Коментарі

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 19 Вересень, 2021 - 11:02

Цікаво, що молоко та мед є основами, як для соми, так і для амборозії. Але, іншою головою складовою у сомі є мак, а в амброзії - часник. Тобто, можна напевно ствержувати, що ці дві страви є двома різними видами одного роду страв. І, що щоденне правильне вживання страв такого роду є умовою безсмертя для умовно безсмертних. Бо, із геленських митів відомо, що умовою збереження у їхніх богів вічної молодості є щоденне вживання амброзії. А, з арійсько-індійських митів відомо, що Індра посилив свою божественність, та, внаслідок цього, зміг перемогти Вріру та стати царем богів, харчуючись сомою. На мою думку, саме цей род страв називається Святим Хлібом. Ісус не знав, як його готувати, але, дуже хотів про це знати. Та, просив це знання в свого батька. Слово "насущний" - цілком штучне. І, я думаю, що воно використовується для заміни слова "надсутній". А, слово "надсутній" є одним з синонимів слова "святий". Отже, п'ятий рядок Господньої молитви, переліку найважливіших речей для кожного аріохрестиянина, включно з Ісусом, пишеться так:"Хліб наш Святий даєш нам кожного дня".
Я провів досліди, та помітив. що при змішуванні жолудів та часнику, в жолудів зникає їх гіркота та отруйність, а в часнику - його гострота та різкий запах. Звісно, в середовищі молока та меду. Якщо їх подрібнювати блендером у воді, то таке не відбувається. Аналогічно є з пророщеною пшеницею та гострим перцем (на заході він зветься "чілі", а в нас - "вогник"). Тут зникає гострота у гострого перцю. І, при цьому, всі корисні біологічно-активні речовини зберігаються! І, на мою думку, мають синергійну дію на організм людини. Тобто, саме оце і є дуже -дуже біогенною їжею! Як писав Гіппократ:" Хай ваша їжа буде ліками, а ліки - їжею". Так ось, саме ці страви і є тією їжею-ліками! До речі, вони дуже й дуже смачні! А, ось для звичайної людини, щоденне вживання таких ствав, на мою думку, призведе до дуже тривалого та дуже активного довголіття.

/"Є десь, у якійсь далекій землі, таке 
дерево, що шумить верховіттям у самому 
небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. 
В. Гоголь)/
Опубліковано Арсен Дубовик 19 Вересень, 2021 - 10:30

Пророцтво про третю зраду:

56. КУКІЛЬ У ПШЕНИЦІ
Ще одну притчу подав Він їм, кажучи: Царство Боже подібне до чоловіка, що був посіяв добре зерно на своїм полі. Та коли люди спали, прийшов його ворог і посіяв кукіль поміж пшеницю й пішов. Коли виросло збіжжя і вигнало колосся, тоді й кукіль появився. Прийшли слуги господаря і кажуть до нього: Пане, хіба не добре зерно ти посіяв на твоїм полі? Звідки взявся кукіль? Він відповів їм: Ворог-чоловік зробив це! Слуги йому кажуть: Хочеш, ми підемо його виполемо? Ні! – каже, щоб, виполюючи кукіль, ви часом не вирвали разом з ним пшениці. Лишіть, хай росте до жнив одне й друге разом. А під час жнив я женцям скажу: зберіть перше кукіль та зв’яжіть його в снопи, щоб його спалити; пшеницю ж складіть у мою клуню.

62. ПОЯСНЕННЯ ПРИТЧІ ПРО ПШЕНИЦЮ І КУКІЛЬ
Тож коли Він відіслав народ і прийшов додому, підійшли до Нього його учні й кажуть: Виясни нам притчу про кукіль, що на полі. Він у відповідь сказав їм: Той, хто сіє добре зерно, – це Син людський; поле – серце людське; добре зерно – це слово про Царство Боже; кукіль – це облуда; ворог, що його посіяв, – це діти диявола; жнива – це кінець епохи; женці – це діти Божі. Так, як збирають кукіль і у вогні палять, так само буде при кінці епохи.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 19 Вересень, 2021 - 08:58

Може, зі стану Ізраілю? Та зі співвідношення смертність/народжуваність. Бо, скорочення чисельності людей разом із їх старішанням - це і зветься вимиранням. А, найбільш розповсюдженою "побічкою" всіх ковід-вакцин є безпліддя. Ось, саме тому і доходять розумні люди висновку, що "золотий мільярд" вимирає. А, щодо скрижалей в Джорджії. Так, підсумкова цифра залежить від методики підрахунку. Якщо до "золотого мільярда" включати і сучасних (маю на увазі, тих китайців, які є заможними, а це меншість зі всіх китайців) заможних китайців, то, якраз мільярд і виходить...

Опубліковано Василь Свідомий 18 Вересень, 2021 - 22:16

Микола Стригунов каже:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Висновок. До речі, я ніколи не був прихильником того, що все це змова, скорочення чисельності населення заради золотого мільярда. Але тут ми бачимо все навпаки: золотий мільярд вмирає. Золотий мільярд сам себе вбиває шляхом тої масової процедури, що, як вони вважають, несе оздоровчий ефект. </blockquote>

Але ж, вочевидь, це саме і є змова...Щоправда, з результатами, протилежними очікуваним...Отака от іронія Бога! І, діти диявола, попри вочевидь протилежні очікуваним результи, не здатні зупинитись! І, продовжують далі кінчати своє життя самогубством, наче лемінги...

А з чого зроблено висновок, що "золотий мільярд" вмирає? (Хоча, точніше, не мільярд, а п'ятсот мільйонів. Так на скрижалях в Джорджії написано, якщо не помиляюсь).

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 18 Вересень, 2021 - 20:19

А, ще, з іншого боку, можуть вирости люди, які перевернуть світ. Люди шостої раси. Наприклад, вони відкриють час-простір. Тобто, навчаться телепортуватися та керувати гравітацією.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 18 Вересень, 2021 - 20:12

Цікаво, а чому ж наші вчителі мовчать? Чи, то непрямі дії українського уряду є успішними, і вакцинуються навіть ті, хто цього не хоче? Через тиск своїх колег?

Si vis pacem, para bellum
Опубліковано Андрій Ясун 18 Вересень, 2021 - 16:34

Озвучення добрі, гарні музичні супроводи (як професіонал підтверджую), цікавий ефект перегортання сторінки. Якби ще букви "Ч" і "Щ" не пом'якшувалися, взагалі було б супер. Дякую за роботу!

Si vis pacem, para bellum
Опубліковано Андрій Ясун 18 Вересень, 2021 - 16:05

Ще щодо .ru. Купив нещодавно одну цікаву "книжечку" на 972 сторінки дрібним шрифтом. Книжка сера Бейзіла Лідделл Гарта "Історія ІІ світової війни" англійскою мовою. Українською нема (в нас не поспішають подібні речі перекладати) нажаль. В інтернеті знайшов російською (поспішають продемонструвати інтелект) і з перших розділів виявив, що бракує багато слів, фраз, ба, цілих абзаців і, в основному тих, де висвітлюється російська агресія та инші невигідні ситуації. То варто задуматися над тим, чи варто довіряти будь-яким медійним ресурсам з позначкою .ru.

Si vis pacem, para bellum
Опубліковано Андрій Ясун 18 Вересень, 2021 - 15:06

.ru .ru .RU. Російські сайти, статті, блоги дуже "блєщут інтеллєктом". І вони їх "клепають" зі скаженною швидкістю, ніби бояться не встигнути довести світові свою інтелектуальність. Але на творчість вони не здатні, це ми можемо бачити як з останніх подій, так і з історичних. Тобто інтелектуально вони може й сильні, але розуму не мають. Все вкрадене, куплене, відібране шляхом шахрайства чи силою: технології, інтелектуальна власність, мистецтво і навіть назви... Веду до того, що треба дуже обережно користуватися тим, що має позначку .ru.

Опубліковано Сергій Білецький 18 Вересень, 2021 - 13:41

"першою в регіоні СНД..."снд-це совок належить дезінтегрувати

Сторінки