Важливість: 
4

Категорія:

Початковий 40-денний курс Живого Слова (інструкція, форми 1-4, цифрони, звукони)

Портал світоглядних новин "Народний Оглядач" і Сьомий канал громадського телебачення ТБ-7 починають спільний проект масового оздоровлення українців і піднесення України у Простір волі. На цій сторінці можна завантажити початковий курс технології самозцілення Живе Слово. Для правильного використання треба уважно, бажано два-три рази проглянути навчальний відеофільм.    

150324_oleksandr_filatovych.jpg

Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живе Слово
Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живе Слово

Текст базового курсу Живого Слова завантажуйте тут у різних форматах:

Завантажити - slovo-9.docx (131.4 KB)

Завантажити - slovo-9.doc (237 KB)

Завантажити - slovo-9.pdf (345.51 KB)

Авторська розробка Головного лікаря Інституту метафізичних досліджень Перехід-ІV Олександра Філатóвича призначена для швидкого зцілення біополя людини, посилення імунітету до оптимального рівня, радикального фізичного оздоровлення та омолодження, гармонізації стосунків з навколишнім світом.

Застосування технології «Живе Слово» полягає в читанні двічі на день ритмічних текстів, спеціально розроблених автором на основі універсальних законів гармонії. Перші позитивні результати дії технології зазвичай проявляються почина­ючи з першого тижня її застосування.

Зовнішнім проявом активного зцілюючого процесу може бути короткочасне загострення прихованих хронічних хвороб з тимчасовим погіршенням загального самопочуття (сонливість, головний біль, легка нудота, дратівливість, підвищення тиску, біль у спині тощо), після чого ЗАВЖДИ настає різке покращення.

Технологія не має протипоказань.

Обов’язковою умовою правильного застосування універсальних форм є проходження первинного навчання – індивідуального або за допомогою навчального відео:  

Аудіозапис від 24.03.2015 

Продовження: Базовий курс Живого слова: другий крок

Для успішнішого самозцілення прочитайте статті:

Античне харчування – постіндустріальний тренд, рух до омолодження і безсмертя

Здоров’я людини і простори буття

Друзі і вороги Царства божого

Можете при нагоді подивитися: Діалоги про РАдість (відеовідгуки про досвід самовідновлення Живим Словом)  

Фільм про правильне харчування: Виделки замість ножів (Forks over knifes, 2011)

Обговорення практики Живого Слова відбувається на форумі


При наявності дуже складних захворювань доцільне продовження лікування за індивідуальною програмою зцілення. Для її отримання потрібно звернутися до автора технології Олександра Володимировича Філатовича (ліцензія АБ № 106380 від 22 квітня 2005 року). Попередній запис на прийом і довідкова інформація — за телефоном у Києві: (044) 410-77-50, 599-32-70. Адреса: проспект Героїв Сталінграда, будинок № 4, корпус №2, офіс №2 (станція метро «Оболонь», їхати автобусом № 100 або маршрутним таксі № 582 до зупинки «Приозерна» або «Парк Золоті Ворота», перейти на протилежну сторону вулиці, повернути направо, йти до будинку №4, перед ним повернути наліво).

Технологія «Живе Слово» динамічно розвивається. Інформацію про нові розробки і вдосконалення технології, інтерв’ю з Олександром Філатовичем та відповіді на запитання читайте на сайті «Народний Оглядач» у спецтемі «Живе Слово – самозцілення і омолодження».

Ставте запитання і висловлюйте думки у коментарях до цієї статті. Для цього треба зареєструватися на сайті і отримати статус Гравця.   

Мій телефон - у моєму профілі

Інтерв’ю з Олександром Філатовичем:  

Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка