Коментарі

/"Є десь, у якійсь далекій землі, таке 
дерево, що шумить верховіттям у самому 
небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. 
В. Гоголь)/
Submitted by Арсен Дубовик on 20 October, 2020 - 16:43

"Двигун прогресу" СРСР - Шарашка:
"Використання шкідників слід організувати таким чином, щоб робота їх проходила в приміщеннях органів ОГПУ" (15 травня 1930 вийшов «Циркуляр Вищої Ради Народного Господарства та Об'єднаного державного політичного управління» про «Використання на виробництвах фахівців, засуджених за шкідництво», підписаного В. В. Куйбишевим та Г. Г. Ягодою).
Якось так......

ВС
Submitted by Володимир Самотий on 20 October, 2020 - 16:31

Байден постіндустральний претендент на посаду президента США. Він так і каже - треба негайно закрити видобуток газу, нафти, вугілля і перейти на екологічні джерела енергії, які ми от-от придумаємо. На сьогодні є два ефективні і екологічні джерела - це газ і атомна енергетика. Все решта це фантазії нічим не обгрунтовані. Сонячна енергія також не є екологічною, бо треба утилізовувати сонячні батареї. Електромобілі нічим не кращі від бензинових, навіть гірші, бо електрика для зарядки - це спалювання чогось, плюс коштовна утилізація акумуляторів великого розміру.

"Революція без еволюції - це ідейна 
спекуляція"
Submitted by Богдан ДуБ on 20 October, 2020 - 13:17

Йосип зображений недостойно на цьому зображенні. Абсолютно нереально. Якості зображеного і заявленого - багато протилежні.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш 
- відповідай за наслідки.
Submitted by Бор Крутивус on 20 October, 2020 - 12:13

До речі, я з Тернополя і смію зауважити, що за два терміни свого головування у міськраді Надал крім косметичних покращень займався мутними земельними схемами, сприяючи знищенню частин парків і зелених насаджень в місті.

Коли почався карантин Надал був одним із перших хто виступав за посилення обмежень: відміна транспорту, тиск на дрібний бізнес та інше в такому стилі...

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш 
- відповідай за наслідки.
Submitted by Бор Крутивус on 20 October, 2020 - 11:56

Ґрунтовна і пізнавальна бесіда вийшла.

Все, що робиться з власної волі, - добро!
Submitted by Ігор Каганець on 20 October, 2020 - 11:37

Чудовий приклад злиття лібералізму і етатизму проти націоналізму.

Я не меч, я тримаю меч.
Submitted by Рамес Веселий on 19 October, 2020 - 21:58

Так історія це не наука, історія - це політика.

Submitted by Андрій Будкевич on 19 October, 2020 - 20:48

Яка влада, такі й суди, а такі книжки не горять...

Якщо прагнеш дива - створюй його!
Submitted by Микола Стригунов on 19 October, 2020 - 19:26

Уточню. У СРСР була почасти гарна наука. У гуманітарних науках в СРСР було дуже велике відставання від світу. А, природничі та точні науки якось розвивалися. І, почасти, успішно, тобто, випереджаючи весь світ. Але, розвивалося саме якось. Бо, в дуже багатьох галузях було саме копіювання краденого. Це було саме з ініциативи партноменклатури. До речі, Й. Сталін багаторазово напівпублічно називав партноменклатуру - "каста проклятая". А, о 1953 році в СРСР відбувся державний переворот. Повну, офіційну владу здобула саме "каста проклятая", головний супротивник Й. Сталіна в політиці.

Pages