Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 16 Травень, 2022 - 14:57

Ми є свідками ситуації, коли одне важливе відкриття породжує цілу низку нових відкриттів. В нашому випадку відкриття людиноподібного виду Гомо інтеліс не лише пояснює багато незрозумілих соціальних явищ, а й породжує відкриття справжньої природи садомазохізму

Заперечення співіснування двох зовнішньо подібних, але внутрішньо відмінних біологічних видів призводить до того, що норма для одних сприймається як відхилення для інших.

Це якби людей та їхніх домашніх тварин вважали одним біологічним видом і стверджували, що наявність хвостів у деяких представників цього виду є хворобливим відхиленням від норми.

Таке порівняння не є великим перебільшенням. Досі психопатія вважається хворобою людей, і її ще й досі намагаються лікувати, хоча весь попередній досвід говорить про марність цього заняття. З таким же успіхом можна лікувати пса з метою перетворення його на людину, на підставі хибного уявлення проте, що пес – це хвора людина.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 16 Травень, 2022 - 14:29

Розуміння того, як інстинкт домінування проявляється у психопатів, дає відповідь на запитання про природу садизму, мазохізму і садомазохізму.

Вважається, що це сексуальне відхилення, властиве частині людей. Насправді це не відхилення у людей, а норма у психопатів (інтелісів). Садизм – це домінування над слабкішими, мазохізм – це плазування перед сильнішими. В обох випадках виділяється дофамін – так само як і під час статевого акту.

Ролі можуть змінюватися, наприклад, коли психопат-садист стикається зі значно сильнішим психопатом, він миттєво перетворюється на мазохіста. Тому садомазохізм – це лише зміна ролей в залежності від зміни статусу домінуючого чи підлеглого.    

"Останнім часом садизм та мазохізм розглядаються як прояви єдиного явища — садомазохізму. Це пов'язано з тим, що у науці мазохізм нерідко розглядається як різновид садизму, спрямованого на самого себе" – читаємо у Вікіпедії.

Там же читаємо:

"Раніше використовувався також термін «алголагнія» (від грецького «алгос» — біль та «лагно» — хтивість), що означає потяг до болю або його заподіяння. Однак дослідження показали, що сам по собі біль не є чинником, що викликає сексуальну насолоду ні у садистів, ні у мазохістів. Сексуальне задоволення при садомазохізмі обумовлюється відносинами домінування та підпорядкування, у яких заподіяння болю виступає лише як один з їхніх елементів".

Якщо виражатися точніше, то справа не в сексуальному задоволенні при домінуванні-підпорядкуванні, а у виділенні дофаміну у відносинах домінування-підпорідкування, яке відбувається подібно до того, як це буває при статевому акті.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 16 Травень, 2022 - 13:52

Гарна стаття! В цілому збігається з нашими поглядами. Це краще з того, що можна написати в матеріалістичній парадигмі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андрій Гарас.
Опубліковано Андрій Гарас 16 Травень, 2022 - 13:39

Хай буде! Злітаємо до нової Золотої ери України і людства!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Рамес Веселий.
Опубліковано Рамес Веселий 16 Травень, 2022 - 09:30

Радіймо, друзі !
 

Гарна стання, висвітлено багато внутрішніх проблем, які заважають здобути швидшу перемогу.

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Микола Погорілець.
Опубліковано Микола Погорілець 16 Травень, 2022 - 08:06

Коротке і зрозуміле визначення імен. Дякую, пане Ігоре!

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 15 Травень, 2022 - 19:37

Колись дуже давно, може років тридцять тому, один мій знайомий розповів про свій метод налагодження гарних стосунків з москалями. Цей чоловік тривалий час відпрацював у Росії, переважно в Сибіру, тому прийшов до цього методу емпірично – завдяки власній життєвій практиці.

Метод налагодження приязних стосунків з москалем полягав у тому, що при знайомстві треба йому заїхати в рило і відрубати його. Коли той прийде до тями, то одразу ж почне слухатись тебе, гарно поводитись, задобрювати – і, що дивно, без жодних образ.

Я тоді не міг зрозуміти сенс цього методу. Зрозумів тільки тепер. Річ у тім, що для інтеліса найгіршим є невизначеність його соціального статусу. При знайомстві з новою людиною він не знає, хто начальник, а хто підлеглий, тому починає нервуватися і поводитись агресивно. Якщо ж ти покажеш йому свою безумовну перевагу, то він заспокоїться і нормально виконуватиме роль підлеглого.

Тоді я ще не знав про розмовляючих тварин та їхній інстинкт домінування.
       

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 15 Травень, 2022 - 19:04

Сучасна освіта – це дресування, тому вона призначена для інтелісів. По суті, це зоопедагогіка.

Нова освіта має бути орієнтована на розкриття духовних якостей людини. Це освіта для людей. Базове знання має давати відповідь на запитання "Що відрізняє людину від тварини?"

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Олена Каганець.
Опубліковано Олена Каганець 15 Травень, 2022 - 18:24

Уряд Швеції має намір офіційно подати заявку на вступ до НАТО у вівторок, 17 травня, інформує видання Svenska Dagbladet.

Зображення користувача Ігор Каганець.
Опубліковано Ігор Каганець 15 Травень, 2022 - 15:37

На Російщині психопатичний інстинкт домінування виражений дуже яскраво – дослідники це називають "культурою насильства". Вона охоплює всі сторони життя – від сімейного насильства до дідівщини в армії, коли протягом першого року всі зобов'язані плазувати перед старшими, а протягом другого всі зобов'язані гнобити молодших.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Сторінки