Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 15

Президентські вибори 2019 року зазнали втручання універсальних людей (ельфів) – докази (+аудіо)

Під час виборів президента України навесні 2019 року зафіксовані аномалії, які можна пояснити лише цілеспрямованим зовнішнім втручанням. Хто міг це здійснити? Не американці, не росіяни і не Мінстець.

190603elfy.jpg

Ельфи нам допоможуть. Уже допомагають!
Ельфи нам допоможуть. Уже допомагають!

Аудіоверсія статті: Президентські вибори 2019 року зазнали втручання інопланетян – докази

У попередній статті ми з’ясували, що настільки масштабну, рішучу і вишукану гру спроможна вести лише група, на порядок розумніша всього існуючого політикуму. Хто це міг бути? Якщо відкинути фантастику і мислити реалістично, то доведеться визнати, що це здійснили інопланетяни. 

Меморандум Бромберга:
– людство буде розділене на дві нерівні частини;
– людство буде розділене на дві нерівні частини за невідомим нам параметром;
– людство буде розділене на дві нерівні частини за невідомим нам параметром, причому менша частина форсовано і назавжди обжене більшу;
– людство буде розділене на дві нерівні частини за невідомим нам параметром, причому менша частина форсовано і назавжди обжене більшу, і це здійсниться волею і мистецтвом надцивілізації, рішуче чужої цьому людству.
(З повісті братів Стругацьких «Хвилі гасять вітер», 1984).

Хто такі «планетяни» та «інопланетяни»

Серйозна розмова завжди починається з погодження термінів. Термін «інопланетяни» означає «ті, що з іншого плану буття», «з іншого простору подій». Це точне визначення цього слова, яке походить від слова «план», що значить площина («рівна поверхня», «плоский лан» – п-лан, англ. «land» – земля, «plane» – площина).

Йдеться про те, що внутрішній стан людини притягує до неї відповідні події. На практиці це виглядає так, наче людина потрапляє у простір, наповнений подіями відповідної якості. На основі багаторічних досліджень ми дійшли висновку про існування чотирьох просторів подій:

  • Простір волі  
  • Простір пригод
  • Простір боротьби
  • Простір страждань.

Згодом з’ясували, що про тісний взаємозв’язок між внутрішнім станом людини і подіями навколо неї було відомо тисячі років тому.

В євангельській термінології Простір волі позначається терміном «Царство боже».

А ось фрагмент з індоарійської Бгагавад-гіти (Божественної пісні): «Ті, що перебувають в гуні благочестя, поступово піднімаються на вищі планети; живі істоти, що перебувають в гуні пристрасті, живуть на земних планетах; ті ж, на кого впливає бридка гуна невігластва, опускаються в пекельні світи» (Бгагавад-гіта, 14.18).

Тут йдеться про три простори буття нашого фізичного світу, кожен з яких має внутрішні структурні рівні, або – плани («планети», площини):

– простір волі містить у собі «вищі планети»;

– простір боротьби – «земні планети»;

– простір страждань – «пекельні світи».

Що вищий розвиток людини, то вищий її простір подій.  Що вищий простір перебування людини, то кращі умови для її розвитку. 

У давнину зв’язок між станом людини і простором подій досліджували метафізика і астрологія. Вони викладалися спочатку в езотеричних школах, а пізніше, фрагментарно, і в університетах. Головна ідея в тому, що плани буття (планети, простори подій) мають потужний вплив на долю людини, тому ці плани (планети) треба досліджувати і враховувати.

Перебуваючи в певному просторі подій, людина зазвичай спілкується з людьми цього ж самого простору. Це однопланетяни – мешканці того ж самого плану буття (подібно до слів «однодумці» і «одноплемінники»). Мати справу з людьми нижчих планів їм не цікаво і навіть неприємно, а діяльність людей з вищих планів не зрозуміла, а тому також не цікава. В результаті люди з інших просторів (планів буття) сприймаються як люди «з іншої планети» – інопланетяни.

Протягом принаймні двох останніх тисячоліть більшість людей перебуває у Просторі боротьби.

Бгагавад-гіта позначає цей простір як «земні планети».

В євангельській традиції «простір більшості» позначається словом «світ». «У світі на вас тиснутимуть. Але дерзайте! Я переміг світ» – сказав Ісус Хрестос своїм учням і послідовникам (Іван 16.33). Так само й Григорій Сковорода: «Світ ловив мене, та не спіймав».

Чи існують інопланетяни?

Повторимо, що представники інших просторів зазвичай сприймаються як «інопланетяни». Так, для народних мас інопланетянами були Гермес Трісмегіст, Ісус Хрестос, Діва Марія, святий Йосип, святі апостоли, Григорій Сковорода.

Те, що є люди, які перебувають з нами в тому ж самому просторі, не викликає сумнівів. Так само не викликає сумнівів існування людей, які перебувають у нижчих просторах подій. Натомість думка, що існують люди, значно розвиненіші за нас, вже дещо напружує. Хоча б тому, що ми їх не бачимо, а якщо й бачимо, то не можемо зрозуміти.

Але так само люди, що перебувають в нижчих просторах, не можуть зрозуміти нас. Існує загальний принцип: для істот, які перебувають на нижчому рівні розвитку, досягнення істот вищого рівня сприймаються або як випадковість, або як чудеса і фокуси. 

Так що заперечення існування людей, які перевершують нас за всіма параметрами, є порушенням елементарної логіки. Людина, яка визнає існування менш розвинених від себе, але не визнає існування більш розвинених, має проблеми з раціональним мисленням. Понад те, вона перебуває в полоні гордині, адже вважає себе вінцем людської еволюції.

Ті, що перебувають з нами в одному просторі подій, мають приблизно такий самий рівень розвитку, тому вони для нас достатньо зрозумілі, передбачувані, сприймаються як свої. Натомість мешканці інших просторів, особливо вищих, є для нас незрозумілими, непередбачуваними, відтак – «дивними» і «чужими». 

Таким чином, слово «інопланетяни» означає Гомо сапієнсів, які мають відмінний від нас рівень розвитку, відтак перебувають в іншому просторі подій. Ми їх можемо побачити в реалі. Натомість «інопланетяни» в розумінні мешканців Венери, Марса, Юпітера чи інших астрономічних об’єктів існують тільки в фантастичній літературі. Сподіватися, що вони втручаються в наше життя, нема фактичних підстав.

Ельфи – еволюційна неминучість

Людство перебуває в процесі становлення. В термінах Міжмор’я, розрізняємо 5 рівнів розвитку Гомо сапієнсів (згори донизу):  

5) боголюдина (спас, хрестос);

4) ельф (універсальна людина, «либідь», «ганса»);

3) арій (Homo duplex, «подвійний», «шляхетний», реалізована людина, надлюдина);

2) людина (Homo ludens, «гравець»);

1) гобіт (Homo symplex, «простий»).

Переважну більшість сучасного суспільства складають гобіти, приблизно десяту частину – люди, приблизно соту частину – арії. Це ті, кого ми можемо побачити і оцінити.

Значно важче побачити ельфів, проте вони  існують, адже існують Гомо сапієнси ще вищого рівня – боголюди. Яскравим представником боголюдства був Ісус Хрестос. Заснована ним релігія – аріянство (від «ар’я» – шляхетний, ярий, сонячний) – спрямована на перетворення смертної людини на безсмертну боголюдину. Проте аріянство було продовженням давнішої традиції безсмертя, заснованої Гермесом Трісмегістом під час переходу від Борійського до Арійського (Трипільського) циклу в середині 6 тис. до н. е.  

Ельфи перебувають у найвищому просторі подій – Просторі волі. Для всіх інших вони є інопланетянами найвищого рівня. Для позначення таких інопланетян і застосовуємо термін «ельфи».

Що вищий рівень розвитку, то більша спроможність до організаційного об’єднання. Природно, що ельфи мають свої організації. Одна з них і втрутилася у вибори-2019.  

Мотивація та історичні прецеденти

При розслідуванні різних загадкових подій ключове значення має мотивація авторів цих подій. Якщо нема мотивації, то авторство вважається вельми сумнівним.

Головним результатом президентських виборів 2019 року стало різке прискорення процесу новітнього українського націотворення і формування протонації – структурованого етносу з політичними цілями (25% виборців). Хто зацікавлений у досягненні такого результату?

Головними гравцями в сучасній боротьбі за Україну є США, Московія, олігархат і організоване українство, представлене «командою Порошенка». Хто з них зацікавлений в новітньому українському націотворенні, відтак міг стати автором формування протонації?

Американська владна еліта націлена на забезпечення другого терміну президента Дональда Трампа, відтак найбільше переймається тим, щоб здобути підтримку України в розслідуваннях проти демократів (Клінтонів, Обами, Байдена). Для цього їй найкраще підходило обрання на другий термін вже перевіреного і надійного Порошенка, тож не було жодного сенсу здійснювати різні ризиковані комбінації з «проектом ЗЕ».

Абсолютно не зацікавлені в українському націотворенні місцеві олігархи – тим більше, що вони не є українцями. Абсолютно не зацікавлені й московити – українське націотворення є для них відверто ворожим і небезпечним процесом.

Петро Порошенко міг би бути зацікавленим, якби мислив у категоріях націотворення. Проте наразі цього не спостерігається, підтвердженням чого є формування партії «Європейська солідарність» переважно на ліберальних засадах, без драйву національного солідаризму.  

Хто справді зацікавлений у формуванні передової української нації, то це ельфи. Вони є найбільшими українськими націоналістами – і це логічно. Річ у тім, що кожна спільнота прагне комфортного життя, а для цього прагне збільшити коло собі подібних. Ельфи зацікавлені у розширенні ельфійського кола, тому й створюють середовище для прискореного розвитку. Найкращим середовищем для людського розвитку буде постіндустріальна нація – «група своїх людей» (етнос) з власною державою. Підготовчим етапом такого націотворення і стала селекція, здійснена під прикриттям президентських виборів 2019 року.

Чи були в історії приклади такого роду втручань в історичний процес? Так. Саме про прогресорську діяльність ельфійської групи розповідає «Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого» – див. Спецоперація арійських брахманів. Завдяки цьому втручанню відбулося різке прискорення розвитку і формування аріянської Європи.   

Висновки

1. Аномальність президентських виборів 2019 року спричинена втручанням високоорганізованої сили, зацікавленої в прискореному українському націотворенні.

2. Мотивацію і ресурси для різкого прискорення українського націотворення мають тільки ельфи.

3. У нинішній ситуації ельфи де-факто є найбільшими українськими націоналістами.  

4. Людям, що об’єдналися у групі 25%, треба враховувати ельфійський фактор і творити новітню українську націю в контексті нового етапу людської еволюції.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Досліджуємо важливі цивілізаційні процеси. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіоверсію цієї статті. Слухаємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Прекрасно, Ігоре !
Авангард авіяції ("інопланетяни") згадує себе і творить світле сьогодення !

Інформосота Еоль
Еволюційний екзамен
Втілень минулих
Формує фундамент сьогодення
Школу життя до світла Направляємо!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

квантовими кроками, сходинку за сходинкою-вгору просування без вагання !

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Щось це мені нагадує... ;-)
Мабуть, таки не даремно підтягнули "Спецоперація арійських брахманів"
Тоді на поверхню виповзла ієзекеїлова доктрина, тепер щось подібне?...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Загострюється криза всієї індустріальної мегамашини, і це становить загрозу для розвитку людства. Вирішенням кризи є перехід до постіндустріального суспільства, що надасть нового імпульсу для людського розвитку. Ельфи вирішили трохи допомогти, адже це в їхніх інтересах. Докладніше буде в наступній статті.

Арсен Дубовик каже:
Щось це мені нагадує... ;-)
Мабуть, таки не даремно підтягнули "<a href="https://www.ar25.org/node/21374" class="bb-url" rel="nofollow">Спецоперація арійських брахманів</a>"
Тоді на поверхню виповзла ієзекеїлова доктрина, тепер щось подібне?...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Друзі, висловлюйте думки і ставте запитання - ми їх незабаром обговоримо під час телемосту.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Може підходити до тих упливових українців з 25%, які спроможні об'єднувати прихильників, і шукають надійну ідеологію? Очевидно, якщо такі є...

Тільки як їм її "подати", коли зараз "цінностями" називають ЄС-івські?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Можливо, вдалий хід був би говорити зі щирими українськими "зеленими", які належать до зростаючої течії у світі?
Пояснюючи їм цілісність справжнього націоналізму з Природою?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Бард Рой.
0
Ще не підтримано

Геніально викладено! Навіть я зрозумів, не перечитуючи двічі-тричі одне й теж речення. https://www.youtube.com/watch?v=8VFDIRpA9PQ

Хай буде!

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Ну й назва у статті, вона одночасно інтригує і трохи шокує, точно не для тих, хто читає тільки заголовки!)))
А зміст багато що пояснює. Думаю ця назва зразу відфільтровує всіх "гобітів". Зрештою всяка інформація потрапляє до тих хто готовий її сприймати.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіоверсію цієї статті. Слухаємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Алекс Гун.
0
Ще не підтримано

* * *
Тонка непорушність кордонів
Між світом і світлом твоїм.
Ти чуєш у тиші бездонній
Стодзвонні набати таїн.

Хай мружаться вперті печалі.
Хай слиняться пси навздогін.
В осміяній змові мовчання
Ти будеш гортати цей дзвін.

І стогнуть знетямлені душі
З усіх непритомних осель.
… Навіщо тобі ці папуші*,
Коли ти не гобіт, а ельф.
23.12.2017
*Папуша – безвольна, лінива людина; тюхтій.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Гарно сказано. Дякую!

Все, що робиться з власної волі, – добро!