Важливість: 
4

Спецтема:

Головний ворог здоров’я людини (реальність НС)

1) Найбільший ворог сховається там, де ти найменше будеш його шукати.  2) Його схованка буде там, куди тобі найменше схочеться йти. 3) Найбільша афера диявола полягає в тому, що він тебе переконав, наче він – це ти, отже, знищуючи його, ти знищуєш себе.    

Попередні статті: 

Настав час перевірити, наскільки працюють наведені вище три пункти прикладної паразитології. Почнемо з того, що «найближче до тіла», а саме  – з харчування. Про те, як правильно харчуватися, ми добре знаємо з самого дитинства: тут і батьки, які енергійно напихають дітей своєю улюбленою їжею, і поради дієтологів, і народна кухня, і, нарешті, всепроймаюча реклама.

Якщо уважно приглянутись, то перед нами класичний приклад глибоко ешелонованої оборони, яка приховує «страшний секрет великої тайни», в якому й захований диявол, тобто паразитична програма. Ліквідація цієї програми досягається шляхом її висвітлення і усвідомлення. Проте варто пам’ятати: коли починаєш докопуватися до її суті, то диявол здає атаковану лінію оборони і ховається за наступну.    

Перша лінія: Шкідливими є алкоголь, маргарин, консерванти та інша «хімія», а все інше корисне, особливо м’ясо.  

Друга лінія: м’ясо корисне, але його треба не смажити, а варити.

Третя лінія: м’ясо шкідливе в будь-якому вигляді, бо притягує негативні події, пов’язані з насильницькою смертю. Корисна тільки вегетаріанська їжа.

Багато хто пройшов усі ці три головні оборонні рубежі (а також багато проміжних) і відсвяткував перемогу. Ранувато! Бо є ще четверта лінія, за якою й захована реальність. Її сенс у тому, що вся термічно оброблена їжа, в тому числі й рослинна, є повільною отрутою

А все тому, що при температурі понад 43 градуси Цельсія руйнуються ферменти (ензими), тож така їжа втрачає здатність до автолізу, тобто саморозщеплення. Коли така мертва їжа потрапляє в організм, то система самозахисту сприймає її як отруту (сміття), оголошує мобілізацію (звідси харчовий лейкоцитоз), розкладає отруту за допомогою власних ферментів, частину залишків засвоює, а решту (понад 80%) намагається вивести з організму.

Проте повного очищення досягнути не вдається, тому залишки мертвої їжі залишаються в організмі у вигляді зайвого жиру (складоване сміття), шлаків і токсинів, які отруюють весь організм. Ось чому людина живе у два-три рази менше, ніж задумано Творцем. Академік Іван Павлов навіть писав, що смерть людини раніше 150 років треба розглядати як насильницьку. Докладніше про все це читайте у статтях

Дивіться також спецтему Харчування

А тепер погляньмо на усе це через призму згаданих вище трьох пунктів прикладної паразитології.

1) Найбільший ворог сховається там, де ти найменше будеш його шукати.

Працює! Практично для всіх інформація про отруйність термообробленої їжі є світоглядним шоком. Мертва їжа є найбільшим ворогом здоров’я тому, що її застосування є найбільш масовим, довготривалим і прихованим. Прихованість досягається за рахунок того, що отруєння є не просто поступовим, а розтягненим на десятиліття. Пам’ятаєте? «Чим масштабніша афера і чим вона давніша, тим легше її провернути: людям здається, що афера не може бути такою прадавньою і такою масштабною, бо не могла ж така кількість людей повестися на неї» – цитата  з фільму «Револьвер» (2005).

2) Його схованка буде там, куди тобі найменше схочеться йти.

Отримане знання про мертву їжу викликає в людини гострий внутрішній спротив, адже для реалізації цього знання треба здійснити внутрішнє зусилля і перелаштувати свій організм на живу їжу, а на це може піти кілька років цілеспрямованих вольових зусиль. Так що другий пункт також працює!

3) Найбільша афера диявола полягає в тому, що він тебе переконав, наче він – це ти, отже, знищуючи його, ти знищуєш себе.    

Цей пункт також працює, адже людина переконана, що живе саме завдяки мертвій їжі, а якщо її не стане, то вона помре від голоду.

Отже, харчовий диявол ідентифікований. Що далі? Не здумайте наполягати на тому, щоб народ почав негайно позбавлятися цього внутрішнього ворога. Це буде грубим порушенням правил техніки безпеки практикуючого паразитолога. Річ у тім, що існує ще четвертий пункт:

4) Якщо ти спробуєш знищити його, щоб врятувати людей, вони спробують знищити тебе, щоб врятувати його.

Скажімо, якщо хтось задля оздоровлення народу заборонить вживання алкоголю чи тютюну, то це викличе всенародне обурення і повстання. Тому ніяких заборон, а тільки ненав’язливе інформування і позитивний особистий приклад тих, хто позбувся внутрішнього ворога.  

Ми вже говорили, що рух Національного Солідаризму має бути рухом здорових, енергійних, тверезо мислячих, дисциплінованих, відповідальних людей, бо тільки такі спроможні досягати перемог.

Тепер можемо додати, що рух НС – це також рух довгожителів, які свій життєвий досвід, накопичені ресурси і зв’язки вдало поєднують з молодечими енергією, здатністю навчатися і відкритістю до пригод.

На завершення зауважимо, що знання про живу і мертву їжу відповідає трьом критеріям істини:

1. Воно є цілісним і несуперечливим.

2. Воно несе позитивні емоції і вселяє віру в краще майбутнє.

3. Воно дає добрі плоди: звільнення від хронічних хвороб, омолодження, активне довголіття, екологічність та етичність стосовно тварин і природи в цілому.

Отже, метода працює!

То як, може ще щось копнемо? Наприклад, сучасну політику. А?

Тоді поїхали! Чому забуксував український націоналізм

Наші інтереси: 

Оздоровлення починається з відновлення правдивого світогляду. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка