Важливість: 
5
Нація, яку підтримають ельфи: три базові принципи розгортання Руху-25

Факт активного втручання ельфів у президентські вибори 2019 року дає важливу підказку для новітнього українського націотворення.

190604legolas.jpg

Леґолас (англ. Legolas)  – один з головних персонажів трилогії Джона Роналда Руела Толкіна «Володар Перстенів», син Трандуїла, короля ельфів
Леґолас (англ. Legolas) – один з головних персонажів трилогії Джона Роналда Руела Толкіна «Володар Перстенів», син Трандуїла, короля ельфів

З попередньої статті випливає, що ельфи, володіючи величезними можливостями, зацікавлені у правильному розгортанні політичного процесу в Україні. Тож якщо новітні українські націотворці діятимуть правильно, то отримають дуже серйозну підтримку.

– Що значить правильно?

Так, щоб діяльність Руху одночасно відповідала інтересам людей і ельфів.

– У чому інтерес ельфів?

Ельфи зацікавлені у створенні середовища, з якого вони можуть «черпати кадри» для поповнення своїх рядів. Таким є середовище аріїв, тобто реалізованих людей.

Нагадаємо, що розвиток Гомо сапієнсів має 5 основних рівнів і відбувається від гобіта (гомо сімплекс, «простий») до людини (гомо люденс, «гравець»), далі до арія (гомо дуплекс, «шляхетний», реалізована людина), ельфа (універсальна людина, либідь, ганса) і, нарешті, боголюдини (спас, хрестос).

Усвідомлення цього еволюційного факту дозволяє сформулювати три фундаментальні принципи.

1. Новітній націотворчий рух має активно займатися формуванням арійської людини, тобто Гомо сапієнсів третього рівня розвитку. Ельфійська підтримка цього руху залежить не так від кількості його учасників, як від ефективності формування якісного середовища аріїв.

2. Політичною метою націотворчого руху має бути заснування арійської держави. Йдеться про аристократичну республіку, яка своїм головним завданням вважає прискорений еволюційний розвиток людини від гобіта до арія. Для цього держава створює відповідні засоби сприяння – від правильного дітонародження до правильного соціального структурування, від арійського світогляду до аріянських релігійних практик.

3. Політичний рух за формування арійської нації має діяти максимально чітко, відверто, системно, послідовно – так, щоб у ельфів не було сумнівів щодо його підтримки. Популізм, загравання з натовпами і кон’юнктурна політкоректність мають бути відкинуті, оскільки підривають довіру ельфів до націотворчого руху. Вітається все, що вказує на вищі цілі і співпрацю з ельфами. Для ельфів це буде індикатор, що вони мають справу зі своїми.


Про те, яким має бути націотворчий політичний рух і як він може називатися, поговоримо в наступній статті: Від руху 25% до Вільної Аристократичної Республіки Аріїв: шість компонентів Великого Переходу 

Кому вниз - Мажа-віра 

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Творимо нові прекрасні світи. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка