Guerrilla Grafters - таємне товариство садівників-партизан перетворює декоративні дерева у плодові

Група активістів з Сан-Франциско винайшли свій метод партизанського садівництва в мегаполісах - вони прищеплюють гілки яблунь, груш та вишень на звичайні дерева, щоб забезпечити городян свіжими безкоштовними фруктами. Це їхня філософія.

Прихильники руху Guerrilla Grafters вважають, що посадка декоративних дерев у місті - це втрачена можливість, яку потрібно виправляти.

У багатьох містах ця практика є незаконною, тому вони роблять це таємно.

Якщо уявити, скільки ресурсів іде на підтримку декоративних рослин в містах і скільки людей в цей час позбавлені можливості харчуватися свіжими фруктами, хочеться терміново все виправити!

Так у 2011 році і народився цей рух партизанів-інтервентів. Вони дають можливість гілкам плодових дерев вростати в звичайні дерева і продовжувати своє життя на новому місці.

А головне, що Guerrilla Grafters склали докладну інструкцію для тих, хто також хоче зайнятися щепленням громадських дерев у будь-якій точці планети. Завантажити можна на сайті садівників.

Також вони шукають однодумців по всьому світу, які бажають приєднається до їхнього руху. Про те, як вони розвиваються, ви можете побачити на карті. Садівники добралися вже до Польщі та Литви.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка