Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 6

Діти у Просторі волі

Категорія:

Особлива увага до дітей, характерна для Доброї Новини і Козацької традиції, пов’язана з тим, що переважна більшість дітей народжується у Просторі волі, тобто в Царстві божому. Це простір повної безпеки і гармонійних подій, ідеальний для навчання, творення і вдосконалення.

– Хіба у запорожців чисті душі? Вони ж тільки п’яниці та розбійники?
– Говори. Немає душі чистішої, ніж у цих гаспидських синів. Вони живуть по Писанію, не водяться з жінками, б’ються з бусурманами і захищають віру православну
(з кінофільму «Пропала грамота», 1972).

Попередні статті:

Ефективність козацтва як військово-чернечого ордену забезпечувалась перебуванням у стані Царства божого. Для входження до цього гармонійного і захищеного простору подій треба володіти чистотою, легкістю, щирістю, простотою, які найбільше властиві саме дітям. Козаки це знали, тому й намагалися наслідувати дітей у згаданих якостях (див.: Абсолютна захищеність у Просторі волі).

Про те, що діти перебувають у Просторі волі, прямо сказано в Добрій Новині: «Істинно кажу вам: якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Царство Боже» (Матвій 18.3), «Тоді привели до Нього малих дітей, щоб Він, поклавши на них руки, помолився. Учні ж докоряли їм. Бачачи те, Ісус сказав їм: Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до Мене, бо таких Царство Боже. Істинно кажу вам: хто Царства Божого не прийме, як дитина, той не ввійде до нього. І обнявши їх, поклав на них руки і благословив їх, і пішов звідти». (Матвій 19.13–15, Марко 10.13–16, Лука 18.15–17).

Царство боже – це простір радості, здоров’я і безпеки. Спостереження за дітьми, особливо немовлятами, підтверджує їхнє початкове перебування саме в цьому просторі подій. Винятком можуть бути тільки діти з генетичними відхиленнями, а також ті, які зазнали родових травм або яким було зроблено щеплення. Якщо ж діти перебувають у природному стані, то для них властиві найважливіші ознаки Царства божого.

По-перше, малі діти майже весь час перебувають у стані оптимізму і внутрішньої радості, вони не знають страху (страх і тривога несумісні з перебуванням у Просторі волі).

По-друге, у дітей фундаментальне здоров’я і неймовірно потужний імунітет. Цей факт використовують у традиційних культурах для пробудження захисних сил організму, для чого новонароджених занурюють у крижану воду (як це раніше робили українці), кладуть у сніг або натирають сіллю.

По-третє, вони захищені від негативних подій. Відомо багато випадків, коли людських дітей, особливо немовлят, не чіпають хижаки (хоча дітей тварин тут же з’їдають), вони дивним чином залишаються неушкодженими при падінні з великої висоти (наприклад, з п’ятого чи навіть десятого поверху). Цікаво спостерігати, як немовля «знущається» з кота чи собаки (смикає за вуса, тягне за носа або вуха...), а ті, наче заворожені, все терпеливо зносять.

Чому дорослі, передусім вже старі люди, так люблять гратися з маленькими дітьми, особливо з немовлятами? Тому що вони заряджаються від них чистою, сонячною, радісною енергією Царства божого, яка несе їм оздоровлення і омолодження.

Чому жінки омолоджуються і розквітають після народження дітей? Тому що вони дев’ять місяців виношують в собі Царство боже, потім народжують його і постійно з ним спілкуються.

Кожна людина в дитинстві перебуває в Царстві божому, проте не усвідомлює цього. Нинішні реалії Залізної доби швидко висмикують її вниз – у Простори боротьби і страждань. Сенс релігії (від «ре»-«лига» – «відновлення зв’язку) полягає в тому, щоб допомогти людині повернутися у Простір волі, але тепер зробити це свідомо й цілеспрямовано.

Діти – це не тільки майбутнє нашого роду. Діти задають нам орієнтир для входження у Царство боже. Тому треба оберігати це маленьке світло, створювати йому умови для зростання і розширення.

Ісус Хрестос перебував у стані Царства божого, тому саме маленькі діти були для нього найближчими, адже перебували з ним в одному просторі подій. Тому то він сказав: «Хто прийме одне з таких дитят у моє ім’я, той Мене приймає» (Матвій 18.5, Марко 9.37) – бо приймає світло Царства божого. Натомість «хто спокусить одного з тих малих, що вірують, такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено було йому на шию і він був утоплений у глибині моря. Горе світові від спокус. Воно й треба, щоб прийшли спокуси, однак горе тій людині, через яку спокуси приходять! Глядіть, щоб ви ніким з оцих малих не гордували: кажу бо вам, що ангели їхні на небі повсякчас бачать обличчя мого Батька небесного» (Матвій 18.6–10).

Це пророцтво, настанова, наказ дбати про ці світочі Царства божого, оберігати їх і захищати. А захищати є від кого.

Діти диявола, перебуваючи у Просторі боротьби, прагнуть паразитувати на дітях Божих, але не можуть цього робити, адже діти перебувають у Царстві божому. Тому ці соціальні паразити докладають неймовірних зусиль для того, щоб «висмикнути» їх з Простору волі і опустити до свого рівня.

Найдієвіший сатанинський засіб – вакцинація. Ви тільки подумайте: новонародженій дитині протягом 24 годин вколюють вакцину від гепатиту Б, тобто від хвороби, яка передається тільки через кров, тому вражає лише сексуальних розпусників, ін’єкційних наркоманів, гомосексуалістів і жертв переливання крові. І ці «істоти в білих халатах» ще називають себе лікарями.

Запитання: чому ви так поспішаєте ввести в чисту дитячу кров цю отруйну суміш?

Відповідь: щоб у дитини не залишилося найменшої згадки про Царство боже, щоб вона з перших годин свого життя була рабом диявольської «матриці» і надалі, до самої смерті надійно підживлювала її своїми стражданнями і грошима.

Настанова Доброї Новини однозначна: «Хто спокусить одного з тих малих, що вірують, такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено було йому на шию і він був утоплений у глибині моря».

Захищайте своїх дітей від нелюдів, від їхньої «системи охорони здоров’я», від їхньої збоченої «системи освіти», від їхнього «зомбоящика» та інших засобів масової інформації, від їхньої руйнівної системи харчування, від стерилізації генетично модифікованими організмами, від їхніх нахабних лохотронів, які вони сміють називати «демократією», «мультикультуралізмом» і «прогресом».

Любіть дітей, вчіться у них Царству божому, дайте їм можливість жити в здоровому тілі, серед чистої природи, в середовищі свого рідного етносу, розмовляти рідною мовою, користуватися благами істинної культури і творити навколо себе нову гармонію Золотої доби.

Продовження: Три «О» Доброї Новини: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

 


В тему:

Наші інтереси: 

Досліджуємо таємниці Царства божого і долучаємось до його сили за допомогою дітей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Дякую. Шляхи Перемоги:
цитата "жити в здоровому тілі, серед чистої природи, в середовищі свого рідного етносу, розмовляти рідною мовою, користуватися благами істинної культури і творити навколо себе нову гармонію Золотої доби."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Дякую. Шляхи Перемоги:
цитата "жити в здоровому тілі, серед чистої природи, в середовищі свого рідного етносу, розмовляти рідною мовою, користуватися благами істинної культури і творити навколо себе нову гармонію Золотої доби."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!