брахмана, той його не знає.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 15 Novembre, 2016 - 12:52

Ось ще для роздумів:
Нещодавно я осягнув, що коли помирає розум, на світ з'являється Мудрість; перш, ніж прийшло це звільнення, у мене було одне лише знання
. &lt;Ауробіндо Гхош&gt;

Portrait de Ігор Гайдар
0
No votes yet
Soumis par Ігор Гайдар le 10 Novembre, 2016 - 15:52

Тіло є нашим провідником в фізичному світі. І на нього діють певні обмеження, воно підпорядковується законам фізичного світу. Тому тіло слід розглядати як інструмент одноразового, довготривалого чи якогось іншого типу використання. Наприклад, поки не зламається, і тоді ми отримуємо інший інструмент.

І якщо є інструмент, то очевидно що була поставлена і ціль, і триває шлях досягнення цілі. Можливо, при досягненні цілі інструмент вже буде не потрібен.

Отож слід навчитись користуватись інструментом і утримувати його в хорошому стані, для досягнення цілі. А так як фізичний світ постійно змінюється і еволюціонує, то і тіло повинно модифіковуватись.

Сидить козак в кобзу грає, що замислить – то все має.

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 10 Novembre, 2016 - 16:46

Істинно сказано.

Portrait de Ігор Гайдар
0
No votes yet
Soumis par Ігор Гайдар le 10 Novembre, 2016 - 16:07

Пришвидшення кровопливу та очищення тіла відбувається при граничних навантаженнях. Наприклад, біг при пульсі вище 150/сек, при різких перепадах температури. Та такі методи діють лише на фізичному плані.

Сидить козак в кобзу грає, що замислить – то все має.

Portrait de Ігор Гайдар
0
No votes yet
Soumis par Ігор Гайдар le 11 Novembre, 2016 - 13:58

Щоб чогось навчитись, потрібно вчитись, робити, помилятись, вчитись, набувати досвіду, вдосконалюватись...

Енергосота Яоль
Ясновидець являється,
Долю визначає –
Людина-СпівТворець крокує.
Шляхом
Навчання-Творення-Вдосконалення
Перемагаємо!

Радіймо!

Сидить козак в кобзу грає, що замислить – то все має.

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 17 Novembre, 2016 - 20:44

Фізично безсмертну плоть можна знищити, завдавши їй критичних пошкоджень, головне з яких - відрубати голову. Тому для фізично безсмертного Ісуса побудували надійне сховище.

Якщо ж таких критичних пошкоджень не буде, то фізично безсмертна людина може жити стільки, скільки їй заманеться.

Ігор Ящук wrote:
Ще ось таке: як фізичне тіло може бути безсмертним, якщо його можна фізично знищити (спалити, розрубати, застрелити, втопити і т.і.)?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 17 Novembre, 2016 - 21:45

...безсмертну плоть можна знищити... - ГЕНІАЛЬНА логіка!!!

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 17 Novembre, 2016 - 22:26

Смерть - це вимушений перехід для оновлення плоті і продовження фізичного життя.

Безсмертна (боголюдська, преображена) плоть не потребує такого переходу.

Але все матеріальне знищенне, тому безсмертну плоть також можна знищити.

Ігор Ящук wrote:
...безсмертну плоть можна знищити... - ГЕНІАЛЬНА логіка!!!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 18 Novembre, 2016 - 10:37

"Смерть - це вимушений перехід...". А ХТО (що конкретно) переходить?

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 18 Novembre, 2016 - 11:58

Безсмертний дух переходить до нового сеансу свого земного життя.

Ігор Ящук wrote:
"Смерть - це вимушений перехід...". А ХТО (що конкретно) переходить?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 18 Novembre, 2016 - 12:14

Нарешті

Portrait de Арсен Дубовик
0
No votes yet
Soumis par Арсен Дубовик le 18 Novembre, 2016 - 15:42

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Ігор Ящук
0
No votes yet
Soumis par Ігор Ящук le 18 Novembre, 2016 - 16:52

Завдяки силі Духу

Portrait de Анатолій Творець
0
No votes yet
Soumis par Анатолій Творець le 6 Novembre, 2018 - 20:20

Все чудово і правильно. Але.. потребує правильної організації свого часу. А його в мене завжди не вистачає на заплановане.
І як встигати?

В мудрості - сила

Portrait de Ора Світла
0
No votes yet
Soumis par Ора Світла le 7 Novembre, 2018 - 22:41

Анатолію, твори, як Роден: "Відсікай все лишнє !"
А залишай - Головне для досягнення мети.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Portrait de Костянтин Струк
0
No votes yet
Soumis par Костянтин Струк le 21 Novembre, 2019 - 16:15

Людина формує середовище, чи навпаки?
Я зараз про те, що це Ісус обрав дванадцять учнів, а не вони обрали собі Вчителя. Але зазвичай усе відбувається з точністю до навпаки. Очевидно, у пам'яті народній ще живий марксистський принцип "Бытие определяет сознание" - і це означає, що треба весь час дослухатися до людей, мовляв, вони краще знають, що тобі треба.
Тому, моє питання можна ще сформулювати так: яким треба бути / стати, щоб до тебе поятгнулися люди і почало формуватися сприятливе середовище?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Portrait de Ігор Каганець
0
No votes yet
Soumis par Ігор Каганець le 21 Novembre, 2019 - 17:06

Учні визнали Ісуса своїм учителем, а він відібрав серед них найкращих. Це двосторонній процес. Без учнів нема вчителя, без учителя нема учнів.

Костянтин Струк wrote:
Людина формує середовище, чи навпаки?
Я зараз про те, що це Ісус обрав дванадцять учнів, а не вони обрали собі Вчителя. Але зазвичай усе відбувається з точністю до навпаки. Очевидно, у пам'яті народній ще живий марксистський принцип "Бытие определяет сознание" - і це означає, що треба весь час дослухатися до людей, мовляв, вони краще знають, що тобі треба.
Тому, моє питання можна ще сформулювати так: яким треба бути / стати, щоб до тебе поятгнулися люди і почало формуватися сприятливе середовище?

Все, що робиться з власної волі, – добро!