Portrait de Ігор Каганець
Ігор Каганець
2982

Молитва найсильніша під час сходу Сонця

Категорія:

Коли починає світати і сонячних променів ще не видно, то планетою вже починає котитися чиста енергетична хвиля пробудження. Якщо в цей час людина перебуває в гармонійному стані, то вона вступає в резонанс з цією життєтворчою енергією. Зокрема, в її організмі відбувається холодний синтез, під час якого утворюються корисні речовини. Холодний синтез відбувається за допомогою синтезуючої мікрофлори, яка живиться праною (концентрованим ефіром).

150808_svitanok.jpg

Новий день, зоря світанку!
Новий день, зоря світанку!

Саме тому наші предки наполягали на тому, що молитву треба починати ще до сходу Сонця, щоб його перші промені застали тебе в гармонійному стані.

У наш час найефективнішим способом входження у такий гармонійний стан є читання або співання Живого Слова.

Нещодавно Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живим Словом, перевірив цю інформацію і підтвердив наявність потужного оновлюючого резонансу під час досвітньої молитви і контакту з першими сонячними променями.

З усього цього можна зробити практичний висновок, що найкраще починати читання Живого Слова хоча б за 15 хвилин до сходу Сонця, щоб встигнути перевести свій організм на вищий рівень вібрацій.       

До цього додамо, що велику силу має також колективна одночасна молитва – «резонансне читання». Такі резонансні читання ми проводимо 6-го і 25-числа щомісяця. Після участі в такому «колективному резонансі» як правило відбуваються особливо відчутті зміни. Зазвичай це поліпшення здоров’я або притягування позитивних подій.

Позитивний досвід заохочує людей ширше використовувати спільні молитовні практики. Багато хто вже здійснює досвітнє читання Живого Слова. Тож доцільно приєднатися до цього доброго починання і робити його принаймні щонеділі.

Отже, пропонується нове правило: щонеділі починаємо читання Живого Слова за 15 хвилин до сходу Сонця у своїй місцевості. У такий спосіб ми поєднуємо сонячний і колективний резонанс.    

Як вам така ідея?

Підписуюсь на новини

Commentaires

Portrait de Арсен Дубовик

Quote:
"щонеділі починаємо читання Живого Слова за 15 хвилин до сходу Сонця у своїй місцевості.".

Це має бути колективне читання? Які форми читатимемо?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Миро Продум

Поки-що кому які подобаються, а там поступово визначимось.

Арсен Дубовик wrote:
Це має бути колективне читання? Які форми читатимемо?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Ірина Чорна

Дуже хороша ідея!

Portrait de Володимир Самотий

Підтримую, хоча я завжди читав о 6.00. Правда в зимовий період буде проблема, коли сходить Сонце я вже на роботі. Тому мені більше імпонує 6.00 не залежно від пори року

ВС

Portrait de Семен Лагутін

Підтримую ! Але будь-ласка дайте посилання на тексти , які потрібно читати , і як можна детальніше, якщо хтось зможе, то зробіть будь-ласка відео-інструкцію . Дякую.

Portrait de Миро Продум

Треба починати з самого початку - з базового курсу Живого Слова (відео).

Семен Лагутін wrote:
Підтримую ! Але будь-ласка дайте посилання на тексти , які потрібно читати , і як можна детальніше, якщо хтось зможе, то зробіть будь-ласка відео-інструкцію . Дякую.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Зірка Вітошинська

Pidtrymuju!!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Portrait de Тарнай Стрілець

Чудово! Підтримую.

Portrait de Андерс Фальке

Добра ідея! Весь час намагаюся пробуджуватися раніше :)

Миролюбність і озброєність!