Коментарі

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 27 Січень, 2021 - 18:49

Вакцинація не скасовує маски і локдаун, не захищає від зараження вірусом, не гарантує відсутності післявакцинаційних ускладнень і смерті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Опубліковано Ігор Каганець 27 Січень, 2021 - 17:03

При переході на полегшений дизайн ми відмовилися від статистичних функцій, які мало хто використовував. Поки що прошу самостійно фіксувати свої внески. Поточні внески "акціонери" можуть переглянути у розділі "Мережа", а сумарні - у власному профілі. Якщо треба щось уточнити, я можу переглянути внески за певний проміжок часу. Пишіть мені приватно.

Опубліковано Сергій Білецький 27 Січень, 2021 - 16:39

маю до макрона дві пропозиції.по-перше, ліквідувати різницю між кольором шкіри макрона і моєю.по-друге,ліквідувати дискримінацію у зрості.розтягнемо макрона до 195 см.радію

Опубліковано Ірина Новиченко 27 Січень, 2021 - 16:02

Хочеться написати щось дуже розумне з цього приводу, але жодних розумних слів уже не вистачає... І будь-яких слів узагалі. Тотальний, всесвітній театр абсурду.

Опубліковано Олена Каганець 27 Січень, 2021 - 13:02

26 січня вони продовжили бан Трампа.

Хай Буде!
VitaYou!
Опубліковано Євген Чорний 26 Січень, 2021 - 21:49

Хоч я не є добрим знавцем Магабгарати, проте скільки орієнтуюсь у тексті, винним у тому протистоянні був не Крішна. Він підтримав одних і виступив проти інших, з якими був також родичем через "земне" чи тілесне споріднення. Скільки пам"ятаю, якраз через порушення Правил, канонів честі Він став на бік одних родичів проти інших. Тому для мене досить дивно Ваше "Кришна спонукав Махабхарату відкинути та вбити Небо з його правилами".
До того Крішна не є "людиною" за Махабхаратою, про Нього абсолютно неприйнятно з такої точки зору щось визначати-засуджувати. До речі, там і інші основні герої не зовсім "люди".. Чи пак зовсім не ті "люди", як це зараз усвідомлюється.
Трактування наймення Крішна, як "Чорний", також, здається,не зовсім правомірно.. Його зображали інколи темно-синім, що, схоже, не дуже знаючими сприймалося як чорний колір.

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Опубліковано Зірка Вітошинська 26 Січень, 2021 - 20:58

Наприклад, не знаю дат попередніх своїх дарів :((

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Опубліковано Зірка Вітошинська 26 Січень, 2021 - 20:56

Правду кажучи, я трохи скучила за давнішими налаштуваннями...

Опубліковано Олена Каганець 26 Січень, 2021 - 20:54

Саме так!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубліковано Микола Стригунов 26 Січень, 2021 - 20:26

Буде дуже дивно, як цей закон буде в нас! Це буде свідченням того, що в нас справи значно кращі, ніж нам здавалось!

Сторінки