Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 25 May, 2024 - 16:04

Простір подій визначає не лише зовнішні події, а й внутрішні, зокрема фізичне здоров'я і стан свідомості. Це видно по тому, що коли ми потрапляємо у простір уваги світлих людей, то в нас підвищується настрій, поліпшується здоров'я, прояснюється свідомість і притягується удача. Тому-то "Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Валерій Швець's picture
0
No votes yet
Submitted by Валерій Швець on 25 May, 2024 - 14:52

Все залежить від того, скільки біороботів знищити.

Андрій Пасічник's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Андрій Пасічник on 24 May, 2024 - 18:42

"Це був потужний удар не лише по амбіціям Китаю" - по амбіціяХ.

Андрій Пасічник

Олена Каганець's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Олена Каганець on 24 May, 2024 - 17:22

У 2021 році поліцейські виловлювали невакцинованих, не пускали людей без ковідного сертифіката в метро, зупиняли маршрутки та перевіряли наявність сертифікатів. Тепер поліцейські будуть виловлювати цивільних чоловіків.... Для цього у нас поліцейські, які отримують зарплату (і не малу!) з держбюджету, що наповнюється платниками податків?

Олена Каганець's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Олена Каганець on 24 May, 2024 - 13:46

Поліція примусово доставлятиме до ТЦК військовозобов'язаних, оголошених в розшук, — повідомив голова Національної поліції Іван Виговський. Поліцейські перевірятимуть документи військовозобов'язаних у громадських місцях. Якщо особа перебуває у розшуку, то її примусово доставлятимуть до ТЦК та СП. Тому й потрібно так багато поліцейських в тилу? Тому їх забронювали, щоб вони виловлювали цивільних? А не логічніше було б, щоб поліцейських мобілізували?

Зірка Вітошинська's picture
0
No votes yet
Submitted by Зірка Вітошинська on 23 May, 2024 - 22:47

Про намагання переселити євреїв до України говорила мені колись совєтолог Франсуаза Том. Але це не вдалося, мовляв тому, що євреї непристосовані до сільського життя…

Ігор Каганець wrote: "Новий Єрусалим" – це стара спецоперація ФСБ, яку тут розгортав Ігор Беркут. Окрім того, Україна не підходить іудеям кліматично – тут занадто холодно. Андрій Гарас wrote: Виходить ці вигадки про створення на території України "нового Єрусалиму" - це все казочки, які націлені просто тримати українців в напрузі? Адже насправді євреям (лівим) не потрібна своя держава?  

 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зірка Вітошинська's picture
0
No votes yet
Submitted by Зірка Вітошинська on 23 May, 2024 - 22:16

Я мала прекрасного товариша у французькій ґімназії, він був кабільцем: шляхетний блондин зі синіми очима! 

Андрій Гарас wrote: На рахунок гіксосів буде окрема праця, це типові індоєвропейці, про це знають і писали правдиві науковці. Наприклад, Емануель Анаті. А от щодо берберів, потрібно дослідити цю тему, на цей час нічого конкретного сказати не можу.

 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Андрій Гарас's picture
0
No votes yet
Submitted by Андрій Гарас on 23 May, 2024 - 21:37

На рахунок гіксосів буде окрема праця, це типові індоєвропейці, про це знають і писали правдиві науковці. Наприклад, Емануель Анаті. А от щодо берберів, потрібно дослідити цю тему, на цей час нічого конкретного сказати не можу.

Радіймо життю граючи!

Андрій Гарас's picture
4
Average: 4 (1 vote)
Submitted by Андрій Гарас on 23 May, 2024 - 21:35

Якщо зібрати докупи всі наші дослідження, то вийде гарна книга в цьому напрямку!

Радіймо життю граючи!

Тарнай Стрілець's picture
0
No votes yet
Submitted by Тарнай Стрілець on 23 May, 2024 - 20:47

Пробачте, будь ласка, що не в тему. Згадали про гіксосів у Єгипті, а десь, там близько є й бербери. Просто серед моїх знайомих є Вадим Гіксос і Юрій Бербенко. Обидва високі, русяві, світлоокі, типові європеоїди, розмовляють українською і вважають себе українцями. Яке може бути пояснення?

Pages