Аватар пользователя Олена Каганець
0
No votes yet
Опубликовано 4 декабря, 2022 - 12:54 пользователем Олена Каганець

Зеленський розкритикував таке "обмеження" ціни на нафту. Пряма мова: "Зараз у світі завершилася, на жаль, без серйозних рішень дискусія щодо прайскепів, тобто обмеження експортної ціни російської нафти. Бо не назвеш серйозним рішення встановити таку межу для російських цін, яка цілком комфортна для бюджету держави-терориста. Росія нанесла вже колосальні збитки всім країнам світу свідомою дестабілізацією енергоринку, а світ ніяк не може наважитись на її справжнє енергетичне роззброєння. Це слабка позиція, і лише питання часу, коли все одно доведеться застосовувати сильніші інструменти. Шкода, що цей час буде втрачено.

Логіка очевидна. Якщо обмеження ціни російської нафти 60 доларів замість, наприклад, 30, про які говорили, зокрема, Польща і країни Балтії, то російський бюджет отримає на рік близько 100 мільярдів доларів. Ці гроші підуть не тільки на війну і не тільки на подальше спонсорування Росією інших терористичних режимів та організацій. Ці гроші підуть і на подальшу дестабілізацію якраз тих країн, які намагаються зараз уникнути серйозних рішень".

Аватар пользователя Ігор Каганець
0
No votes yet
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 17:50 пользователем Ігор Каганець

Для позначення арійського поняття "Святий Дух" (Світлий Дух) в Євангелії застосовується коротка форма – Світло, тобто Святість.

Зверніть увагу на це речення Ісуса під час Навчання на горі:
"Ви – Світло світу". Гелленською: Ὑμεῖς ἐστε τὸ_φῶς τοῦ_κόσμου, читається "умейс есте то фос ту космоу". Точний переклад: "Ви є світлом світоладу", тобто всесвіту (космосу)".

Саме таким і має бути адекватний переклад: Ви – Світло всесвіту. Це означає – ви (люди) є джерелом Святості нашого всесвіту. 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Аватар пользователя Ігор Каганець
0
No votes yet
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 17:11 пользователем Ігор Каганець

Молитви "Відновлення" і "Вдосконалення" посилюють наш зв'язок з божественним світом. Головний відчутний результат – зростання впевненості у своїх силах, поліпшення настрою, зосередження на досягненні поставлених цілей.

Костянтин Струк wrote: Відчуття після молитви "Сонце" досить цікаві й приємні. Зазвичай читаю саме її, найчастіше - через інформосоти й цифрони. Чи має бути якийсь фізично відчутний результат після молитов Відновлення і Вдосконалення?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Аватар пользователя Костянтин Струк
0
No votes yet
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 16:56 пользователем Костянтин Струк

Відчуття після молитви "Сонце" досить цікаві й приємні. Зазвичай читаю саме її, найчастіше - через інформосоти й цифрони. Чи має бути якийсь фізично відчутний результат після молитов Відновлення і Вдосконалення?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Аватар пользователя Зірка Вітошинська
5
Average: 5 (1 vote)
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 09:12 пользователем Зірка Вітошинська

«Наші інтереси: Нарешті. Невже треба було чекати цієї війни, щоб проявити політичну волю?»

Так, коштом війни.

Це тільки підтверджує, як українці, «під стінкою життя чи смерть», обирають життя.

Бо пробуджується в них окремішність, миротворче призначення на Землі. 

І тоді вони готові, задля волі й справедливости, віддати життя ! Те, за що на Заході їх так подивляють, і тому допомагають. 

 

Україна все робить законно і справедливо.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Аватар пользователя Зірка Вітошинська
0
No votes yet
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 08:12 пользователем Зірка Вітошинська

Правда Твоя, Володимире. Але польська мова таки шипляча. 
https://l-planet.com.ua/stati/43-polska-mova-vxodit-v-desyatku-najskladnishix

Володимир Самотий wrote: Щодо поляків це неправда. В них є дуже багато слів з буквою р, наприклад rura, ręka, radość, rano, algorytm, .... але є і зміна р на ж, наприклад річка - rzeka(жека).

 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Аватар пользователя Володимир Самотий
0
No votes yet
Опубликовано 3 декабря, 2022 - 07:35 пользователем Володимир Самотий

Щодо поляків це неправда. В них є дуже багато слів з буквою р, наприклад
rura, ręka, radość, rano, algorytm, ....
але є і зміна р на ж, наприклад
річка - rzeka(жека).

Аватар пользователя Алекс Гун
0
No votes yet
Опубликовано 2 декабря, 2022 - 15:08 пользователем Алекс Гун

Найбільше розвитку діабету загрожує підвищена гординя.

Олександр Гунько

Аватар пользователя Олена Каганець
0
No votes yet
Опубликовано 1 декабря, 2022 - 21:36 пользователем Олена Каганець

А ще хочу нагадати оце інтерв'ю Євгена Карася, який зараз воює у найгарячіших точках українсько-російської війни у складі ЗСУ. Там є багато цікавих деталей про Національну революцію зими 2013/2014 рр. Усі ті ультраси та праві радикали, як їх тоді називали демократо-ліберали, воюють на нулі, вони в "Азові" і "Кракені", вони в "Фрайкорі", в ССО. Саме вони воюють за Україну усі ці 9 років.

Аватар пользователя Олена Каганець
5
Average: 5 (1 vote)
Опубликовано 1 декабря, 2022 - 21:10 пользователем Олена Каганець

Я була тоді на Майдані й пам'ятаю, як історик Олександр Палій стояв біля сходів, що йдуть від театру Франка на вулицю Банкову і суворо казав, не йти туди, "бо небезпечно" і запевняв, що там "тітушки" та "провокатори". Пам'ятаю, там був і Корчинський, який потім хутко зник з України на досить тривалий час. Я тоді написала репортаж і визнаю, що написала його як раз під впливом мейнстримних ЗМІ. Добре, що потроху дізнаємось, як було насправді. Хоч і через стільки років... А ще скільки усього нам доведеться дізнатися!

Страницы