Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Grove - вирощуй овочі цілий рік

Екосистема розміром з книжкову шафу, використовує риб, рослини і мікроорганізми для вирощування зелені та натуральних овочів в домашніх умовах. Всі процеси можна відстежувати і контролювати за допомогою мобільного додатку. Просто і зручно.

Світ стає технологічним. Cистема моніторингу Edyn дозволяє контролювати вирощування овочів на грядці за допомогою смартфона. Тепер ще один приголомшливий проект - Grove Ecosystem. 

Grove Ecosystem — автоматизована система, яка складається з трьох рівнів.

На верхньому рівні можна вирощувати зелень, трави і фрукти, наприклад, невелика полуниця, помідори, перець. Регульовані світлодіодні LED лампи забезпечують світло та повністю імітують сонце.

На середньому рівні можна вирощувати щось менше, в основному, зелень.

Нижній рівень - великий акваріум на 100 літрів, який є свого роду серцем системи, забезпечуючи рослини водою і добривами. Рибні відходи, корми та аміак стають поживою для рослин, в той час як рослини забезпечують чистою водою, циркулюючи до акваріума. Це створює повну екосистему, де рослини і риби доповнюють один одного.

Систему можна контролювати і керувати нею за допомогою смартфона. Після того, як користувач вибирає, які рослини вирощувати, система налаштовується на оптимальне значення для цих рослин. Також ви отримуєте поради, коли треба щось робити, коли рослини треба збирати або коли акваріуму потрібно більше риби. Система сама дбає про себе.

Її творці стверджують, що з її грядок можна збирати до двох-трьох мішків салату щотижня або до 10 голів салату кожні 20 днів, разом з тими фруктами, які ви вирішите вирощувати. 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Дуже цікаво. Коли в нас можна буде це придбати?

Ми завжди успішні!

Коментарі

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Дуже цікаво. Коли в нас можна буде це придбати?

Ми завжди успішні!