Важливість: 
5

Категорія:

Від руху 25% до Вільної Аристократичної Республіки Аріїв: шість компонентів Великого Переходу

Націотворчий рух отримає надпотужну зовнішню підтримку, якщо зосередиться на формуванні надлюдини. І не важливо, що про нас подумають гобіти – важливо, як до нас поставляться ельфи.

190605vara.jpg

Символ ВАРА на прапорі АНСДП
Символ ВАРА на прапорі АНСДП

У серії попередніх статей ми з’ясували, що в хід президентських виборів 2019 року відбулося втручання надзвичайно розумної і впливової організації, зацікавленої в новітньому українському націотворенні. Йдеться про організацію Гомо сапієнсів, які значно випередили у розвитку більшість людства. Згідно з термінологією постіндустріальної цивілізації Міжмор’я, таких високо розвинених людей називаємо «універсальними людьми», або «ельфами».  Ельфи – це четвертий рівень розвитку Гомо сапієнсів.

Ельфи зацікавленні в розширенні кола собі подібних, відтак підтримують процеси, спрямовані на формування середовища «аріїв», або «реалізованих людей» (надлюдей). Арії – це Гомо сапієнси третього рівня, отже «кузня кадрів» для ельфійської спільноти.

Зі сказаного випливає, що новітній націотворчий рух отримає всебічну підтримку ельфів, якщо активно формуватиме арійське середовище, причому робитиме це максимально точно, енергійно, відверто, цілісно. Про це у статті «Нація, яку підтримають ельфи: три базові принципи розгортання Руху-25». Згадана цілісність має проявлятися в ідеології, організації, формі державного правління, назві Руху, послідовності його розгортання. 

1. Світоглядно-релігійна основа – Аріянство

Для успішного творення майбутнього треба опиратися на передові знання і культурну традицію. Таке поєднання досягається в аріянстві – традиційній релігії знань. Головна ідея аріянства – перетворення людини на боголюдину. Це саме те, що потрібно і людям, і ельфам.

Аріянство найбільше реалізувалося в США у вигляді філософії успіху, а також літератури з саморозвитку і самодопомоги. Духовним батьком американської нації вважається Ральф Емерсон – аріянський священик. У часи козацької революції лідером європейського аріянства був Юрій Немирич – полковник Богдана Хмельницького, генеральний писар гетьмана Івана Виговського, активний учасник Конотопської битви 1659 року.

2. Національний Солідаризм

Ідеологія – це систематизований світогляд, пристосований до практичного використання. Ідеологією переходу до постіндустріального суспільства є Національний Солідаризм. Важливо, що саме Національний Солідаризм покладено в основу ідеології США – головного геополітичного союзника України.

Ідеологія Національного Солідаризму є соціально-політичним продовженням аріянства і де-факто є найцікавішою ідеологією всіх часів і народів. Надзвичайно важливо те, що ця ідеологія несе в собі потужний постіндустріальний потенціал.

3. Аристократична республіка у Просторі волі

Після тріумфу охлократії (влади натовпу) на виборах-2019 маятник історії досяг крайнього положення і пішов у напрямку до аристократії. Циклічне чергування «аристократія – демократія – охлократія – аристократія –» є закономірним процесом. Нинішній «дух часу», ознаменований клоуном-президентом, просто штовхає Україну до аристократичної системи.  

Згідно з описаною вище ідеологією, майбутня українська держава позначається терміном Вільна Аристократична Республіка Аріїв (ВАРА). Що це означає?

Вільна (суверенна) – значить така, яка діє з власної волі. Це можливо лише за умови перебування у Просторі волі, відтак все інформаційне наповнення Руху має підносити його учасників у простір позитивних подій. 

Аристократична – така держава, в якій реалізується влада кращих. Висування кращих забезпечується тотальною виборністю в територіальних, ділових і духовних демосах. Демоси – це правильно організовані громади чисельністю до 150 осіб, у яких всі знають всіх. Як бачимо, аристократія забезпечується демосократією.  

Республіка – це така форма державного правління, в якій керівні органи формуються знизу догори, а вся держава являє собою багаторівневу (ієрархічну) динамічну мережу демосів. В українській традиції для позначення такої держави застосовувалося слово Скуфія (Скупщина, Скіфія). Правовим забезпеченням Республіки–Скуфії було «копне право» (купне право, від «купа» – зібрання).  

Аріїв – шляхетних людей (від «ар’я» – шляхетні, сонячні, ярі). Це слово постійно нагадуватиме про мету держави – розвиток спільноти від стану гобіта (гомо сімплекс) до стану реалізованої людини (гомо дуплекс, надлюдини, арія), тобто людини з духовною самосвідомістю. Ельфам це сподобається.

Абревіатура ВАРА складає слово, яке має значення «фортеця», «твердиня святості», «прихисток праведників», «Ноїв ковчег». Перше трипільське місто-держава, яке заснував легендарний арійський цар Їма (Ной), називалося Вара.

4. Символ ВАРА, він же Демено

Символіка – це сконцентрований світогляд. Символом руху до Вільної Аристократичної Республіки Аріїв є спеціально розроблений знак «Вара», інша назва – «Демено» (кермо). Що він означає? Як справжня символіка, він має багато аспектів.

1. Корабель (ковчег) з сонячним вітрилом, який пливе в морі життя.

2. Сонячний хрест – символ Центру, а також впорядкованого, структурованого простору (розділення на сектори).

3. Хрест боголюдини – поєднання матеріального (горизонталь) і божественного (вертикаль).

4. Руна Альгіз (людина з піднятими руками) – руна святості, а також захищеності (невразливості).

5. Дерево Життя – символ впорядкованого Всесвіту (космосу) на протилежність хаосу.

6. Штурвал (кермо, демено, стерно, руль, кормило) – символ духовного і організаційного проводу, а також демосу – самокерованої спільноти, в якій усі знають усіх.

7. Аеростат, наповнений сонячним «гелієм», який піднімає вгору – у Простір волі.

5. Церква–держава–корпорація

Постіндустріальна українська держава, будучи цілісністю, являтиме собою одночасно глобальну духовну громаду (Аріянську церкву), політичну організацію і ділову корпорацію. Для її заснування треба ухвалити нову конституцію України, а для цього треба легітимно увійти у Верховну Раду.

6. АНСДП ельфів Міжмор’я

Для забезпечення легітимного переходу від нинішньої індустріальної до постіндустріальної держави необхідна політична сила у вигляді повноцінної політичної партії. Вона має об’єднувати в собі описані вище компоненти – аріянський світогляд, ідеологію Національного Солідаризму, республіку демосів і духовну єдність з ельфами Міжмор’я.

Для забезпечення системної цілісності партія повинна мати назву, яка озвучує світоглядно-релігійний, ідеологічний, організаційний і ельфійський компоненти. В результаті отримуємо таку назву:

Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія ельфів Міжмор’я, скорочено – АНСДП ельфів Міжмор’я. Фраза «ельфів Міжмор’я» вказує, що політичний рух має духовно-еволюційну спрямованість і перебуває під захистом ельфів Міжмор’я – тих ельфів, які втрутилися у президентські вибори 2019 року і започаткували новітнє українське націотворення. 

Світоглядно-політичним органом АНСДП ельфів Міжмор’я є паперовий альманах Гартленд, який також має свій аудіоканал і відеоканал.   

Оскільки метою АНСДП є заснування постіндустріальної духовно-економічної держави-громади, то партія формується одночасно як духовна громада, політична сила і спільнота стартап-культури.  

Усе відбуватиметься дуже поступово. Нині АНСДП виступає в ролі пошукової моделі першої постіндустріальної партії. Ймовірно, що вона зможе заявити про себе не раніше ніж через 5–10 років, хоча ельфи можуть прискорити цей процес.

Хто хоче бути в темі – реєструйтесь на сайті AR25.ORG, підписуйтесь на Ранкову пошту – щоденну розсилку новин «Народного Оглядача».

Радіймо!


Додаткова інформація: 

Квадри, системні ролі, етносоціоніка, форми державного правління.

Рух 25%, етнопсихологія і соціальна селекція: 36 конференція прихильників Народного Оглядача (відео)


Оксана Білозір - Батьківське жито

Кому вниз - Ліра. Вишня Борія

Кому вниз - Заповіт Арійській Людині

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Плануємо, малюємо, реалізуємо – енергію події матеріалізуємо. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка