Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 19
  • Переглядів: 20

Покинутий рай Борії

Поява союзника завжди означає появу нової залежності один від одного. Новим союзником борійської людини стала природа-годувальниця і засвоююча мікрофлора. У такий спосіб борійська раса отримала доступ до потужного джерела енергії, але водночас потрапила у критичну залежність від нового союзника. Він виявився нестабільним, адже сам залежав від кліматичних змін.

13041703adamiyeva-4.jpg

Адам і Єва
Адам і Єва

Попередні статті:
Еволюція: революційні стрибки і поступові зміни
Чим перша людина відрізнялася від тварини
Перший расовий перехід: неоантропи, або лемурійці
Велика гра неоантропів
За межами раю: борійці, або атланти

Приблизно 30 тисячоліть тому, після багатотисячолітньої війни, неоантропи ліквідували свого головного еволюційного конкурента – расу неандертальців. Художнім спогадом про війну людей і людиноподібних тварин є фільм «Володар перснів», в якому люди воюють з орками (розумними тваринами). 

Приблизно з цього ж часу почався перехід неоантропів з праноїдства на рослинну їжу. Це привело до формування культу природи-годувальниці – Великої Матері, який остаточно оформився 25 тисячоліть тому. Так з’явилася харчова залежність. 

Рай – це яскрава гра

Внаслідок переходу на їжу людина втратила первинну самодостатність і знизила інтенсивність життя. По-суті, вона добровільно залишила райський стан з його яскравістю, ігровими пригодами, великими небезпеками і великими перемогами. Вона ще не усвідомлювала, що Рай – це Гра, і саме Гра є  ідеальним станом людини

Але гра – це завжди радість і напруження, людина ж шукала легшого життя – радості без напруження. З цього почалося велике падіння, а з ним – багато тисячоліть пізнання добра і зла. Райське яблуко – це символ переходу на харчування плодами.  
 
Пошук легшого життя – це нормальна властивість будь-якої живої системи, адже вона завжди прагне до мінімізації енергозатрат. Це системний принцип. Та чи справді після виходу з ігрового Раю життя неоантропів стало легшим? Доволі швидко з’ясувалося, що це була велика ілюзія – подібно до безкоштовного сиру в мишоловці. 

Замість «важкої» енергетичної самодостатності неоантропи отримали «легку» залежність від навколишнього світу. Фактично, вони проміняли волю на їжу. Але ми вже знаємо: хто міняє волю на їжу, той залишається і без волі, і без їжі. Добровільна відмова від енергетичної самодостатності - оце і є тим, що називається "первородним гріхом". А все тому, що залежність від їжі передається від батьків до дітей – і генетично, і культурно.  

Це нагадує нинішню ситуацію з неймовірно доступними кредитами і дешевими іноземними товарами. На початку все виглядає дуже привабливо, народ в ейфорії. Проте згодом виясняється, що за кредити треба віддавати житло, а після ліквідації власного виробництва іноземні товари стають і зовсім не дешевими, і взагалі не такими як треба. 

Борійська раса (атланти), що сформувалася з середовища енергетично самодостатніх неоантропів, після переходу на зовнішнє джерело живлення отримала тимчасову перевагу перед своїми «консервативними» предками.  Новий союзник – матінка-природа –  справно забезпечувала людей харчами, і чим краще вона це робила, тим більше люди втрачали здатність до автономного живлення праною і повітрям. 

Ейфорія і демобілізація, як це зазвичай буває, призвели до загнивання і цивілізаційної кризи. Німим свідком такої кризи можна вважати храмовий комплекс в Гобеклі-тепе: його побудували у 10 тис. до н.е., а у 8 тис. до н.е. з невідомих причин засипали землею. Криза поглиблювалася на тлі різких кліматичних змін, що почалися з 10 тис. до н.е. (початок Голоцену – післяльодовикового періоду). Відбулась дестабілізація усталеної екологічної ніші, від якої людина вже перебувала в повній залежності.  Настав час «віддавати борги». 

Три типи мікрофлори

Як бачимо, борійці змінили свою фізіологію, адже перейшли на інше джерело живлення. На перший погляд, це виглядає дивовижно. Насправді ж механізм такого переходу доволі простий. Річ у тім, що від самого початку існування людського роду в організмі людини живе три типи симбіотичної мікрофлори: синтезуюча, засвоююча і утилізуюча. 

Нагадаємо, що вся ця мікрофлора має вагу близько 2 кг, складає 90% від загальної кількості клітин організму людини і 99% за кількістю його сумарного генокоду. Наукою встановлено, що «в кишкової мікрофлори різко підвищена частка генів, що мають відношення до метаболізму полісахаридів рослинного походження, деяких амінокислот і вітамінів, а також до метаногенезу». Досвід праноїдів дозволяє стверджувати, що мікрофлора здатна синтезувати все, що потрібно організму для повноцінного життя. Тобто значення мікрофлори величезне. Більше того: тип функціонування людини визначається типом домінуючої мікрофлори. 

1. Синтезуюча мікрофлора  

Ця мікрофлора синтезує ВСІ необхідні речовини з повітря. Очевидно, що для виконання цієї роботи потрібна енергія. Вона захоплюється мікрофлорою з ефірних потоків, які рухаються строго вертикально – згори донизу. Чим концентрованіший потік, тим активніша і чисельніша синтезуюча мікрофлора. 

Концентрація потоку тим вища, чим вища ефірна проникність людини (чим нижчий її ефірний опір). Ефірна проникність будь-якої системи визначається її впорядкованістю: чим гармонійніша і чистіша система, тим легше через неї рухатися ефіру, тому його концентрація збільшується. Саме тому здатність до праноїдства доступна тільки достатньо гармонійним людям. 

Отже, для активізації синтезуючої мікрофлори треба освячуватися. Найпотужнішим засобом для психічного очищення і концентрації ефірного потоку є технологія Живе Слово.  Його дія посилюється, якщо здійснювати групове читання (виникає резонанс). Дія буде ще сильнішою, якщо робити колективні практики в «місцях сили» – серед гармонійної природи (наприклад, під столітніми дубами) або в «намолених» місцях – освячених тривалим читанням Живого Слова. Додатковим чинником  збільшення ефірної проникності є використання дрібних орнаментів в одязі і побуті: краса – це сила в буквальному розумінні.  

2. Засвоююча мікрофлора

Строго кажучи, вона також синтезує життєво необхідні речовини (принаймні їх частину), проте її вхідною сировиною є не повітря, а їжа з уже наявним набором білків, амінокислот, вітамінів, жирів, вуглеводнів, мікроелементів. Ця мікрофлора допомагає людині засвоїти спожиті продукти. Найкращою їжею для мікроорганізмів цього типу є жива рослинна клітковина, тобто фрукти, ягоди, овочі, горіхи, злаки. При доброму стані засвоюючої мікрофлори людина може харчуватися хоч травою.

3. Утилізуюча мікрофлора

Завданням цього типу мікрофлори є очищення організму від неперетравлених решток та іншого сміття. Мікроорганізмів, що належать до цього типу, ще називають «могильниками». Вони не продукують для людини нічого корисного, адже їх завдання інше – евакуація непотрібу. Оскільки утилізуюча мікрофлора має справу зі сміттям, то її робота супроводжується виділенням токсинів. Чим більше в організмі неперетравлених залишків, тим більша кількість цієї мікрофлори, і тим більше виділяється токсинів – продуктів життєдіяльності «могильників». Вони живляться тільки мертвою їжею, жива їжа ними не сприймається. 

Раси і союзна мікрофлора

Неоантропи, як досконалі істоти, мали у своєму тілі всі три типи мікрофлори. Домінувала синтезуюча мікрофлора, проте залишалося місце і для двох інших, адже доводилось вживати вологу з розжованих плодів (пожива для засвоюючої мікрофлори), а неперетравлена їжа підтримувала діяльність утилізаторів.  

Перехід на рослинну їжу, а пізніше і тваринну (впольована звірина) привів до домінуючої ролі засвоюючої мікрофлори. Вона добряче потіснила синтезуючу мікрофлору, адже в обмеженому просторі, тобто в людському організмі, зростання одного виду неминуче веде до скорочення іншого. 

Отже, в людей борійської раси домінувала засвоююча мікрофлора, а також помітно зросла частка утилізуючої мікрофлори. Додамо, що роль утилізаторів чимраз зростала по мірі збільшення в раціоні м’яса, риби, термічно обробленої, неякісної та шкідливої їжі.

 Поява союзника завжди означає появу нової залежності один від одного. Новим союзником борійської людини стала  природа-годувальниця і засвоююча мікрофлора. 

У такий спосіб борійська раса отримала доступ до потужного джерела енергії, але водночас потрапила у критичну залежність від нового союзника. Він виявився нестабільним, адже сам залежав від кліматичних змін. Перед людиною постала проблема пошуку надійнішої харчової бази.       

Наступна стаття:  Відновлення Гри: арії, або гіперборійці 

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати перетворення нашого сайту на платформу для колективних пошуків, обговорень, знайомств, експериментів: 
Модернізуймо Народний Оглядач!

Наші інтереси: 

Знання про минуле - ключ до майбутнього. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ангели - це "вісники", службові сутності, які приносять людям інформацію з небесних світів.

Щоб було зрозуміліше, ангели - це інформаційні роботи, типу "Ранкової пошти", тільки незрівнянно досконаліші.

Тому й говорять, що ангели не мають своєї волі, а також те, що людина стоїть незрівнянно вище будь-яких ангелів.

Так само жива людина вища за будь-які комп’ютерні програми.

Явсе Світ каже:
Як(звідки) появилися на Землі досконалі неоантропи. Можливо то раса ангелів,що вподобали земних жінок.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Складаю свій пазл :) 

Цитата: "Але гра – це завжди радість і напруження, людина ж шукала легшого життя – радості без напруження. З цього почалося велике падіння, а з ним – багато тисячоліть пізнання добра і зла. Райське яблуко – це символ переходу на харчування плодами."

Цікаве нове бачення "гріхопадіння"... Коротко: "гріхопадіння – це пошук легшого життя". Пошук може тривати безкінечно довго і може бути ще́ гіршим та завжди́ "опускаючим" людину у простір страждань.

Порівняйте люд, що шукає радість і задоволення у сексі, алкоголі чи наркотиках – хоча задоволення й вимагає у них деякого напруження, але радість примарна… через це їх життя легшим одна́к не стає… Тут варто напружитися, щоб самообмежити себе задля вищої мети, але світогляд "не пускає". Згадайте хоча б відому фразу "ти що не козак?!" стосовно вживання спиртного…

Може саме тому легшим життя не стає й у так званих "віруючих"? Чи не переростає у них "самообмеження" у "самоприниження"? Чи не здається вам, що через "ніби вірування в Бога" самообмеження переросло у них у відкидання власної волі, а отже і волі Творця щодо самореалізації людини через творення? Що саме тому існує вихідний стереотип "всі грішні", бо "віруючі" не усвідомлюють можливості стати святими? Напружуються, хочуть піднятися, з'єднатися з Богом – і самі себе опускають, зв’язують постійним самоприниженням.

Отже, щоб вибратися з простору страждань і не грішити, піднятися – треба почати нову гру. І почати її треба зі зміни способу життя: світогляд, харчування, напруження через постійне творення.
Поправте, мій пазл :) коли, що не так.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Золоті слова! Додам, що добровільна відмова від енергетичної самодостатності, від волі - оце і є "первородним гріхом" у вузькому сенсі цього слова. А все тому, що залежність від їжі передається від батьків до дітей - і генетично, і культурно. 

 

 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Чи  потрібно також і бігати щоб живитися праною? Якщо неоантропи пішли легшим шляхом здобуття енергії від природи, виходить, що прана не дається легко. Дякую

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Для життя на прані треба перебувати у стані святості і фізичної активності! 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Якщо людина народжена, щоб живитися праною, навіщо їй такий великий шлунок?

Чому немовлята з моменту народження вимагають їжі? Хоча б в окремих випадках мало б проявитися це небажання їсти звичних для нас продуктів?

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Зараз почастішали випадки, коли здорові малюки народжуються зі зміненим кишківником. Поки що не зрозуміло в яку сторону відбуваються ці зміни. Але щось відбувається з травною системою. В перші 3 доби малюнки вимагають, щоб їх прикладали до грудей, навіть, якщо молока ще нема. Їм важливий сам контакт.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Немовлята ще не вміють рухатися, тому не можуть виробляти лактат для підтримки свого тіла. Вони до року повністю залежні від грудного молока. 

Шлунок потрібний для отримання вологи з плодів, якщо немає чистої води. Його розмір змінюється в залежності від навантаження. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

А як пояснити випадок  живлення енергією сонця, йдеться про дівчину з Уфи. Води також вона майже не вживає. Її діяльність - це навчання інших (енергію витрачає дуже продумано). Вважає сонцеїдство майбутнім людства. Інтенсивний рух - не для неї. Тобто фізично вона малоактивна. Може, це більш прийнятний варіант? А через вихід із стану святості людина втратила можливість бути  сонцеїдом?

 

 

 

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Воду вона п’є. Також казала, що для набуття фізичної сили треба тренуватися. Хто ще не бачив - подивіться.

Для здатності для праноїдства потрібна чистота і відповідний рівень свідомості. Тобто святість.  

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Додав до статті посилання на відео з праноїдами. Вони самі для себе намагаються пояснити, як це їм вдалося. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Ӏ добре зробив, Миру, що додав: коли говорить про "живе" щастя - навіть чужинка ! - без української пісні не обійтися!!! http://www.youtube.com/watch?v=--yKdKbu_Vk(десь на 15-тій хв.)

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

і не виключено, що й ціле товариство має хоч трохи української крови! А дух - точно український, чи не так?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Як(звідки) появилися на Землі досконалі неоантропи. Можливо то раса ангелів,що вподобали земних жінок.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

І як ото Вашу думку розуміти?))) Це що в неоантропів жінок гарних не було?)) все тільки чоловіки?))) А які це на землі могли бути жінки..))) "недорозвинутих рас")), щоб сподобатись неоантропам?))
Мабуть все таки парами "прибули" на землю неоантропи)))...
А ще краще, якщо Земля ангелам дала тіла двох статей.. для Гри.. Відомо ж що душі безстатеві і втілюються в кожному новому житті в різних тілах по статі (кому що більше підходить, те й отримує:))).
Мені так здається логічніше, бо кожен шукає і вибирає пару до себе..)).
Свого рівня - це ідеально )).

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Я мав на увазі те,що не розумію звідки у часи мамонтів появилися досконалі неоантропи.Якщо признати цей факт,то виходить,що людство деградує,тобто йде дорогою інволюції,в той час як весь Всесвіт іде дорогою еволюції.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Від Срібної до Залізної ери людство деградує, потім стрибкоподібний розвиток і знову корекція.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Як можлива деградація однієї складової системи,яка у загальному еволюціонує?

Арій Хрестовий каже:
Від Срібної до Залізної ери людство деградує, потім стрибкоподібний розвиток і знову корекція.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

В чому власне питання? Як може померти одна людина, якщо її рід в цілому еволюціонує?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

В організмі теж деякі клітини відмирають,але сам організм розвивається.Також смерть не означає,що людина за життя деградувала.
Чому вважається,що "вінець системи",тобто людство,у загальному деградує коли все довкола розвивається.Також не зрозуміло чому спочатку йде Золотий вік,потім Срібний,а потім Залізний,а не навпаки.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ангели - це "вісники", службові сутності, які приносять людям інформацію з небесних світів.

Щоб було зрозуміліше, ангели - це інформаційні роботи, типу "Ранкової пошти", тільки незрівнянно досконаліші.

Тому й говорять, що ангели не мають своєї волі, а також те, що людина стоїть незрівнянно вище будь-яких ангелів.

Так само жива людина вища за будь-які комп’ютерні програми.

Явсе Світ каже:
Як(звідки) появилися на Землі досконалі неоантропи. Можливо то раса ангелів,що вподобали земних жінок.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Дякую Миро за роз'яснення.
Досі не знала, що людина стоїть вище ангелів... хоча, якщо аналізувати людину з позиції "ви-боги" так і виходить. От треба тільки досягнути "задуманого" Творцем рівня чистоти. Як це все цікаво...

Зображення користувача Ігор Гайдар.
0
Ще не підтримано

і Дух повів Його в пустинь. Він пробув на безлюдді із дикими звірами сорок днів, протягом яких нічого не їв. Коли ж вони кінчились, Він зголоднів. І ось ангели приступили до Нього й почали Йому служити.

Сидить козак в кобзу грає, що замислить – то все має.