Важливість: 
4

Спецтема:

Крок до безсмертя: еліксир молодості

Ми багато чули за еліксир молодості,  про нього ширяться легенди. Кажуть, щоб щось надійно сховати, варто поставити його на видне місце. Так і з еліксиром, але до цього ми повернемось за кілька хвилин.

Ми є те, що ми їмо

Ми є те, що ми їмо, - стверджував видатний лікар античності Гіппократ і був правий. Якщо людина їсть м’ясо вбитих тварин, то перебуватиме в низьких просторах подій, з відповідними наслідками і, навпаки, хочеш  бути здоровим і жити в гармонії  – вживай чисті продукти, отримані від співпраці з навколишнім світом.  Перш, ніж перейти на живу їжу, варто чітко усвідомити, для чого це нам потрібно. Вдало поставлена мета – це 50% успіху. Головне, щоб вона була Великою. Варіянти: оздоровлення, омолодження, економічні міркування, самовдосконалення, цікавість і т. ін. Чудова мета - самовдосконалення, де сироїдіння - проміжний етап на шляху до праноїдіння, яке теж є проміжним етапом, а до чого, з часом побачимо.

Недоліки м’ясного харчування

Тварина має чотири найпростіші енергетичні центри (в людини їх сім), тому, шанувальники м’яса автоматично блокують три верхні енергетичні центри, що перешкоджає нормальній роботі ендокринної та нервової систем, які регулюють діяльність всього організму.

Наповнюючи шлунок плоттю тварин, водночас, споживаємо генетичний матеріял чужого організму, який призводить до появи генетичних помилок в клітинній структурі людини, - звідси причини генетичних хвороб. Саме тому геронтологи рекомендують відмовитися від м’яса.

На перетравлювання м’яса витрачається значно більше енергії, ніж можна з нього отримати, звідси важкість у шлунку і бажання поспати після ситого обіду.

При перетравленні з нього виділяються такі тканинні отрути, як індол, скатол, фенол, крезол, які руйнують клітини фізичої плоті людини і призводять до передчасного зношення організму і припинення його існування.

Без їжі звичайна людина може протриматись 70 діб, а на м’ясі – до 30-ти.

Колись існувала смертна кара на винятково м’ясній дієті.

М’ясо можна вживати тільки у випадку, якщо ви щиро вболіваєте за велику багатомільярдну імперію і всіма засобами намагаєтесь її захистити від швидкого занепаду через можливий масовий перехід землян на живу їжу. 

Були переконаними вегетаріанцями такі видатні особистості, як Платон, Гіппократ, Плутарх, Сократ, Піфагор. Також, Б.Шоу, Р.Вагнер, А.Шопенгауер, Адольф Гітлер.

Наші пращури-брахмани заповідали у Велесовій книзі: Не їжте їжу з кров’ю, бо будете яко звірі хижі і хвороби занапастять вас. !Ви споживайте їжу чисту, що росте на полях, в лісах, садах ваших і отримаєте ви тоді сили великії !

З чого почати: пошук союзників

Отже, якщо ви приймаєте правила нової цікавої гри, найперше виключаємо з раціону м’ясо, алкоголь, оцет, нікотин, каву, чай. Якщо Вам це вдалося - ви успішно склали тест на силу волі. Після його проходження Вам буде море по коліно.

Перший важливий момент: для впевненого і успішного переходу потрібно виростити синергетичну мікрофлору засвоєння, оскільки у людей, які харчуються традиційно домінує зовсім інша – мікрофлора утилізації, яка працює тільки з термічно обробленою їжею.

 Для цього наповнюємо свій раціон сирими фруктами та овочами. Краще сиру їжу розділяти в часі від термообробленої: замінити ними традиційний сніданок або вечерю; тоді нова мікрофлора зможе легше рости і працювати з найменшими перешкодами з боку старих утилізаторів. Потім частку живої їжі можна поступово збільшувати. Важливо, щоб цей процес проходив легко і без самопримусу. Не варто ставити чіткого графіку, організм сам підкаже коли можна переходити.

Щоб синтезна мікрофлора набрала міць, потрібен певний час, все індивідуально: від кількох днів до 1 року. Надійним індикатором готовності переходу є здатність наїдатися самими фруктами. Якщо вам це вдалося, приймайте вітання – ви успішно уклали взаємовигідний союз з мікрофлорою засвоєння.

Перепрограмування

Людина керується певними програмами, закладеними з самого дитинства, тому для успішного переходу обов’язково свідомо звертаємось з прямою вказівкою до свого центрального процесора (головного мозку) видалити програму традиційного харчування та встановити пакет програм живої їжі, яка є надзвичайно корисною і потужною. На ній огранізм працюватиме набагато продуктивніше. Можна цей процесс підсилити Живим Словом.

 Крок за кроком

І тут виникає питання, а що їсти? Річ у тім, що ми звикли харчуватися занадто різноманітно і новий раціон може виглядати досить скромно.

Спочатку буде важко насититися, організм, за звичкою, вимагатиме відчуття повного шлунку, проте специфіка живої їжі полягає в швидкісному перетравлюванні і відчутті легкості після трапези .

Мікроорганізми, які харчуються мертвою їжею, можуть керувати потребами і смаками людини. Коли в людини виникає бажання  з’їсти щось, досить складно визначити хто це хоче: людина чи паразити, адже колонії мікроорганізмів формують свої бажання як суму бажань індивіда, видаючи їх за власні потреби людини.  Але,  після кількох місяців сироїдіння, людина звільняється від  чужинців  і повністю опановує власні бажання.

Тренуємо вміння розрізняти голод від бажання що-небудь з’їсти, а також відчуття ситості і відчуття важкості в шлунку, яке буває після термообробленої їжі (його ми якраз і помилково сприймаємо за відчуття ситості).

Що робити, якщо до вас завітав пан голод? А те, що ми робимо з гостями: пригощаємо, але виключно живою їжею. За таку ласку він буде дуже вдячним, і вам буде легше знайти з ним розуміння: за кілька місяців навчитеся відрізняти голод від бажання щось «закинути в кендюх», і об’єм потрібної їжі зменшиться. Але це має прийти саме. І в один файний день ви прокинетесь з потужним бажанням повністю перейти на живе харчування. Будьте спокійні: переїдання на сироїдінні не загрожує; відчуваєте апетит – вдовольніть його, якщо спожиєте більше за потребу – організм сам виведе зайве. Жива їжа перетравлюється надзвичайно швидко і хоч скільки ви з’їсте - завжди будете повні сил, енергії, а про важкість у шлунку, і бажання поспати після переїдання забудете назавжди.

З часом на більшість колись улюблених страв ви споглядатимете без апетиту, і навіть дивуватиметесь: як це можна було їсти. Зауважите, що в продуктових магазинах і супермаркетах практично відсутня корисна їжа, а їх постійні відвідувачі, як засвідчує практика, стають постійними клієнтами медичних закладів. Взагалі продукти краще брати без посередників, у людей, які їх виростили, можна і в селян на базарах. При цьому, передовсім, звертаємо увагу на гармонійний вигляд людини, котра пропонує товар, якщо відчуваєте позитив – сміливо беріть, ціна має другорядне значення.

Для урізноманітнення меню можна скористатись порадами статті «Термоядерний хліб Аріїв» чи «полазити» по сироїдних сайтах. Кожен обирає те, що йому найбільше до вподоби: одні використовують широкий спектр продуктів, інші задовільняються простим раціоном, хтось готує страви за сироїдними рецептами, інші вживають все в первозданному вигляді. Практика покаже, який варіянт обрати.

Перехід може відбутись легко і невимушено, або з деякими загостреннями (нежить, діарея). Важливо ці моменти сприймати з радістю і усвідомлювати, що організм виконує генеральне прибирання. Звичайно, краще порадитись з кимось, хто має власний позитивний досвід.

    Якщо людина має якісь серйозні несправності зі здоров'ям, то до переходу варто їх почати ліквідовувати, найкраще для цього підходить Живе Слово. При цьому, правильне харчування прискорить цей процес.

Протягом кількох місяців можливе зменшення ваги тіла. Це позитивний показник, який свідчить, що тіло очищується від жирових відкладень, паразитів і всякого сміття. Існує хибна думка, ніби жир - це запас енергії, насправді тіло відкладає відходи, які не встигає із себе виводити, до кращих часів. Тому загальноприйняту формулу обчислення «нормальної» ваги ( зріст у сантиметрах – 100), можна сміливо викинути на смітник.

Насправді вага є дуже індивідуальною і відсутні точні формули для її обрахунку, але, для любителів математики, можна витягнути із шапки кролика: зріст у сантиметрах - 100, потім від результату віднімаємо ще 10% від зросту. Ці 10% є кількістю відходів та паразитів в організмі людини. Наприклад: за H =180см людина астенічної будови тіла важитиме 180-100-18=62 кг!!!

Але ще раз повторимо: все індивідуально. Дехто майже не втрачає вагу. Тому, якщо протягом 1-3 місяців ви скинули досить багато, – будьте певні – все йде за планом, за умови, що ви дієте без самозаборон і примусу власною волею. Індикатором правильного шляху є не вага, а те, що у вас прекрасне самопочуття, бадьорий настрій, багато енергії, зросла витривалість та інші фізичні можливості. Тут ви зробите для себе цікаве відкриття: рівень енергії в організмі зростає, попри зменшення кількості їжі, а витривалість, у порівнянні з традиційною кухнею, збільшилась на порядок.

Тут напросився один цікавий для багатьох висновок: сиродіння є ідеальним способом скинути зайву вагу без будь-яких препаратів і з користю для здоров'я.

Вплив оточення

Окремо варто звернути увагу на вплив вашого оточення. Мало хто з близьких та друзів, зможе позитивно сприйняти ваші наміри і треба з розумінням до цього ставитися. Ми виховані в середовищі, де всі їдять термічно оброблену їжу, її програми в нас закладені з дитинства на протязі кількох поколінь і змінити свої погляди є складним завданням під силу людям із творчим нестандартним мисленням, які володіють потужною волею. Іншим потрібен значний час на спостереження за «авангардом авіації» та адаптацію.

Найкращим доказом для них буде ваш позитивний досвід, який з’явиться десь через півроку практики. Краще наперед домовитись із чоловіком (дружиною). Інших навіть не намагайтесь переконувати, просто поважайте їх право мати власну думку. В дискусії з противниками ліпше вступати через, приблизно, ті ж півроку, коли ви на собі відчуєте преваги сироїдіння, зможете все детально вивчити і аргументувати свою позицію. А, поки, рекомендую, по можливості, обмежити спілкування з такими людьми.

Якщо йдете в гості, а вони ще не знають про ваш нові харчові уподобання, завчасно попередьте їх, що ви на дієті, зготуйте вдома щось смачненьке-сироїдне і пригостіть їх. Цим впіймаєте одразу двох зайчиків: вони будуть вдячні за повагу до їхнього часу і праці, а також - це дієвий спосіб пошуку однодумців.

Якщо у вашій родині є маленькі діти, придивіться, яку їжу вони обирають. З великим здивуванням відкриєте для себе факт, що від самого народження в них генетично закладена програма живого харчування, яку в процесі «виховання » ламають самі ж батьки чи бабусі. Краще даймо їм  право самим обирати і навчаймось у них, адже діти в багатьох аспектах є розумнішими за нас.

Руханка – запорука успіху

Важливою при переході є практика руханки, яка, крім відмінної фізичної форми, дає відчуття впевненості у правильному виборі харчування, адже як інакше можна перевірити зростання власних фізичних можливостей. Ви завжди легко зможете довести правильність свого вибору перед прихильниками «збалансованого наукового  харчування», які намагатимуться вас залякати віртуальними «важкими наслідками», коли на їхній величезний подив зможете підтягнутися 20 разів, пробігти на одному диханні 5 км чи присісти на одній нозі разів 15.

Заодно корисно виконувати, крім класичних фізичних,  спеціяльні  вправи, які підвищують енергетичний рівень організму і зменшують потребу у сні, та їжі - це 5 тибетських перлин. З часом доповнити їх можна практиками пранаям із йоги.

Сироїдіння - один зі щаблів духовного зростання

Живе харчування цікаве в плані саморозвитку: людина знаходить ключ до свого Я. Багато сироїдів говорять, що після переходу вони пережили друге народження, оскільки змінилося коло друзів, інтереси, світогляд, тобто вони стали зовсім іншими. Людина стає більш позитивною, гармонійною і успішною.

Через певний час практики сироїдіння в людини щось «клацає», і вона починає зовсім по-іншому сприймати харчування і навколишні події. Можуть відкритись нові можливості чи таланти, про які навіть  не здогадувались, починає вмикатись інтуїція.

 Якщо раніше ви користувались, перш за все, інтелектом, то тут починає перехоплювати ініціятиву значно потужніша і дієвіша сфера свідомості – інтуїція, яка дозволяє напрочуд легко, і швидко знаходити правильні відповіді. Для порівняння інтуїції та інтелекту підходить вислів про експертів: експерти - це люди, які не думають – вони вже знають.

Повертаємось до питання, яке було на початку. Формула еліксира молодості дуже проста і прихована на видному місці: озирнімось навкруги, придивімось до природи – вона нам все вже приготувала. Людина – єдина жива істота на планеті, яка термічно обробляє свою їжу і є рекордсменом за кількістю хронічних хвороб. Попри безліч «наукових» теорій, практика свідчить, що люди, які правильно перейшли на живу їжу, досягли оздоровлення, омолодження, продовження життєвого циклу, часто на довший період, ніж ми можемо собі уявити. Ось вам і Еліксир.

У багатьох виникає логічне запитання: я ніби добре почуваюсь на традиційному харчуванні, а для чого мені це? Можливо й так, для звичайного життя підходить і звичайне харчування, але якщо Ви хочете досягти вершин Досконалості, навчитись керувати стихіями, отримати здоров’я, довголіття, оволодіти телепатією, магією, то ця стаття для Вас, бо світ належить тим, хто вміє хотіти!

 

Хай буде!

 

 

 

Подяка І. Каганцю за джерело натхнення - статтю «Покинутий рай Борії»

 

 

Наші інтереси: 

Перехід на живу їжу - це квиток до отримання свободи й піднесення у простір волі.

Гравець: 
Михайло Харачко
4625

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка