Коментарі

Submitted by Валерій Швець on 15 April, 2021 - 18:08

Дуже великий відсоток студентів мають реально незавершену початкову освіту: погано читають, погано пишуть не мають систематичних знань навіть з арифметики. Дії з дробами вводить їх у ступор. Чому зимою у нас холодно, а влітку спекотно їх можна не питати. Проте всі вони успішно здали ЗНО.

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Submitted by Ігор Каганець on 15 April, 2021 - 17:10

Завдяки тіньовій економіці Україна ще якось тримається на плаву. Хоча б тому, що безумство влади відносно мало впливає на раціональність народної економіки.

Найбільшою загрозою національній безпеці є паразитична верхівка з її лохдаунами і схемами.

Submitted by Олена Каганець on 15 April, 2021 - 09:32

Саме так! А ЗНО з англійської мови не передбачає говоріння. Тобто головну з чотирьох навичок, які формуються при вивченні будь-якої мови (говоріння, розуміння на слух, читання і писання) повністю ігнорують. Аудіювання ввели тільки у 2018 році.

Submitted by Микола Погорілець on 14 April, 2021 - 23:00

Питання у ЗНО часом дивують. І слабо стосуються знань принципів. Здебільшого пруть на знання якихось фактів, або визначень. Зрозуміло, що підготовка до ЗНО має мало спільного зі знаннями

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Submitted by Зірка Вітошинська on 14 April, 2021 - 21:55

Отже, це ще одне твоє припущення, яке може виявитися відкриттям !?

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Submitted by Ігор Каганець on 14 April, 2021 - 21:38

Це називається "непорозуміння в гадючнику" - фарма-гіганти воюють між собою за ринок збуту своєї гидоти.

Submitted by Юлія Гаркуша on 14 April, 2021 - 21:13

Може згадані вище слова Іринея Ліонського були однією з причин того, що деякі люди спасалися не в церкві, а в пустелях чи лісах, перетворюючись на людей з надзвичайними здібностями.

Наприклад, Марія Єгипетська, яка провела в пустелі 48 років.Саме там вона набула дар прозорливості, вміння підніматися в повітря, ходити по воді, переміщатися в просторі з надзвичайною швидкістю, існувати майже не вживаючи їжі. І таких людей було багато. І навіть зараз вони існують)

Submitted by Олена Каганець on 14 April, 2021 - 20:52

Як репетитор, що займається репетиторством вже понад 10 років, маю сказати, що шкільні вчителі з мого предмету останніми роками зовсім втратили всі свої професійні обов'язки. "Ось вам тема, хай вам репетитори пояснять!" - кажуть вони без жодного сорому!

Submitted by Олена Каганець on 14 April, 2021 - 20:32

Саме так! Вони хочуть висмоктувати податки з самозайнятих, які працюють за готівку, а не бачать, які шалені гроші крутяться в інших сферах, в тому числі й на митниці!

Все, що робиться з власної волі, – добро!
Submitted by Ігор Каганець on 14 April, 2021 - 19:44

Братва безумствує :)

Pages