Коментарі

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 3 Грудень, 2021 - 16:09

Ай, я також це читав. Треба мені було самому це написати в коментарях. Раніше від тебе, вельмишановний добродію Арсен!:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 3 Грудень, 2021 - 16:05

Цікаво, а це волевиявлення якої частини українського народу? Бо, свого часу за Зеленського голосували близько 73% виборців. І, навіть зараз, його підтримують близько 36% українських громадян. А, підписання цієї петиції вже триває більше двох тижнів. І, її можуть підписувати у всій Україні. Але, за цей час вона набрала лише трохи більше 11 тис. підписів. Для порівняння. Дві петиції в Дніпрі, підписанти яких майже не співпадали, одночасно, протягом трьох тижнів, набрали по 3 тис. підписів. Тож, виникає питання - ця петиція є волевиявленням якої частки українського народу? Здається, що, десь 5%... А, в інших 60% українців дуже слабка воля. Слабка для того, аби якось виявлятись.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 3 Грудень, 2021 - 15:49

Цікаво, а для кого написані в документі дати? Навіть на НО дуже важливий документ, який і є темою статті, читають вибірково... Ніяких епідемій в Україні не було лише навесні, та влітку 2020. Саме через таке соромно посилатись на цю статтю...А, вдвічі більше людей (принаймні, більшість з них), ніж від грипу та ГРВІ в Україні померло саме взимку та восени. Слово "пандемія" означає, що епідемія є одночасно по всьому світу. Від пандемії може померти мала кількість людей. Наприклад, лабораторно підтведжена кількість смертей від пандемії "свинячого" грипу - трохи більше 18 тис. Але, перехворіло ним дуже багато людей. Тобто, "свинячий" грип був дуже легкою, але, дуже заразною хворобою.

ВС
Опубліковано Володимир Самотий 3 Грудень, 2021 - 10:46

Справжній містер Глобал за кулісами, а це дрібні виконавці яких змінюють при потребі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 3 Грудень, 2021 - 10:45

Тепер вчителі, як і учні, можуть не приходити у школу. Це черговий крок у ліквідації індустріальної освіти. Цивілізаційний автоліз (саморозщеплення).

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 2 Грудень, 2021 - 22:24

Справа в тому, що питання виховання, та освіти дітей гостре та дуже важливе не лише для України, але й для всього світу. До речі у виразі "культурний марксизм" - слово "культурний" - зайве. Це - просто марксизм. Марксизм, як він є. Тобто, маркизмом зветься прагнення встановити Пекло (яке К. Маркс називав комунізмом). І, в "Комуністичному маніфесті" саме ці три речі - харчування людей, народження дітей, та виховання дітей - згадані недарма. Бо, саме конкретні форми цього і є умовами встановлення Пекла. А, інші конкретні форми цього є умовами встановлення Раю.Тож, питання виховання дітей є одним з трьох ключових питань, питань,які і визначають тип людської цивілізації.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубліковано Володимир Світлий 2 Грудень, 2021 - 20:32

Замовлення з гори. Замовлення народу. А звідки народ знає ,що йому потрібно якщо цього ще нема. Мабуть хтось формує думку? Так само і винахідник. Він нічого не може винайти. Це як, завтра я винайду те і те. Він може систематизувати інформацію ,проаналізувати або перевернути з ніг на голову, або ще щось і тоді ,випадково, щось зкомпонується. Є ще логічний підхід, за системою. Але то не краще ніж те ,що я написав про винахідника.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубліковано Володимир Світлий 2 Грудень, 2021 - 20:18

Крім лагідних заяв там дійсно було волевиявлення українського народу. Якщо писати ,то писати повністю, що за рішення там були прийняті. Хочу додати ,що відключено зимою від систем життєзабезпечення (електрики) 30% населення. Такі дії визначається як примус ,шантаж, катування... Гадаєте ,що це просто слова? В просторі боротьби нема перемоги. Цікаво, а яким чином пращури перемагали ворогів? Явно не хороводами. Якщо код Євангелія був зламаний ,то потрібно дослідити, шо саме було б вигідно дописати фальсифікаторам у первинні тексти. Мабуть якраз про не супротив і про те ,що хтось це все зробить а ти тільки правильно мрій. Сьогодні я трішки агресивний. Тож пробачте за стиль.

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 2 Грудень, 2021 - 19:02

Остап – інтуїтивно-етичний екстраверт («Психолог»), він діє згідно з власною природою – і досить успішно. Його завдання – допомогти українцям позбутися страху і невпевненості у власних силах. За ним прийдуть інші лідери. Остап готує людей до їх сприйняття.

Сторінки