Важливість: 
5

Категорія:

Фільм «Частоти» (2013): обговорення на ТБ-7 у програмі «Друге дно»

Як піднятися у простір позитивних подій? Чому для кращого порозуміння корисні рукостискання і обіймання? Що означає слово "кохання"? Чому від чорних і білих батьків народжуються чорні діти?   

150518_katya_cherednichenko.jpg

Катя Чередніченко на ТБ-7
Катя Чередніченко на ТБ-7

17 травня 2015 року на ТБ-7 у програмі "Друге дно" Ігор Каганець і Катерина Чередніченко обговорили езотеричні аспекти фільму «Частоти» / Frequencies / OXV: The Manual (2013). 

Аудіозапис від 17.05.2015.mp3

Фільм озвучено за кошти акціонерів Третього Гетьманату. 

Фільм можна завантажити або переглянути онлайн на сайті EX.UA і Гуртом: 1.45 Гб або 2.15 Гб

Попереднє обговорення фільму і запитання до роздумів


Короткі тези обговорення:

 1. Долю визначають знання. Мета визначає долю. Для доброї долі в поточному втіленні потрібна правильна мета і знання про те, як її досягти. Знання визначають мету.
 2. Що вища частота, то менше емоцій?  Насправді, що вища частота, то менше негативних емоцій. Частота визначає простір подій. У Марі завжди «зелене світло»: без зупинок переходить через дорогу, не чекає потяг на вокзалі, їй звільняють місце у вагоні, знаходить гроші на дорозі, їй щастить. Що вища частота, то ближче до істини. Аналізатор частот розробила високочастотна Марі – всі інші його лише використовували.
 3. Кохання виникає внаслідок частотного резонансу. Понад те: воно вирівнює частоти. Ідеалізація партнера, спроба самому стати кращим.
 4. Чи можна змінити частоти? Діють тільки слова і думки. Значення має сенс слів. Живе Слово. Музика. Пісня (слово + музика).
 5. Взаємодія між носіями різних частот.  Найпотужніший контакт між родичами. Особливо між чоловіком і жінкою, які кохають один одного. Кохання, поцілунок, статевий контакт вирівнює частоти. Сполучені посудини.
 6. Фізичний дотик, рукостискання, обнімання - передача енергії. Мольфари рідко кому подають руку. Наслідок різкого підняття частот – прояви очищення. Випадок із США.
 7. Відчуття при пониженні частот. Марі: «це огидно». Небезпечний перехід дороги, спізнилися на потяг. «Я ще ніколи не чекала на потяг». 
 8. Слова-накази. Первинна мова – це мова команд. Так спілкуємося з малими дітьми. Чи є такі слова? Щось є. ОТИТ через Джерело стирання. Температура 40,5 градусів.
 9. Ліки завжди неподалік від хвороби. Криза завжди несе в собі вирішення.
 10. «Знання стало доступне простому люду – і почався хаос». Справжня таємниця захищає сама себе.
 11. «Масам не властива самосвідомість, що й ставить їх на один щабель з братами нашими меншими».
 12. Технологія пошуку рішення: записуй думки, щось вирине.   
 13. Людина – вольова істота чи машина? Машина? Це вражаюча, підривна, шокуюча ідея.
 14. Людина є людиною тільки тоді, коли усвідомлює себе втіленою духовною сутністю. Гомо симплекс і гомо дуплекс.
 15. Чи все уже відомо наперед? Віщуни і пророки. Якщо нема свободи, то нема й відповідальності. Гравець та ігровий персонаж.
 16. Високочастотний завжди керує низькочастотним. Зак виступав у ролі піддослідного кролика, рибки в акваріумі. Для перемоги над Росією українцям треба підвищувати частоти. Це обов’язок істинної національної еліти. Решта 95% підтягнуться до кращих. 
 17. Марі не цінувала свій дар,  тому проміняла його на кохання. Продовження життя шляхом міжрасових змішувань рідко приносить щастя – в основному тільки проблеми собі й нащадкам. 

Головні висновки: 

 1. Перемога досягається тільки у просторі високих частот.
 2. Частоти треба підвищувати.
 3. Для підвищення частот треба діяти одночасно на усіх трьох рівнях: духу, душі та плоті. 
 4. Живе Слово краще співати.
 5. Треба творити пісні з езотеричним змістом. 
Наші інтереси: 

Підвищуємо власні частоти! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка