Коментарі

Опубліковано Ія Подолянка 17 Червень, 2021 - 20:59

Я вірю що ще в цьому році Дональд Трамп стане президентом я сильно цього бажаю

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 17 Червень, 2021 - 12:20

Схоже, що світлицю, де Ісус з апостолами святкували Новий рік, підготували діяконіси на чолі з Марією Магдалиною.

Опубліковано Валерій Зміївський 16 Червень, 2021 - 23:06

Інформація до роздумів

Джеймс Гілліланд
Маски починають спадати

Китайська біологічна лабораторія в Ухані належить Glaxosmithkline, яка (випадково) володіє «Pfizer». (Той, хто робить вакцину проти коронавірусу, який (випадково) був запущений в Уханьскій біологічній лабораторії і який (випадково) фінансувався доктором Фаучі, який (випадково) просуває цю вакцину.
«GlaxoSmithKline (випадково) управляється фінансовим підрозділом Black Rock, який (випадково) управляє фінансами Open Foundation Company (Фонд Сороса), яка (випадково) управляє французькою AXA (міжнародна французька фінансова компанія з головним офісом у Парижі).
Сорос (випадково) володіє німецькою компанією Winterthur, яка (випадково) побудувала китайську лабораторію в Ухані і була куплена Німецьким Allianz, у якого (за випадковим збігом) є акціонер Vanguard, який (за випадковим збігом) є акціонером Black Rock», яка (за збігом) контролює центральні банки і управляє близько третиною світових інвестицій.
«Black Rock» також (за випадковим збігом) є основним акціонером Microsoft, що належить Біллу Гейтсу, який (за випадковим збігом) є акціонером Pfizer (який - пам'ятаєте? Продає чудо-вакцину), і (за випадковим збігом) тепер перший спонсор виставки «ХТО»
Тепер ви розумієте, як заразився мертвий кажан, що продається на мокрому ринку в Китаї, і вся планета.

https://uamodna.com/articles/11-chervnya-2021-roku-poslannya-otcya-absolyuta/

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубліковано Володимир Світлий 16 Червень, 2021 - 20:45

Самозабезпеченці не є платниками податків а за радянським податковим кодексом, який ніхто не приймав, мікропідприємці ( до 2 млн. євро) не є платниками податків до державного бюджету, лише у місцевий бюджет, але такого не існує.

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 16 Червень, 2021 - 20:01

Між нами кажучи, владу в США захопило злочинне етнічне угрупування. Така висока концентрація цього специфічного етносу була тільки за Франкліна Рузвельта.

Меррік Гарланд підтверджує цей незаперечний факт. "Народився в Чікаго. Його предки походили з Смуги осілості, на початку 20 століття емігрували від антисемітських погромів до США. Виховувався в традиціях консервативного юдаїзму" – це з Вікіпедії.

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Опубліковано Зірка Вітошинська 16 Червень, 2021 - 19:23

Де ще можна прочитати таку чесну аналізу ?! Дякую, Володимире !!!

Пишаймося американськими республіканцями які, аудитом в Арізоні, відвойовують прозорість і незалежність їхнього штату, а далі й усієї Америки : ця війна за справедливість, фактично, ведеться за життя і майбутнє усього вільного світу, зокрема України !!!

Звабити багатьох з отари - ось твоє 
завдання.
Опубліковано Ігор Маціон 16 Червень, 2021 - 18:40

Дякую, пане Володимире, за цікавий допис. Чекаємо офіційних результатів аудиту.

Середюк Андрій Миколайович
Опубліковано Андрій Середюк 16 Червень, 2021 - 15:14

Радий вітати! Так, є таке питання "бойове злагодження", це нагально у випадку надзвичайному, наприклад на війні. В побутових умовах, досягти злагодження дій, прагнень майже неможливо, тим часом звичайно що є вихід = задається правило, по якому відбувається взаємодія. Хочеш взаємодіяти, виконуй правила, матимеш тоді відголос, або що, чи не так?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 16 Червень, 2021 - 13:05

Цікаво, як скоро Путін порушить свої обіцянки? Бо, кримчани потребують води з українського каналу. А, Китай за дії на свою користь, ладен платити Росії великі гроші. Якщо РФ це буде робити з помірною нахабністю, то все одно, Байден буде намагатись викручувати українській владі руки, аби Україна капітулювала "без крові".

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 16 Червень, 2021 - 12:53

І не лише це. Він вигнав з храму міняйл та торговців, вигнав, принаймні, на час своїх проповідей. І, цим завдав юдейській верхівці величезних збитків! Тож, позбутися Ясного Назарія якомога швидше, та в якомога страшніший для інших спосіб - це було для них нагальною бізнесовою потребою. Тому вони й висунули Понтію Пилату такий ультиматум.

Сторінки