Валерій Швець's picture
0
No votes yet
Submitted by Валерій Швець on 18 May, 2024 - 07:50

Надлюдський розум - це колосальний крок вперед у розумінні людської спільноти як цілісного організму.

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 20:29

Тоді так і зробимо – первинний демос АВЦ сформуємо під парасолькою НО.

Юлія Гаркуша wrote: Дякую за статтю, Ігоре! І за надану можливість висловитися. Підтримую твою ідею. По-перше НО містить пласт різноманітної і дуже корисної інформації, яка стане якісним підмурком для розбудови АВЦ. А по-друге, НО – це вже боенд). І було б гарно використати всі переваги цього беззаперечного факту)

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зірка Вітошинська's picture
0
No votes yet
Submitted by Зірка Вітошинська on 17 May, 2024 - 20:13

Як українці вміють чудити з «майже нічого»! Заходові тільки передавати зброю щоби з москалями покінчити !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 19:55

Аріянство підходить для всіх людей, усіх рас та національностей.

Усі люди всіх рас походять від первинної білої "раси Адама та Єви". Але свого часу на периферії відбулося змішування з архаїчними людиноподібними тваринами, внаслідок чого виникли кольорові раси. Про це говорить Теорія широкого моноцентризму, див. Расова доктрина аріянства: термінологія, походження, рівні розвитку, постіндустріальна перспектива (+аудіо)

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 19:41

Це типова поведінка корпоративних психопатів. По-іншому вони не вміють, так що нема чому дивуватися.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 19:31

З одного боку, відбулося старіння цивілізації – Калі-юга, Темна доба, Ніч. З другого боку, психопати розбушувалися і сіли на голову.

Володимир Федько wrote: І тут виникає наступне питання: А чому через 8 тисяч років розвитку «європейська та американська цивілізації» пішли іншим шляхом? Що спонукало їх змінити літочислення? І наскільки цей шлях правильний?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 19:21

На мою думку, національний характер (ментальність нації) – це поєднання колективного розуму з колективним інтелектом, тобто поєднання творчого та нормативного (звичаєвого) складників. 

Володимир Федько wrote: На мій погляд, поряд з "колективним розумом" та "колективним інтелектом" варто було б дослідити і "національний характер"... Аналітики розвідки приділяють національному характеру значну увагу. Варто згадати капітальну працю генерала Вашингтона Плетта, аналітика ЦРУ, "Інформаційна робота стратегічної розвідки", розсекречену у 1950-х роках, яка і досі вважається підручником для офіцерів-аналітиків.

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 17 May, 2024 - 19:16

Так, Китай керується переважно інтелектом. У них нема цілісного бачення ні минулого, ні сучасного, ні майбутнього, тому вони діють надзвичайно обережно, пояснюючи це наявністю якоїсь дуже довгострокової стратегії. Нині Китай перебуває у ступорі, тому загадково мовчить. Вони просто не розуміють, що відбувається, і не знають, що робити. Життя їх навчило, що в таких ситуаціях краще очікувати й не ризикувати.  

Андрій Гарас wrote: Думки після першого прочитання статті: Мислення - це діяльність духовної сутності; Думання - це діяльність психіки так би мовити у фонові режимі. Цитата: "ЄДНІСТЬ в інтелектуальних надорганізмах забезпечується якомога ретельнішим виконанням усіх правил усіма членами спільноти. Відтак що вища дисципліна виконання системи правил, то розвиненіший колективний інтелект". Яскравим прикладом є Китай? Тоб

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Федько's picture
0
No votes yet
Submitted by Володимир Федько on 17 May, 2024 - 17:49

Щодо "вічного життя"...
На мій погляд, вічного життя заслуговують далеко не всі люди, а лише певна частина...
І ця частина може тримати свій карт-банш у вигляді реінкарнації.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture
0
No votes yet
Submitted by Володимир Федько on 17 May, 2024 - 17:38

До розділу: Що не так з «канонічним текстом»
***
«…Світоглядною основою сучасної європейської та американської цивілізації є християнство, а фундамент християнства – Євангеліє. Звідси логічний висновок: якщо цивілізація переживає занепад, то причина має бути в Євангелії або в нашому розумінні Євангелія…»
Одразу виникає перше питання: А яке значення має християнство для держав, які не входять до «сучасної європейської та американської цивілізації»?
Тобто, наскільки світоглядні засади християнства там сприймаються і приймаються.
Християнство базується на двох джерелах: Біблії та Євангеліє (Старий і Новий заповіт).
В Уложеннях віри Церкви Ісуса Христа святих останніх днів говориться: «8. Ми віримо, що Біблія це слово Боже настільки, наскільки правильно її перекладено; ми також віримо, що Книга Мормона – це слово Боже».
Відомо, що Пророк Джозеф Сміт перекладав Біблію і його переклад багато в чому відрізняється від загальноприйнятого в англомовному світі перекладу Біблії короля Якова.
Таким чином, виникає друге запитання: «Наскільки правильний переклад Біблії та Нового Заповіту, якими користуються віряни сьогодення?»
На запитання щодо Євангелія, ти відповів титанічною працею, дослідивши та очистивши тексти Євангелія… Залишається Біблія.
***
Сучасна війна показала, що для величезної частини людства Євангелія не є «боголюдським дороговказом відродження людини, України та світу»!
Росія веде жорстоку війну проти України, порушуючи усі християнські та мирські закони, і цю війну підтримує російська православна церква.
У цій війні беруть участь і мусульмани, які сповідують ІСЛАМ. Росії допомагає зброєю Іран, населення якого сповідує ІСЛАМ, та комуністичний Китай, більша частина населення якого сповідує ШЕНІЗМ.
Достатньо розгорнути Коран, щоби побачити - несприйняття (найм’якше кажучи) щодо юдеїв і християн становить частину послання святої книги мусульман. Іслам у своїй релігійній суті — це протест проти Христа, протест проти образу Бога, принесеного Євангелієм.
Китайська народна релігія чи ШЕНІЗМ (від кит. «божество, дух») — комплекс релігійних уявлень, що склалися під час історичного поступу китайської цивілізації. Є еклектичним поєднанням релігійних вірувань і практик, заснованих насамперед на шануванні предків і сил природи, добрих і злих духів, а також Неба, яке впливає на суспільство та правителів. Має багато регіональних форм, що походять від різних джерел; приблизно до XI століття склався синкретизм, заснований на буддійських уявленнях про карму та переродження, а також даоське вчення про ієрархію богів. Про Ісуса Христа і його Місію там не говориться зовсім!
Таким чином, положення, що всі релігії однакого шляхетні, мудрі, справедливі й однаковою мірою допомагають людині розвиватися, це абсурд. Ні, різні релігійні шляхи не можуть провадити до однієї мети.
Виходячи з цього, ми приходимо до думки, що «сучасна європейська та американська цивілізації», до яких входить і Україна, з певного часу почали розвиватися окремим шляхом, базуючись на християнстві.
І тут виникає наступне питання: А чому через 8 тисяч років розвитку «європейська та американська цивілізації» пішли іншим шляхом? Що спонукало їх змінити літочислення? І наскільки цей шлях правильний?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Pages