Спецтема:

Чому діти не люблять каші та м'ясо

Найголовніше і найгірше, що успадковують діти від батьків, - це звичка їсти мертву їжу, яка прищеплюється з молоком матері. Нещодавно в невинній газетній статті про те, чим українці планують самознищитися на Новий рік, мою увагу привернули такі рядки: «Мої малі не надто люблять м'ясні страви, - розповідає 29-річна вінничанка. - Щоб задурити, треба якісь жарти видумувати».

Мені відразу ж згадалися приклади з власного дитинства, як дорослі таки змушували нас їсти те, що самі їли. Що вони тільки не вигадували! Деяких дітей мами з ложечки навіть до 10 років годують, аби вони їли супи і каші. 

Дитина ще не знає, що вона прийшла у світ, де панує споживацтво і де всім конче необхідно, щоб вона хворіла. Дитина ж від природи тягнеться до живої їжі. А батьки роблять все, щоб зайвий раз не дати дитині якусь морквину (бо вона, бачте, брудна). Наслухавшись порад лікарів, батьки день і ніч готові запихати своїх діточок помийними сумішами і консервами, які чомусь вважаються дитячою їжею.

Сучасна людська цивілізація вимагає від лікарів та інших «свідомих» громадян берегти людські хвороби пильно й неустанно з самого дитинства. Тому що це необхідно економіці. Це потрібно системі. Основою сучасної цивілізації вже давно стало споживацтво, основою якого є залежність від вареної і м'ясної їжі, а також всіляких цукерок, варення, чипсів, тортів, печива і т.д.

Природна їжа для людини - це та, що виросла в саду-городі, в лісі, природним чином зірвана і з'їдена без будь-якої термічної обробки. Таким чином харчуються всі тварини в природі і, зверніть увагу, хронічних хвороб у них не спостерігається.

 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка