Важливість: 
5

Категорія:

Фільм «Частоти» / Frequencies / OXV: The Manual (2013)

Його варто переглянути всім, хто працює з Живим Словом і піднімається у Простір волі. Після перегляду обговоримо детальніше,  а поки що зупинимося на п’яти ключових ідеях.

1. Частоти і простори буття

Що вищий рівень вібрацій, то чистіший і сприятливіший простір подій. Кожен, хто системно працював з Живим Словом, пам’ятає цей феномен, коли Всесвіт починає тобі сприяти. Старі проблеми несподівано «розсмоктуються», неприємні люди десь «зникають», починається серія приємних сюрпризів, притягуються нові друзі, а незнайомі люди несподівано починають тебе дуже поважати.

Якщо використовувати аналогії, то у вищих просторах процесор Великої Гри працює з вищою частотою, тому ті ж самі події відбуваються швидше. 

Схоже, що терміном «час» у Живому Слові позначається саме частота, тобто швидкість вібрацій, адже саме вони несуть перетворення:

Джерело Часу
Час влітає!
Відгук — відлуння.
Змінює структуру,
Руйнує форму.
Замість стабільності —
Політ, просування
До Еволюції — без вагання
Рухаємось!

Звукона Воль 
Вищий вібраційний Потік
       Вихром вливається
           Відроджується
                    вічний двигун
                          Еволюції ведучий
Вь - Вь - Вь

  
Цифрона 9
Охоплений благими
         Спонуканнями
Впроваджує вібрації
        Просування
Входить оформляючи
Подію провіщаючи
Перетворюємось
!

Для того, щоб наш «вічний двигун» працював швидше – на вищих частотах, треба його очистити від бруду і наповнити якісною енергією. Це досягається шляхом очищення на всіх трьох рівнях людської сутності, тобто очищення світогляду (духу), психіки (душі) і плоті. Про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.

Чи можна змінювати рівень своїх вібрацій? У фільмі стверджується, що це річ вроджена і незмінна протягом життя. Але ми добре знаємо, як підвищувати рівень вібрацій, що сприяє високим частотам і що заважає: див. Друзі і вороги Царства божого.  

2. Менше емоцій, більше гармонійних подій

У фільми наголошується, що високий рівень вібрацій веде до відсутності емоцій. Це перебільшення.

При піднятті вгору зменшується кількість негативних подій, а саме вони й викликають бурхливі емоції. Тому правильно казати, що зменшується кількість негативних емоцій, натомість збільшується кількість емоцій гармонійних, світлих, витончених.

Окрім того, при вищому рівні вібрацій у людини з’являється здатність спостерігати «згори» за собою, навколишньою ситуацією і глобальними подіями. А оскільки Всесвіт влаштований достатньо досконало, то людина, в міру підвищення частот, дедалі менше переймається негативними сценаріями і дедалі більше дотримується принципу: «Переймайся тільки тим, на що можеш вплинути» або «Якщо чимось переймаєшся, то негайно дій».    

3. Перетікання енергії, вирівнювання потенціалів

У фільмі показано, як між людьми при контакті відбувається енергетичний обмін, внаслідок чого досягається вирівнювання частот. Згідно з нашими спостереженнями, зміна частот відбувається внаслідок передавання Світла.

У людини, яка отримала порцію Світла, відбувається очищення, зцілення, притягування позитивних подій. Найпотужнішими каналами передачі Світла є кровний зв’язок. Найсильніший зв’язок є між чоловіком і дружиною: він навіть потужніший за зв’язок з батьками, дітьми, братами і сестрами. Передача енергії посилюється при фізичному контакті. Найбільшу силу має перший сексуальний контакт. 

Світло передається миттєво, причому на будь-які відстані. Передача світла може бути спонтанна і цілеспрямована. Для донора втрата порції Світла може привести до знесилення.

Понад те, взаємодія з брудною людиною може призвести до отримання від неї порції бруду. Правду кажуть: «З ким поведешся, того й наберешся». Тому при передачі Світла корисно дотримуватися правил безпеки, інакше потім доведеться кілька тижнів страждати і займатися самоочищенням для повернення до попереднього стану.       

4. Магічна мова

У другій частині фільму розгортається дуже цікава тема про магічні слова-команди, яким людина не може опиратися. Поки що тільки зауважимо, що первинна мова складалася виключно з команд, наприклад, «встань», «сядь», «дай», «візьми», «їж». Також первісною мовою ми донині спілкуємося з маленькими дітьми.

Прадавні слова мають велику силу. Що давніша мова, то потужніший її вплив на психіку. Сучасні експерименти, представлені у фільмі «Код нації» (2014), показали, що українська мова значно сильніше впливає на нейрони мозку в порівнянні з російською, в тому числі на росіян, які не володіють українською мовою. Найімовірніше, що такий самий ефект буде в порівнянні з будь-якими іншими мовами світу. А все тому, що українська мова найближча до першоджерела – до первинної людської мови. Про це дещо є у статті Центр і периферія, або пробудження Пульсара.

Можна посилити магічний потенціал української мови, очистивши її від пізніших нашарувань та спотворень і збагативши давніми, забутими словами. На досягнення цієї мети спрямовано проект Сенсар. Важливість цього проекту актуалізується відродженням Співдружності Міжмор’я, в якій мовою спілкування має бути магічний Сенсар.     

5. Чи існує фатум?

Фільм завершується шокуючою ідеєю, наче наш світ є великою машиною, в якому всі дії кожної людини наперед жорстко запрограмовані. Проте це тільки частина правди. Людина справді є своєрідним біороботом, що керується програмами – умовними і безумовними рефлексами та інстинктами. Проте вона також є втіленою божественною сутністю, яка є носієм творчого початку. З цього випливає, що чим більше в людині усвідомлення своєї божественної природи, тим менше прогнозована її поведінка. Натомість при низькому рівні свідомості поведінка людини мало чим відрізняється від поведінки розумної тварини.

Пропоную поміркувати над запитаннями:

1. Як виглядає перебування людини у Просторі волі? Як це показано у фільмі?

2. Чи справді людина з високими вібраціями є самотньою? Що треба робити для уникнення самотності?

3. Чи допустимо знижувати рівень власних вібрацій?

4. Як змінити долю?

5. Чи можна застосувати Живе Слово для заподіяння зла?

6. Що означає фраза «Знання визначають майбутнє»?

Фільм можна завантажити на сайті Гуртом: 1.45 Гб або 2.15 Гб

Дивимось і отримуємо задоволення!

Продовження --- Фільм «Частоти» (2013): обговорення на ТБ-7 у програмі «Друге дно»

Наші інтереси: 

Пізнаємо особливості перебування у різних просторах подій. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка