Іван Андрійович's picture
0
No votes yet
Submitted by Іван Андрійович on 10 December, 2023 - 16:01

Як можна звʼязати до купи, те що відбувається в США, те що творять демократи із США, уся ця повістка: гендерна, зміна статі у дітей, ковіди, увесь цей світовий брехливий бруд.
Як усе це поєднати з Україною.
Ну, якщо вірити у пере народження, тоді усе стає на своє місце, бо на те що написано у статті потрібно 100, або 1000 земних років.

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet
Submitted by Микола Стригунов on 10 December, 2023 - 15:54

Я помилився. Не царський, а імператорський одяг...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet
Submitted by Микола Стригунов on 10 December, 2023 - 15:51

Аби мати краще уявлення, то ото таке за багряниця. Тобто, те, що Понтій Пилат подарував Ісусу, варто прочитати цю статтю:
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c99enld8p0ro.
До речі, багряниця в Понтія Пилата, людини, яка за походженням була лише зі страти Вершників, була лише тому, що він був чоловіком доньки (і, сестри тодішнього) минулого римського імператора.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Іван Андрійович's picture
0
No votes yet
Submitted by Іван Андрійович on 10 December, 2023 - 10:11

Я бажаю Україні та українцям: добра, щастя, і перемоги.
Але є реальність, зброю ніхто не дасть, та якщо хтось там вирішить, хто буде цю зброю використовувати? Ви знаєте скільки в день гине наших воїнів, я знаю і рахую, це жах.
Навіть якщо на раші як Ви кажете 86 мільйонів, це у три рази більше, + на раші 24години на добу працюють оборонні заводи, дрони та снаряди, у нас що??? Китай Корея які допомагають їм.
Мріяти це добре і мабуть корисно, але підіть на кладовище, подивіться на могили.
У моєї родини з обох сторін, і дружини сторони, загинув брат під Бахмутом, 23 роки було. А мій брат зараз в цей час теж під Бахмутом.
Ця війна тільки для того щоб знищити людей, і ціль не знищення орків, а ціль знищення людей з обох сторін.
А як Ви інакше поясните те що на раші і в Україні з проміжком у 2-3 тижні приймаються одинакові закони, наче під одну кальку, а чому не мобілізують прокурорів, суддів, минтів, чиновників, це паразити які сидять на шиї у громадян чому їх не гребуть, можете Відповісти на це.?
Знаєте, що путін що зеленстки, байде та інші , це одна велика акторська дружня банда, ака має одного дережера, і ціль цієї не людьскої банди стерти українців руками орків.

Олег Ціома's picture
5
Average: 5 (2 votes)
Submitted by Олег Ціома on 10 December, 2023 - 07:22

В росії перепису нормального не було, тому зустрічав таку інформацію (не зі стелі), що в них реально 86 млн. А в нас десь 26 млн лишилось. Тому з сучасним озброєнням і його великими партіями поставок все стає можливо. Перевага в людському ресурсі всього то в 3,3 рази. До того ж в нас мотивація ростиме, а в орків дуже впаде, як побачать застосування нової зброї.
Перерив у війні на деякий час допоможе нам мобілізувати і підготувати в/с.

Зірка Вітошинська's picture
0
No votes yet
Submitted by Зірка Вітошинська on 9 December, 2023 - 21:36

«Поступово ця модель увиразнювалася. Але спочатку було досить важко, тому що доводилося діяти в повній темряві, долаючи потужну дезінформацію та інформаційний шум». 
 

Уявляю, як це було прикро й важко. І все ж, Ти знайшов у собі силу перебороти перешкоди… ! Напевно й тому, що «Хтось, на горі, до Тебе добре ставиться «:)) 

Ігор Каганець wrote: У ті далекі часи я дійшов до чотирьох рівнів розвитку:  1) рівень особистого досвіду, 2) рівень соціальних норм, 3) рівень нестандартного мислення, 4) рівень мудрості (цілісності). Завдання полягало в тому, щоб перейти на рівень цілісності – як для окремої людини, так і для цілого народу. Поступово ця модель увиразнювалася. Але спочатку було досить важко, тому що доводилося діяти в повній темряві,

 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зірка Вітошинська's picture
0
No votes yet
Submitted by Зірка Вітошинська on 9 December, 2023 - 14:34

Так, нікуди московським злочинцям ховатися! І світ набирається української відваги.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 9 December, 2023 - 13:03

Американська модель передбачає свободу слова, тож народ дізнається, що Проект Бандера з самого початку був антиукраїнським, і що бандерівщина спрямована проти націоналізму.

Сергій Ждан wrote: Чи не вийде таке, що при Переході-ІІ ми разом з США почнему будувати не українську національну, а бандерівську державу. бо більшість українців саме так і думають про націоналізм?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Сергій Ждан's picture
0
No votes yet
Submitted by Сергій Ждан on 9 December, 2023 - 11:02

Чи не вийде таке, що при Переході-ІІ ми разом з США почнему будувати не українську національну, а бандерівську державу. бо більшість українців саме так і думають про націоналізм?

Все починається з Любові.

Ігор Каганець's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Ігор Каганець on 8 December, 2023 - 22:15

Американці впевнено ведуть українців до воєнної паузи, щоб навесні провести вибори і змінити в Україні суспільно-політичний устрій.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Pages