Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Молитва найсильніша під час сходу Сонця

Категорія:

Коли починає світати і сонячних променів ще не видно, то планетою вже починає котитися чиста енергетична хвиля пробудження. Якщо в цей час людина перебуває в гармонійному стані, то вона вступає в резонанс з цією життєтворчою енергією. Зокрема, в її організмі відбувається холодний синтез, під час якого утворюються корисні речовини. Холодний синтез відбувається за допомогою синтезуючої мікрофлори, яка живиться праною (концентрованим ефіром).

150808_svitanok.jpg

Новий день, зоря світанку!
Новий день, зоря світанку!

Саме тому наші предки наполягали на тому, що молитву треба починати ще до сходу Сонця, щоб його перші промені застали тебе в гармонійному стані.

У наш час найефективнішим способом входження у такий гармонійний стан є читання або співання Живого Слова.

Нещодавно Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живим Словом, перевірив цю інформацію і підтвердив наявність потужного оновлюючого резонансу під час досвітньої молитви і контакту з першими сонячними променями.

З усього цього можна зробити практичний висновок, що найкраще починати читання Живого Слова хоча б за 15 хвилин до сходу Сонця, щоб встигнути перевести свій організм на вищий рівень вібрацій.       

До цього додамо, що велику силу має також колективна одночасна молитва – «резонансне читання». Такі резонансні читання ми проводимо 6-го і 25-числа щомісяця. Після участі в такому «колективному резонансі» як правило відбуваються особливо відчутті зміни. Зазвичай це поліпшення здоров’я або притягування позитивних подій.

Позитивний досвід заохочує людей ширше використовувати спільні молитовні практики. Багато хто вже здійснює досвітнє читання Живого Слова. Тож доцільно приєднатися до цього доброго починання і робити його принаймні щонеділі.

Отже, пропонується нове правило: щонеділі починаємо читання Живого Слова за 15 хвилин до сходу Сонця у своїй місцевості. У такий спосіб ми поєднуємо сонячний і колективний резонанс.    

Як вам така ідея?

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Цитата:
"щонеділі починаємо читання Живого Слова за 15 хвилин до сходу Сонця у своїй місцевості.".

Це має бути колективне читання? Які форми читатимемо?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Поки-що кому які подобаються, а там поступово визначимось.

Арсен Дубовик каже:
Це має бути колективне читання? Які форми читатимемо?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ірина Чорна.

Дуже хороша ідея!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Підтримую, хоча я завжди читав о 6.00. Правда в зимовий період буде проблема, коли сходить Сонце я вже на роботі. Тому мені більше імпонує 6.00 не залежно від пори року

ВС

Зображення користувача Семен Лагутін.

Підтримую ! Але будь-ласка дайте посилання на тексти , які потрібно читати , і як можна детальніше, якщо хтось зможе, то зробіть будь-ласка відео-інструкцію . Дякую.

Зображення користувача Миро Продум.

Треба починати з самого початку - з базового курсу Живого Слова (відео).

Семен Лагутін каже:
Підтримую ! Але будь-ласка дайте посилання на тексти , які потрібно читати , і як можна детальніше, якщо хтось зможе, то зробіть будь-ласка відео-інструкцію . Дякую.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Pidtrymuju!!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Чудово! Підтримую.

Зображення користувача Андерс Фальке.

Добра ідея! Весь час намагаюся пробуджуватися раніше :)

Миролюбність і озброєність!