Коментарі

Опубликовано 26 октября, 2021 - 00:28 пользователем Микола Погорілець

Трошки фундаментальніше хотілося б поспілкуватися про органи самоврядування і поточні державні інститути. І яким порядком вони були утворені. Але коментаря для цього очевидно замало. Стаття, або серія статей із посиланнями на відповідні джерела, статути, тощо

"Народ не повинен боятися влади. Влада 
повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"
Опубликовано 26 октября, 2021 - 00:07 пользователем cBіт Розумний

Хочеться зрозуміти, звідки беруться палати, забиті людьми, які не можуть жити без повітря (кисню). Чи це справді так, чи це монтаж...

Радіймо життю граючи!
Опубликовано 25 октября, 2021 - 18:43 пользователем Андрій Гарас

З радістю підтримаю і також буду вчитися!

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубликовано 25 октября, 2021 - 17:46 пользователем Володимир Світлий

Була публікаціє де Ігор приходить до висновку, що Ісус навчав і це навчання тривало рік. Сьогодні люди почали опиратися, це скоріше схоже на інстинктивні рухи. Але люди почали об'єднуватись не маю чи фундаменту. Як казав Ігор: "...будують замок на піску". Українці унікальні, таке враження ,що у них замок будується не з фундаменту а десь по середині будівлі, в повітрі і поширюється як у гору так і у низ. Фундамент виникне в процесі будівництва.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубликовано 25 октября, 2021 - 17:38 пользователем Володимир Світлий

Давайте зробимо. Я поділюся як робити не щось а те ,що вимагає Основний Закон і гарантує міжнародне право.

Радіймо життю граючи!
Опубликовано 25 октября, 2021 - 15:01 пользователем Андрій Гарас

Багнет нації про це вже не говорить, а кричить. Однак не всі хочуть чути і тим більше, щось робити.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Опубликовано 25 октября, 2021 - 14:52 пользователем Микола Стригунов

Цілеспрямоване збільшення сили, та інших корисних навичок, зветься тренуванням. Тренування найбільш ефективне тоді, коли воно відповідає певним засадничим принципам. Ось ці принципи : 1) поступовість; 2) регулярність; 3)від простого до складного. Ще одна річ важлива річ. Сила духа = сила волі + сила Ра. Сила волі тренується її застосуванням, насамперед, через долання перешкод. Але, це - загальні слова. А, сила Ра - також через застосування Ра. А, Ра складається з уваги, уяви та рішучості. Ра можна ефективно застосовувати задля самозцілення, задля формування майбутнього, задля деяких спортивних ігор (на мою думку, найлегшими та найприємнішими способами тренування Ра є гра в настільний теніс, та гра в бадмінтон), та задля дій з любов'ю.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії 
до світлової події.
Опубликовано 25 октября, 2021 - 11:40 пользователем Володимир Світлий

Все вірно. Органи УРСР діють досі. В УРСР власником і засновником є народні комісари. Паспорт громадянина якої держави? В Конституції 1996 р. Про паспортизацію нічого не сказано. Чому так сталося ,що всі "органи" зареєстровані як приватні комерційні фірми? А тому, що ми не оформили ні себе, ні публічну власність через тер. громади і не утворили власні органи. Те ,що називає себе владою користується міжнародним приватним правом і найняті будуть захищати того хто їх найняв. Громадяни тут до чого, ще й не республіки Україна. В Конституції України 1996 року ми маємо 3 статуси. Житель і людина вони одразу набувають власність ст. 13, ст. 19. А громадяни ще мають набути власність ст 14. Тобто в статусі (весь 11 розділ Конституції) жителів ми не тільки є власники але й утворюємо органи місцевого самоврядування ,як що хочемо, утворюємо районні ради ,обласні, уряди, ВР. Так чому органи не УРСР (України) стали приватними. Все просто, тому ,що власник змінився а без власника і засновника вас не визнають державою. Тому УРСР (Україна) досі і ООН зазначається як УРСР змінила назву на Україна і всі президенти у нас президенти УРСР. Звісно на все це ствердження є документи.

Опубликовано 25 октября, 2021 - 10:48 пользователем Олена Каганець

Дожилися до того, що потрібно захищати себе від поліції! Не поліція захищає нас від свавілля, а ми мусимо себе самі захищати від поліції, яка бере участь у свавіллі!

Слава Україні!
Героям Слава!
Опубликовано 25 октября, 2021 - 06:50 пользователем Микита Дубів

Було б добре, щоб ті технології не навчилися розпізнавати обличчя під масками, але здаєтя, маска не допоможе. Бо ті китайці навчили техніку розпізнавати людей зі спини за ходою.

Страницы