Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 33
  • Переглядів: 40

Їжа і доля: «Твій найбільший ворог сховається там, де ти найменше його шукатимеш» (+аудіо)

Категорія:

Інформація, яку сприймає людина, не лише наповнює певним змістом її систему мислення, а й змінює її фізично: кожна запам’ятована думка формує відповідний комплекс нейронних зв’язків, якими надалі циркулює інформація.  Тому й кажуть: «З ким поведешся, того й наберешся». Ця народна мудрість виявляється ще виразніше у сфері харчування: «я є тим, що їм».

220728yizhaidolya.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Аудіоверсія:

Біохімія

Як уже знаємо, їжа розділяється на два принципово відмінні типи: жива або мертва.

Жива їжа має здатність до автолізу, тобто саморозщеплення за допомогою власних ферментів. Завдяки їм перетравлення  відбувається легко (за рахунок енергії самої їжі) і якісно, майже без відходів.  До живої їжі належать сирі (тобто без термообробки) рослинні плоди, мед, молоко, сметана, вершкове масло, яєчний жовток.

Мертва їжа не має здатності до саморозщеплення, тому її перетравлення відбувається важко: тут організм змушений витрачати власні ферменти і близько 80% власної енергії. Ще гірше те, що таке «примусове розщеплення» супроводжується великою кількістю відходів. Все це разом призводить до зношування організму, його забруднення, старіння і передчасної смерті.  Вся термооброблена їжа є мертвою. 

Очевидно, що для життя потрібна жива їжа, для вмирання – мертва. Це ази науки харчування і здорового глузду. Проте людина є не тільки фізичною, а й духовно-інформаційною істотою, тому в її харчуванні надзвичайно важливий інформаційний чинник. 

Інформація

Будь-який процес починається з інформації – з того, що «творить форму» (лат. «in» – в, «forma» – вигляд). Завершальним етапом невидимого інформаційного процесу є видима подія. Кожна така «оформлена» подія є носієм відповідної інформації, що знаходиться всередині її «форми».  Як бачимо, між подіями та інформацією є прямий зв’язок: інформація творить події, а події зберігають і розмножують інформацію. 

Споживаючи певний тип їжі, людина споживає певний тип інформації, яка згодом формує для неї відповідні події. Погляньмо, що означає поняття жива і мертва їжа  з позиції «інформація–подія».   

Визначальною ознакою живої їжі є те, що вона несе інформацію гармонійного життя, миру, співпраці, любові і вдячності. Судіть самі. Людина доглядає дерево, яке ділиться з нею надлишком своїх плодів. Людина піклується про корову і бджолу, які з вдячністю обдаровують її молоком і медом.  Людина дбає про курку, яка радісно повідомляє свого господаря про кожне знесене нею яйце. Це приклад взаємовигідного симбіозу на рівні організмів.

Розпізнавання союзників

Далі ще цікавіше. Кожний вид живої їжі має чіткий ідентифікатор, яким є притаманний тільки для цього виду унікальний комплекс ферментів. Тож коли певний тип живої їжі потрапляє в систему травлення людини, то він відразу ж нею точно ідентифікується. На основі цієї ідентифікації система травлення виділяє спеціалізовані ферменти, які беруть під управління процес саморозщеплення живої їжі, прискорюючи його в сотні разів і спрямовуючи в потрібному для організму напрямку.

Можна сказати, що після ідентифікації організм посилає їжі індивідуалізовану пропозицію здійснити саморозщеплення під керуванням системи травлення. Їжа приймає правила гри системи енергоживлення організму, підлаштовується під неї як дружня підсистема і здійснює узгоджене саморозщеплення. Все відбувається максимально дружньо, добровільно і гармонійно, а тому якісно, ефективно, з мінімальною кількістю енергозатрат і відходів.     

Ворог біля воріт!

Зовсім інша картина при потраплянні в організм мертвої їжі. Вона не має «ферментного ідентифікатора» (адже її ферменти мертві), тому не відгукується на пропозицію системи травлення прийняти правила гри і зайняти позицію дружньої підсистеми. Відповідно, така їжа сприймається як ворог і серйозна загроза для існування організму. Для ліквідації небезпеки організм про всяк випадок виділяє на порядок більшу кількість потрібних і зайвих ферментів, а це непродуктивні затрати.

Понад те: організм також мобілізує армію лейкоцитів, які мають його надійно захистити від мертвої їжі, яка сприймається не інакше як ворог. Це так званий «харчовий лейкоцитоз», який триває упродовж двох годин після споживання мертвої їжі. При багаторазовому повторенні призводить до виснаження організму.

Таким чином, споживання мертвої їжі – це завжди війна, в якій організм власними силами розщеплює ворога, якусь невелику його частину засвоює, а від решти намагається очистити організм. Очищення відбувається важко, тому при систематичному вживанні мертвої їжі неминуче відбувається повільне отруєння організму, його старіння і передчасне вмирання.     

Нагадаємо, що до мертвої належить вся термічно оброблена їжа, адже при температурі понад 43 градуси ферменти гинуть, а їжа втрачає здатність до автолізу. Понад те, при температурному вбиванні живих клітин накопичується інформація смерті, адже вони намагаються боротися за своє існування, проте врешті-решт гинуть. До мертвої їжі також належить м’ясо, незалежно від того, варене воно чи сире, адже за будь-яких обставин для одержання м’яса треба когось убити.  

Їжа і простори подій

Як бачимо, вживання живої їжі за всіма ознаками є для організму позитивною подією, що супроводжується симбіотичною співпрацею і ефективним поповненням енергетичних запасів. Натомість вживання мертвої їжі однозначно є негативною подією, адже вона супроводжується війною і забрудненням організму.

На рівні подій згаданий вище принцип «з ким поведешся, того й наберешся» формулюється як «подібне притягується до подібного». Це означає, що виготовлення і вживання мертвої їжі тягне людину до Простору  страждань і Простору боротьби. Натомість вирощення і вживання живої їжі підіймає людину до Простору пригод і Простору волі, вищий рівень якого називається Царством божим.

Це пояснює, чому люди, які досягали стану святості, переходили на живу їжу: мертва їжа і Царство боже – речі несумісні. З цієї ж причини для швидкого оздоровлення і звільнення від хронічних хвороб рекомендується поступово збільшувати в раціоні частку живої їжі аж до повної відмови від їжі мертвої.

У фільмі "Револьвер" (2005) є дуже важлива цитата: "Твій найбільший ворог сховається там, де ти найменше його шукатимеш. Ти знайдеш його там, куди тобі найменше захочеться йти". Мертва їжа  – це найбільший ворог людини, адже ця повільна інформаційно-харчова отрута діє непомітно, постійно і масово. Не помічаючи цього ворога, людина в кілька разів скорочує собі життя і проводить його у хворобах, борсаючись у просторах боротьби та страждань. Усвідомлення цього факту дозволяє зрозуміти  ще одну цитату зі згаданого фільму: "Чим масштабніша афера і чим вона триваліша, тим простіше її провернути".  

Співробітники Господні     

Доля людини визначається простором подій, в якому вона перебуває. Стан щастя досягається у Просторі волі, Царстві божому. Для тяжіння до цього простору позитивних подій треба плекати позитивні події в самому собі. Це досягається, по-перше, насиченням себе позитивною інформацією і, по-друге, споживанням живої їжі, яке є безумовно позитивною внутрішньою подією.

Третім – і найважливішим – чинником руху до щастя Царства божого є здійснення добрих справ, тобто творення позитивних зовнішніх подій. Найпростішою і водночас найголовнішою з таких добрих справ є поширення інформації про Царство боже і шляхи його досягнення. «Він сказав їм: Я маю звіщати Добру Новину про Царство боже» (Лука 4.43).

Завдяки здійсненню цієї найголовнішої доброї справи ми стаємо співробітниками Сина Божого і, відповідно, поступово підіймаємося до рівня боголюдини: «Я сказав: ви – боги» (Іван 10.34), «Майте віру бога!» (Марко 11.22), «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть» (Матвій 5.9).  

Ісус Хрестос, до речі, був праноїдом, хоча зрідка – заради учнів – пив виноградний фреш («божественний нектар») і їв стільниковий мед («божественну амброзію»). Нам до його рівня ще далеко, але хто зробив перший крок, той пройшов половину шляху.

Хай Буде!

Завантажити статтю у форматах DOCX і PDF

Продовження: Головний ворог здоров’я людини

Наші інтереси: 

Для життя потрібна жива їжа, для вмирання – мертва. Повертаємось до здорового глузду.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Світлий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дуже велика користь у повторені пройдених тем.З часом відомі практики бачаться по іншому або є нагадуванням,підтримкою на обраному шляху.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Коментарі

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

Від статті на сенсарі, отримуємо, чи віддаровуємо згусток світло-світлої інформації з найменшою енергозатратою. Як для викладу, так для сприйняття. Радіємо!

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Лада Світло.
0
Ще не підтримано

Дякую, пане ІГОРЕ!!!

Зображення користувача Ірина Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую за дуже корисну статтю. Жива їжа - це свято для нашого тіла, яке має бути завжди.

Твори!!!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую, пане Ігоре! (?Чи, може, ми у своїй громаді Гравців називатимемо один одного титулом "Друже"?)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Так, треба навести лад з нашими "титулами". Може, поступово щось вималюється. Тут треба, щоб звернення гарно звучало в чоловічому і жіночому роді, в однині і множині, в різних відмінках, зокрема в кличному.

Пане! Пані! Панянко! Панове! - звучить гарно і звично.

Звертання до чоловіка "Друже!" - нормально. А як звертатися до жінки? "Подруго"?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

А й справді!
Друже-брате! Пане-брате!
але ж не пані-сестро!
Агов, пані Оксано! Допоможіть нам! :)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

!Дякую, файна стаття! Варто додати, що людям, які повністю перейшли на живу їжу, краще відмовитись також від куштування термічно оброблених страв. Причиною є те, що сигналом до мобілізації лейкоцитів є торкання їжею піднебіння. Тому навіть, якщо ви просто скуштували термоїжу, лейкоцити на дві години будуть помилково спрямовані на ліквідацію загрози і протягом цього часу організм буде беззахисним.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Згоден. Мертву їжу не варто навіть куштувати.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Світлий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дуже велика користь у повторені пройдених тем.З часом відомі практики бачаться по іншому або є нагадуванням,підтримкою на обраному шляху.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

+++

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Вед Медик.
0
Ще не підтримано

А як потрібно кормити малих діток в садочках - давати їм "тормозки" з горіхами, кисломолочними, яблуками та медом?

volhv

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Правильні "тормозки" не допоможуть - треба створювати правильні дитсадки.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цікаво, що мобілізація лейкоцитів починається після торкання мертвої їжі саме до піднебіння, а не до язика. Це означає, що язик призначений для дослідження їжі і визначення, корисна вона чи шкідлива.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Цікаво і те, що саме через поднебіння відбувається отримання тонкої енергії

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Хотілося б бачити в рубриці Харчування приклади меню: 1)перехідного періоду від традиційного харчування (всеїдіння); 2)сироїда/монотрофоїда.

Тобто, щось на зразок, "зранку те то, в обід те то, увечері те то".
Звісно, кожен обиратиме свій шлях зміни харчування, але на початковому етапі знати, як практично це зробити - дуже корисні знання. Так би мовити, знати на що опертися...
!Хто має вже такий досвід - не соромтеся! Діліться досвідом!

Я стараюся змінити своє харчування, але, здається щось роблю не так. До столу запрошує таки дружина, от для неї хотів би мати таке меню. Дякую за увагу.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

Для легкого переходу на живу їжу достатно 5…7-ми денного голодування, звичайно, тим, що мають такий досвід.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

І бажання.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Щось мені це не дуже допомогло. Я 8 днів поспіль пив лише 2-3 рази на день чай.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Питання по публікації (цитата: "Простір волі, вищий рівень якого називається Царством божим"):
1) ?Скажіть, чи кожен простір подій має свої, різні рівні?
...і 2) ?Царство Боже це не просто Простір Волі, а його вищий рівень?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Так, кожен простір має свої підрівні: внизу ще присутня нестабільність (є загроза випасти вниз), нагорі все надійно. На мою думку, Царство боже - це стабільна частина Простору волі. Але це вже тонкощі. У першому наближенні Царство боже - це і є Простір волі.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую за роз'яснення!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

У фільмі "Револьвер" (2005) є дуже важлива цитата: "Твій найбільший ворог сховається там, де ти найменше його шукатимеш. Ти знайдеш його там, куди тобі найменше захочеться йти".

Мертва їжа – це найбільший ворог людини, адже ця повільна інформаційно-харчова отрута діє непомітно, постійно і масово. Не помічаючи цього ворога, людина в кілька разів укорочує собі життя і проводить його у хворобах, борсаючись у просторах боротьби та страждань.

Усвідомлення цього факту дозволяє зрозуміти ще одну цитату зі згаданого фільму: "Чим масштабніша афера і чим вона триваліша, тим простіше її провернути".

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Окрім скорочення свого життя і проведення її залишків у хворобах, людина ще і активно включається у поширення цієї афери. Якщо ця людина хижак, то на цьому вона робить ще і бізнес. Кожен наступний крок такої людини, більш витончений, ніж попередній. Включаються всі важелі. У нього знаходяться послідовники і продовжувачі. Так збільшуються масштаби і вигострюються інструменти цього процесу. Присутнє це практично в усіх сферах. Єдина можливість припинити грати роль афериста, це стати самим собою. Досить добре це показано у фільмі "Револьвер". Розуміння цього, є тільки початок шляху до здійснення. Дії - сам шлях.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Додав можливість завантажити статтю у форматах DOCX і PDF.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арн Спокій.
0
Ще не підтримано

Не споживаю м'яса від лютого цього року , а з 3 вересня до тепер , споживаю тільки сиру рослинну їжу .
Моє харчування у звичайних людей викликає агресію , деякі просто дивуються : Як це столи ломляться від наїдків , а ти навіть не дивишся в той бік !
Дякую за допис , коротко і зрозуміло . Дає переконливі пояснення і підсилює віру у своїй правоті .

Найвища влада - влада над собою.

Зображення користувача Ірина Висота.
0
Ще не підтримано

+++

Твори!!!

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звірем, що рухається по землі."
По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу.
Всякому ж дикому звіреві, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав." І так сталося.
І побачив Бог усе, що створив: і воно було дуже добре. І був вечір і був ранок - день шостий.

Андрій Пасічник

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

У Євангелії від Ессеїв містяться рекомендації, які можна трактувати як докладна згадка про сироїдну систему харчування:

... І Ісус продовжував:
Бог заповідав нашим предкам: «Не убий». Але серця їх опиралися, і вони стали вбивати. Тоді Мойсей вирішив, що вони не повинні принаймні убивати людей і дозволив їм вбивати звірів. І тоді серця ваших предків озлобилися ще більше, і стали вони вбивати людей, так само як і звірів. Але я кажу вам, не вбивайте ні людей, ні звірів, ні те, що стане їжею вашою. Бо якщо ви приймаєте живу їжу, вона наповнює вас життям, але якщо ви вбиваєте свою їжу, мертва їжа уб'є так само і вас. Бо життя відбувається тільки від життя, а від смерті завжди відбувається смерть. Бо все, що вбиває вашу їжу, так само вбиває і ваші тіла. А все, що вбиває ваші тіла, вбиває також і ваші душі. І тіла ваші стають тим, що є їжа ваша, так само як дух ваш стає тим, що є думки ваші. Тому не приймайте в їжу нічого, що було зруйновано вогнем, морозом або водою. Бо обгоріла, згнила або заморожена їжа також спалить, розкладе або обморозить ваше тіло. Не уподібнюйтеся глупому землеробові, який засіяв свою землю провареним, замороженим і зігнилим насінням. І коли прийшла осінь, нічого не вродило на полях його. Величезне було його горе. Але будьте подібні землеробові, який засіяв своє поле живим насінням, і поле його вродило живі колосся пшениці, і в сотню разів більше, ніж він посадив. Поправді ж кажу вам, живіть лише вогнем життя і не готуйте їжу свою за допомогою вогню смерті, який вбиває вашу їжу, ваші тіла і також ваші душі.
- Учитель, де цей вогонь життя? - Запитали деякі з них.
- У вас, у вашій крові і у ваших тілах.
- А вогонь смерті? - Запитали інші.
- Це вогонь, що палає поза вашого тіла, більш гарячий, ніж ваша кров. За допомогою цього вогню смерті ви готуєте їжу у ваших будинках і в полі. Істинно кажу вам, вогонь, який руйнує вашу їжу і ваші тіла, є вогнем злості, яка роз'їдає ваші думки, роз'їдає ваш дух. Бо тіло ваше - це те, що ви їсте, а дух ваш - це те, що ви мислите. Тому не приймайте в їжу нічого, що було знищено вогнем сильнішим, ніж вогонь життя. Готуйте і приймайте в їжу всі плоди дерев, всі трави полів, молоко звірів, придатне для пиття. Бо все це вигодуване і вирощене вогнем життя, все є дар ангелів нашої Земної Матері. Але не приймайте в їжу нічого, що знайшло свій смак від вогню смерті, бо їжа така від Лукавого ...

Андрій Пасічник

Зображення користувача Андрій Пасічник.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Є такий гріх, як "чревоугодіє", коли людина переїдає, їсть понад міру.
Так от я зауважив цікаву закономірність, що можна переїстися термічно обробленою їжею "шлунок вже тріщить, а писок "ще" кричить", - але неможливо переїстися сирою їжею. Коли з’їв достатньо сирої їжі, то більше вже і годі проковтнути. Окрім того, якби ми харчувалися виключно сирою їжею, не було б проблем з зубами, бо сира морква, капуста, яблуко очищають рот під час жування, а кисне в роті і пристає до зубів лише варене, печене, жарене.

Андрій Пасічник

Зображення користувача Миро Продум.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Під час перехідного періоду рекомендується просто "напихатися" живою їжею, а для цього завжди під рукою треба мати яблуко, банан, морквину... - бажано, в помитому, очищеному, порізаному вигляді.

Діти дуже легко переходять на живу їжу. Для цього досить всюди, де вони ходять, порозкладати готову до вживання живу їжу.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Натомість вирощення і вживання живої їжі піднімає людину до Простору пригод і Простору волі, вищий рівень якого називається Царством божим.

- Цікаво, виходить, на той час ще ясно усвідомлювалося, що Царство Боже - це лише вищий (один з трьох) щабель рівня волі. Тобто, Царство Боже - це частина рівня волі. А, не весь рівень волі!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Здійснили озвучення цієї важливої статті. Слухаємо і поширюємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!