Важливість: 
5
Омолодження мозку – головний чинник омолодження організму

Головний мозок є найважливішим органом людського тіла. Не випадково зцілення людини в автоматичному режимі «Живого Слова» (за допомогою універсальних форм) майже завжди починається з відновлення головного мозку. Все найкраще – йому. Отже, ключ до оздоровлення, омолодження і фізичного безсмертя – перетворення мозку на «вічний двигун – еволюції ведучий» (Звукона Воль). Пропоную обговорити відомі нам засоби вдосконалення мозку.

161107mozok.jpg

Душі структура над плоттю домінує. Силою духа матеріальним управляємо!
Душі структура над плоттю домінує. Силою духа матеріальним управляємо!

Очищення Живим Словом, наповнення Світлом

Запам’ятовування головним мозком будь-якої нової інформації відбувається шляхом формування нових нейронних комплексів. Нове слово, новий факт, новий навик – це завжди нова структура нейронів. Відтак характер сприйнятої нами інформації визначає якість нашого мозку.

Якщо вдуматися в сенс цифрон, звукон, інформосот та енергосот Живого Слова, то стає зрозуміло, що це інформація боголюдського рівня,  тобто рівня фізичної досконалості і безсмертя. Відтак метод вдосконалення мозку полягає у вивченні текстів Живого Слова напам’ять. Про це у статтях:

Оточіть себе гарною музикою. Найкращими для розвитку мозку вважаються твори Моцарта:

 

 

Водночас треба радикально позбуватися інформаційного баласту:  

Боголюдський світогляд

Для того, щоб відбулися фізичні перетворення, потрібен дозвіл нашої підсвідомості. Її треба переконати у наявності в кожній людині вродженого механізму самовідновлення, а для переконливості нам потрібні знання. Раціональні знання про перетворення людини на боголюдину дає аріянство – релігія знань. Про це у статтях:    

Сприятливе соціальне середовище

Групові практики суттєво ефективніші, ніж індивідуальні. Для прискорення свого розвитку треба сформувати навколо себе середовище світлих людей, спрямованих на самовдосконалення:

Постійне навчання

Погляньте на дітей: вони постійно всім цікавляться й надзвичайно швидко навчаються. Ознакою молодого мозку є його спроможність до навчання. Отже, щоб бути молодим, треба постійно опановувати нові мистецтва, мови, ремесла, технології, навички. «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, Свого не цурайтесь» – закликає Тарас Шевченко. Тож будьмо як діти:

Енергетик для дітей блискавки

Загальновідомо, що універсальним енергетиком є глюкоза – C6H12O6. Проте організм може продукувати дещо краще. Якщо виконується інтенсивна робота і потрібне «швидке паливо», то глюкоза попередньо розщеплюється на дві молекули лактату – т. зв. «молочну кислоту». Легко побачити, що лактат –  C3H6O3 – це розділена навпіл молекула глюкози.

Завдяки значно меншому розміру, молекули лактату легко приникають через мембрани клітин і забезпечують швидкий енергообмін. Завдяки високій швидкості виробництва, транспортування і згорання, лактат є найкращим енергетиком, який із задоволенням споживається всіма органами тіла. Більше того, лактат активно використовується тканинами для «ремонту» пошкоджених ділянок, зокрема, для відновлення і збільшення м’язової маси після інтенсивних фізичних навантажень, а також відновлення мозку після інтенсивних розумових навантажень.

Відомо, що організм будь-якого живої істоти працює так, що абсолютний пріоритет при розподілі харчування й енергії закріплений за мозком. Тому як тільки молочна кислота з’являється в крові, 90% використовується як джерело живлення для мозку.

Звідки ж лактат – це найенергетичніше паливо – потрапляє у кров? Він продукується під час роботи м’язів, особливо якщо це інтенсивна робота, найкраще – під час дуже швидких, вибухових навантажень, близьких до максимальних. У цьому випадку лактат забезпечує роботу працюючих м’язів, а його надлишок викидається у кров і відразу ж засвоюється всіма підсистемами організму, передусім головним мозком. Тож виходить, що інтенсивна робота м’язів сприяє розвитку мозку, адже найкраще розвиваються ті підсистеми, які отримують найкраще живлення.

Шукаймо найперше Царства божого

Мозок є частиною організму, тому що добре для організму в цілому, те добре й для мозку: якісне харчування, дотримання добових ритмів, правильне чергування сну і активності, позитивні емоції, добрі справи:

Усе, сказане вище, зводиться до однієї євангельської настанови: Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться!

Творимо!

Наші інтереси: 

Гарна гра має тривати довго! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка