Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Ми беззахисні перед вареною їжею

Наш організм сприймає речовини, що надходять з вареною їжею, як чужорідні. Але чому вони не виводяться, а відкладаються на стінках судин у вигляді бляшок, в органах і підшкірному жирі? Тому, що в організму нема ресурсів – енергії і часу, щоб вивести їх, адже варена їжа приймається щодня по кілька разів. Надходження нових токсинів унеможливлює виведення старих. Так йде накопичення токсинів.

151028-zhyva_yizha.jpg

Для життя потрібна жива їжа
Для життя потрібна жива їжа

Якщо у спожитій їжі містяться токсини, то наш організм повинен на це якось реагувати. Якщо сильне отруєння – то це блювота і пронос, якщо слабше – це головні і шлунково-кишкові боліє. А якщо ще слабкіше? Якщо потік токсинів не носить яскраво вираженого агресивного характеру, що викликає бурхливу реакцію, як алергічні висипання, біль, пронос? Як знайти ті шкідливі об'єкти, які не дають раптової реакції, але поступово накопичуються в організмі?

Першим на це питання дав відповідь Павло Кушаков, що працював в Інституті клінічної хімії, Лозанна, Швейцарія. Він припустив, що якщо токсини в їжі є, то імунна система обов’язково повинна дати негайну реакцію в крові при їх надходженні.

Він провів ряд експериментів, аналізуючи кров до і під час прийому їжі. Результати виявилися приголомшливими. Варена їжа викликає харчовий лейкоцитоз! Кількість білих кров’яних тілець (лейкоцитів) різко збільшувалася при вживанні вареної їжі і абсолютно ніяк не змінювалося при вживанні цієї їжі в сирому вигляді!

Після цього він провів ще ряд експериментів, встановивши, що промислово перероблена їжа викликає ще активнішу реакцію організму. Також він встановив, що, приймаючи з вареною їжею сиру, можна зменшити відповідну захисну реакцію. Звідси і рада дієтологів – починати прийом їжі з салатів зі свіжих овочів.

Що ж це означає – харчовий лейкоцитоз, і що він за собою тягне? А значить це, що наш організм сприймає речовини, що надходять з вареною їжею, як чужорідні. Значить це, що ті речовини, які потрапляють в кров, зв’язуються антитілами, утворюють імунні комплекси і повинні бути виведені з організму.

Але чому вони не виводяться, а відкладаються на стінках судин у вигляді бляшок, в органах і підшкірному жирі? Тому, що в організму немає ресурсів – енергії і часу, щоб вивести їх, адже варена їжа приймається щодня по кілька разів. Надходження нових токсинів унеможливлює виведення старих. Так йде накопичення токсинів.

Тепер розглянемо, чому ж варена їжа проникає з кишечника в організм. Чому непотрібні і небезпечні речовини не виводяться прямо з кишечника? Відповідь проста – вони такого розміру, що безперешкодно проходять крізь стінки кишечника. Природою було передбачено, що амінокислоти, жирні кислоти, глюкоза будуть надходити до нас у первозданному вигляді – у складі складних білків, жирів, вуглеводів. Вони будуть надходити з власними ензимами, які знаходяться в лізосомах кожної клітини. Під впливом шлункової кислоти ензими звільнятимуться з лізосом і самі розчинятимуть ті складні речовини, з якими вони надійшли. Причому, якщо у організму нема потреби в цих речовинах, – він просто не виділяє кислоту і непотрібні речовини так і залишають наш кишечник нерозчиненими. Тому ви не побачите жодного розжирілого сироїда.

Що ж відбувається з вареною їжею?

Варена їжа пройшла процес розчинення під кришкою каструлі або на сковорідці. Білки, жири і вуглеводи втратили свої властивості і свою складну структуру. Вони вже там розпалися на складові частини. Там же синтезувалися нові з’єднання, незнайомі природі. І ось цей мономірний бульйон потрапляє до нас в кишечник і  всмоктується в кров. Слово мономірний означає, що розмір молекул денатурованої їжі настільки малий, що вони здатні проникати в кровоносну систему без розчинення в травній системі.

Причому мономірам не важливо – є кислота в шлунку чи ні. Вони не потребують розчинення. Рафіновані цукри і жири, денатуровані білки, що розпалися, – все це прямим потоком йде в кров, породжуючи імунну реакцію з боку організму і всі описані вище наслідки.

Цей процес схожий на вакцинацію, коли медики беруть клітини хворого організму і вводять прямо в кров здоровій дитині, наївно припускаючи, що таким чином повинен виробитися імунітет. Усі захисні сили організму розосереджені по його периферії – на шкірі, в легенях, в кишечнику. Якби вакцину капали на шкіру – утворився б гнійник, якби вакцину вдихати з повітрям – результатом могли б бути нежить, кашель. Якби вакцина приймалася з їжею – була би блювота або пронос. Тоді робота імунної системи зрозуміла і логічна. Таким шляхом формується імунний захист! Але вводити вакцину прямо в кров – це злочин проти природи!

Так само з вареною їжею. Ми заганяємо імунну систему в глухий кут і підриваємо власне здоров’я.

Докладніше про це у книзі Павла Себастьяновича «Жива Їжа» (рос):

Завантажити Завантажити pavels-novaya_kniga_o_siroedenii.pdf (607.87 КБ)

Наші інтереси: 

Поступово переходимо до живої іжі.

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка