Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Віртуальна січ SD.ORG.UA: живи граючись!

Правила реєстрації, рекомендації щодо вибору ігрового імені та картинки для аватара, простір варіантів для зареєстрованих учасників - гравців - та інші корисні речі. За основу беремо Арійську традицію, козацький звичай, здоровий глузд і можливості сучасних технологій.

Радіймо, арії! Починаємо колективну практику Великого Переходу! Це стало можливим завдяки успішним дослідженням у сфері метафізики, світогляду, організації і арійського способу життя. 

Системотворчий центр

Нова нація і нова цивілізація завжди починаються з системотворчого центру. У трипільські часи Ноя-Рами-Їми-Ману-Зіасудри це була Вара. У козацькі часи це була Запорізька Січ, перші письмові згадки про яку сягають 1480 року. Саме з неї почалося останнє радикальне оновлення-перенародження українського народу. 

За історично короткий час січову козацьку школу в більшій чи меншій мірі пройшли сотні тисяч представників найактивнішої частини населення. Внаслідок цього Україна майже цілковито «покозачилась» – народилась Нація Козаків. 

Яка чарівна сила тягнула українську молодь на Січ? Передусім – радісний дух Гри! Військово-чернечий орден січовиків пропонував людині пошук Грааля – сповнений ризику й пригод шлях саморозкриття та самоосвячення. Польський історик XVI століття Папроцький свідчив: «багато БЕЗДОГАННИХ молодих людей з Польщі їдуть до України... повчитися лицарських діл — порядків і чуйностей лицарських».

Нові часи вимагають нових технологій, хоча загальний принцип залишається той самий: група однодумців виходить на нову територію і починає Спільну Дію (СД) згідно з погодженими правилами Великої Гри.  

Гравці

Це українці, що мають волю до вдосконалення духу-душі-плоті і творення нового Українського світу, адже оновлену Україну можуть створити тільки оновлені українці. 

Оновлення досягається індивідуальними і колективними систематичними зусиллями, спрямованими  на відновлення істинного світогляду, очищення психіки позитивними емоціями, оздоровлення і омолодження за допомогою арійського харчування, фізичних вправ і правильного способу життя.  Читайте про це у статті Друзі і вороги Царства божого.

Згідно з Арійською традицією, підтвердженою досвідом Запорізької Січі, вся діяльність здійснюється у вигляді звичаєвої гри-творення, тому всі засновники нового світу є гравцями. 

Територія

Це інформаційний простір порталу SD.ORG.UA «Народний Оглядач». Згідно з етимологією, «інформація» – це те, що перебуває всередині форми і активно творить цю форму.  Інформація на нашому порталі – це все те, що необхідне для творення нової української формації у вигляді глобальної української етнічної духовно-економічної держави-корпорації. 

Кожен відвідувач порталу є його гостем і має можливість вільно знайомитися з його публікаціями. Але це тільки спостереження за життям Січі із-далеку. Якщо українцю близький арійський дух та ігрове творення нової реальності, то він може увійти на територію Січі і стати повноправним гравцем.  Для цього треба зареєструватися  і заповнити поля свого профілю.   

Реєстрація 

1. Натисніть на кнопку «Реєстрація» - на екрані відкриється реєстраційна форма. 

2. Введіть будь-якою мовою свій логін (зручне ім’я для авторизації). 

3. Введіть адресу своєї електронної пошти.

4. Повторно введіть ту ж саму адресу електронної пошти.

5. Введіть символи, які бачите на малюнку. 

6. Натисніть на «Реєстрація». Це означає, що ви погоджуєтьсь із Загальними умовами і положеннями.

Нове ім’я, нове життя

На вказану поштову скриньку буде надіслано лист з посиланням (линком) для одноразового входу на свій профіль.  Зайдіть на свій профіль і заповніть його:

1.  Придумайте пароль і двічі його введіть. Якщо забудете пароль, то його можна буде відновити листом на свою електронну скриньку.

2. Введіть свою актуальну електронну скриньку. 

3. Заповніть інформацію про себе: вона допоможе вам знайти однодумців і налагодити змістовне спілкування.   

4. Введіть своє справжнє або ігрове ім’я і прізвище (ім’я користувача). Рекомендується використовувати ігрове ім’я. 

До вибору ігрового імені треба підійти дуже відповідально, адже як назвеш корабель, так він і попливе. Це ваше нове ім’я, з яким ви починаєте життя у світі нового циклу. Воно може витіснити ваше старе ім’я, а ігрове прізвище може перейти у спадок вашим дітям, внукам і правнукам... 

Так було на Запорізькій Січі, де більшість козаків, починаючи нове життя, брали собі нові імена. Це поширений магічний спосіб скинути з себе тягар минулого, позбутися «старої одежі», натомість одягнути чистий одяг нової особистості, відкритої до праведного, вільного, шляхетного життя.  

5. Для посилення своєї ігрової особистості виберіть гарне зображення для свого аватару: це має бути або ваше справжнє фото, або образ літературного персонажа, або кіногероя (в жодному разі це не може бути символ, тварина чи щось нелюдське). Аватар повинен викликати гарні емоції і симпатію до його носія, тоді в нашому просторі буде поширюватися гармонія і прагнення до співпраці.  Для правильного відтворення зображення має бути квадратним. Кадрування зробіть так, щоб очі були на висоті 2/3 висоти зображення - див. зразок правильного кадрування.   

6. Натисніть кнопку Зберегти. Після перевірки ігрового імені та аватара вам буде надано статус гравця. Для прискорення можете написати листа Адміністратору з повідомленням, що ви готові стати гравцем. 

Можете також переглянути навчальне відео з прикладом реєстрації на сайті:

Після реєстрації можна долучитися до енергетичних можливостей нашого сайту. 

Ігрові можливості

Для гравців відкрита внутрішня соціальна мережа та інші ігрові можливості. Ви можете:

– вести власні блогові записи і публікувати повноцінні статті, які можуть бути винесеними на головну сторінку «Народного Оглядача»;

– обговорювати всі публікації і брати участь у голосуваннях;

– бачити профілі інших гравців і спілкуватися з ними;

– після здобуття досвіду успішних публікацій ви можете здобути статус редактора «Народного Оглядача», що дозволяє брати участь у виробленні інформаційної політики порталу, редагувати тексти інших авторів і виносити їх на головну сторінку порталу;

– створювати або приєднуватися до груп за інтересами, ігрових економічних компаній і територіальних громад – сотень та полків;

– брати участь у самоврядуванні територіальних громад, обирати і бути обраним – сотником, полковником, гетьманом.

Правила і принципи

Правила і принципи будуть формуватися самими гравцями в процесі самої гри. Початковий опис правил читайте на Вікіборії.

Нижче наведені деякі основоположні принципи, на основі яких розробляються правила і розгортається ждіяльність. 

1. Арійський вольовий імператив:

Все, що робиться з власної волі, – добро. Все, що робиться з чужої волі, – зло. Треба завжди пам’ятати це коротке визначення добра і зла.

2. Три золоті правила арія, які на першому рівні виглядають так: 

Оздоровлюйся! Роби те, що любиш! Тримайся за своїх! 

на другому (вищому) рівні: 

Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся! 

на третьому (найвищому) рівні: 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Докладніше про все це можна почитати у статтях: Як стати арієм і Трипільська релігія

3. Принцип Арійського миру:

Арії не критикують один одного, а навчають. 

Докладніше про все це у статті: Згадаємо про Український мир Залізної доби

4. Принцип накопичення Сили:

Царство боже здобувається Силою. Роби тільки те, що робить сильнішим тебе і нову арійську націю.  

Це стосується також організації та спільноти, до якої ти належиш: чим сильніша спільнота, тим сильніший кожен її член. Про накопичення сили читай у статті: Друзі і вороги Царства божого

Хай Буде!

Кому Вниз. Мажа-віра


Як відбувалася підготовка до Гри:

Наші інтереси: 

Організуємось.

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка