Категорія:

Молитва найсильніша під час сходу Сонця

Коли починає світати і сонячних променів ще не видно, то планетою вже починає котитися чиста енергетична хвиля пробудження. Якщо в цей час людина перебуває в гармонійному стані, то вона вступає в резонанс з цією життєтворчою енергією. Зокрема, в її організмі відбувається холодний синтез, під час якого утворюються корисні речовини. Холодний синтез відбувається за допомогою синтезуючої мікрофлори, яка живиться праною (концентрованим ефіром).

150808_svitanok.jpg

Новий день, зоря світанку!
Новий день, зоря світанку!

Саме тому наші предки наполягали на тому, що молитву треба починати ще до сходу Сонця, щоб його перші промені застали тебе в гармонійному стані.

У наш час найефективнішим способом входження у такий гармонійний стан є читання або співання Живого Слова.

Нещодавно Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живим Словом, перевірив цю інформацію і підтвердив наявність потужного оновлюючого резонансу під час досвітньої молитви і контакту з першими сонячними променями.

З усього цього можна зробити практичний висновок, що найкраще починати читання Живого Слова хоча б за 15 хвилин до сходу Сонця, щоб встигнути перевести свій організм на вищий рівень вібрацій.       

До цього додамо, що велику силу має також колективна одночасна молитва – «резонансне читання». Такі резонансні читання ми проводимо 6-го і 25-числа щомісяця. Після участі в такому «колективному резонансі» як правило відбуваються особливо відчутті зміни. Зазвичай це поліпшення здоров’я або притягування позитивних подій.

Позитивний досвід заохочує людей ширше використовувати спільні молитовні практики. Багато хто вже здійснює досвітнє читання Живого Слова. Тож доцільно приєднатися до цього доброго починання і робити його принаймні щонеділі.

Отже, пропонується нове правило: щонеділі починаємо читання Живого Слова за 15 хвилин до сходу Сонця у своїй місцевості. У такий спосіб ми поєднуємо сонячний і колективний резонанс.    

Як вам така ідея?

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка