Важливість: 
5

Категорія:

Президентські вибори 2019 року стали прикриттям масштабного соціального експерименту (аудіо)

Щоб зробити важливу справу, треба відібрати потрібних людей. Якщо справа масштабна, то процес добору також має бути масштабним. Зазвичай застосовують конкурси, іспити, тестування. В Україні застосували вибори.  

 
Меморандум Бромберга:
  • людство буде розділене на дві нерівні частини;
  • людство буде розділене на дві нерівні частини за невідомим нам параметром;
  • людство буде розділене на дві нерівні частини за невідомим нам параметром, причому менша частина форсовано і назавжди обжене більшу.

(З повісті братів Стругацьких «Хвилі гасять вітер», 1984).

Що це було?

Ці вибори були незвичними з самого початку – завдяки дивній поведінці президента Петра Порошенка і його команди. Якщо Юлія Тимошенко почала свою виборчу кампанію ще навесні 2018 року, то Порошенко почав виявляти активність лише взимку. Але робив це настільки мляво, що до першого туру ми від нього майже нічого не почули. Він зовсім не розповідав про свої здобутки. Це абсолютно не типово для виборчих перегонів.

Спочатку була надія, що Порошенко накопичує «пакет перемог» для його вибухової реалізації за два-три місяці до виборів. Ми чекали цієї події, – але нічого так і не відбулося. Відтак нам доводилося самим по крихтам вишукувати інформацію про позитивні зрушення в державі.

Наприклад, інформація про відкриття в Україні більше двох сотень нових заводів взагалі не звучала в ЗМІ – наче це була якась державна таємниця. Про те, що Порошенко пожертвував більше мільярда особистих коштів на армію і благодійність, ми дізнавалися з випадкових чуток. А про те, що він  українець, а не єврей, і що «Вальцман» – це фейк ворожої спецпропаганди, взагалі всі мовчали.

Політичні спостерігачі це назвали провалом внутрішньої політики Порошенка. Частина з них вважала, що це був саботаж. Дехто припускав, що виборчою кампанією Порошенка займаються ідіоти.

У житті все буває, проте навіть ідіотизм має якісь межі. Врешті-решт, Порошенко сам медійник, а за своїм управлінським стилем схильний детально перевіряти виконання своїх розпоряджень. Тому виникнення інформаційного вакууму перед виборами – це щось таке, що не лізе в жодні ворота.

Це з погляду індустріальної політики. А з погляду постіндустріального переходу все гарно стає на свої місця. І навіть викликає захоплення.

Вертикальна селекція

Як ми вже дослідили, у першому турі відбулося виокремлення групи, спроможної до самостійного мислення. Це ті, які приймають рішення не на основі політичного піару, а на основі аналізу реальних дій. Їх не засмутив і не збив з пантелику шквал ворожої «чорнухи» – вони холоднокровно відділили дійсність від пропаганди.

Таких набралося 16%. Це люди, які володіли самостійним мисленням, а також ті, які прислухалися до їх авторитету. Іншими словами, це або дуже розумні, або достатньо розумні, щоб слухати розумних.  

Відтак перший тур виокремив соціальну групу, яка має стійку психіку і спроможна до раціонального мислення в умовах шаленого ворожого пресингу.

Горизонтальна селекція

У другому турі склалася ще дивовижніша ситуація. Люди були поставлені перед абсолютно чітким, однозначним вибором. З одного боку, досвідчений і політично компетентний українець Порошенко. З другого боку, політично некомпетентний комедіант єврей Зеленський. Відверто тестова ситуація: або–або.

Такого в житті просто не буває. Це абсолютно штучна конструкція – для відбору людей зі здоровим українським етнічним інстинктом. Мета полягала в тому, щоб серед населення України знайти українців. Таких виявилося 25%.  

Нетиповість і відверта штучність першого і другого туру дозволяє зробити припущення, що під виглядом виборів відбувся величезний соціальний експеримент. З населення України була відібрана соціальна група, яка:

1) має здоровий етнічний інстинкт розпізнавання своїх і чужих, тобто 25% – це український етнос (всі інші – різноетнічне населення України);

2) ця група має вертикальну структуру: 5% – самостійно мислячі, 11% – ті, що їм довіряють, 9% – ті, які довіряють своїм, українцям;

3) ця група усвідомлює свою ідентичність («Рух 25%») і має політичні цілі – повернути собі вплив на українську політику. Ідентичність посилюється ситуацією поразки, приниження і загальним відчуттям, що «до влади прийшли ідіоти». Це дає прагнення реваншу.  

Протонація нового циклу

Відчуття власної ідентичності, вертикальна структура і наявність політичної мети свідчить про те, що маємо справу з протонацією, тобто етнічною нацією на первинному етапі її формування. До наступного виборчого циклу (2024 рік) вона може оформитися в організований політичний рух, здійснити омріяний реванш – і стати нацією.

Хто це організував?

Схоже, що Порошенко не помітив народження протонації. Групу 25% він сприймає лише як частину потенційного електорату на парламентські вибори. Принаймні про це свідчить нова назва його партії – «Європейська солідарність» (ЄС). Це популістична спроба сподобатися всім – і в Україні, і в Європі. Якби було взято курс на свідоме націотворення, то партія мала б назву «Національна солідарність».    

То хто це все здійснив?

Підказку шукайте в повісті Стругацьких «Хвилі гасять вітер». Настільки масштабну, рішучу і вишукану гру спроможна вести лише група, яка на порядок розумніша всього існуючого політикуму.

Але про це в наступній статті: Президентські вибори 2019 року зазнали втручання інопланетян – докази

Відеообговорення цієї статті: Вибори 2019 – масштабний соціальний експеримент з населенням України (відео)


В тему:  

Нація-25: структура, ідеологія, символіка, перспективи

«Козаки» і «свинопаси»: що насправді відбулося на виборах і як діяти далі (+аудіо)

Раси Міжмор’я: основи ідентифікації для творення нового світу по-ельфійськи

25% виборців - це нова українська протонація (відеоканал Гартленд)

Рух 25% і IT-форум Зеленського: наші інтереси (відео)

П’ять рівнів української кризи: Конфуцій таки мав рацію

Історична місія Володимира Зеленського, про яку він сам не здогадується

Роль Порошенка і Зеленського в сучасному націотворенні – Азбука націоналізму (відео)

Чи може національний солідаризм бути цікавим проектом для народних мас?

Спецоперація арійських брахманів

Як змусити українців відмовитися від популізму

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Пізнаємо реальність у всій повноті. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка