Lithuanian translation unavailable for Харчування постіндустріального суспільства: більше природності, менше штучності.

Comments

Явсе Світ's picture

Порівняння організму людини ,яка харчується мертвою їжею,із сміттєспалювальним заводом,дуже вдала аналогія (м.д.)..Тепер зрозуміло чому хворі люди так інтенсивно "ковтають" кисень,а йоги можуть довго не дихати..

Тема природного харчування недооцінена у суспільстві на даний час.У ЗМІ нам морочать голову усяким дієтами,кухнями та рецептами..

Просив би Гравців-Радійців ділитися своїм досвідом переходу на природний харч..які успіхи та неприємності спіткали і таке інше..адже Ви натоптуєте стежину у майбутнє..Здорові люди мають більше шансів на успіх в усіх сферах діяльності,в тому числі і в побудові держави..Дякую..

Вірю в те, що розумію.

Арсен Дубовик's picture

Отже, повертаємось лицем до первинного задуму Творця -

Quote:
"По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу. Всякому ж дикому звіреві, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав." І так сталося."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

cBіт Розумний's picture

А як бути з тепличними овочами? (Я маю на увазі, якщо це екологічно чиста продукція). Природою ж не передбачені свіжі овочі взимку...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Миро Продум's picture

Тут усе добре. Людина окультурює природу, виводить нові сорти, вигадує нові технології вирощування.

cBіт Розумний wrote:
А як бути з тепличними овочами? (Я маю на увазі, якщо це екологічно чиста продукція). Природою ж не передбачені свіжі овочі взимку...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Лада Світло's picture

Чудово! Все це є важливою складовою на шляху до Волі і Незалежності, до ВУДу.

Миро Продум's picture

Опубліковано переклад цієї статті французькою мовою: Alimentation de la société postindustrielle : plus de naturel, moins d’artificiel

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!