Коментарі

Хай Буде!
VitaYou!
Soumis par Євген Чорний le 26 Janvier, 2021 - 21:49

Хоч я не є добрим знавцем Магабгарати, проте скільки орієнтуюсь у тексті, винним у тому протистоянні був не Крішна. Він підтримав одних і виступив проти інших, з якими був також родичем через "земне" чи тілесне споріднення. Скільки пам"ятаю, якраз через порушення Правил, канонів честі Він став на бік одних родичів проти інших. Тому для мене досить дивно Ваше "Кришна спонукав Махабхарату відкинути та вбити Небо з його правилами".
До того Крішна не є "людиною" за Махабхаратою, про Нього абсолютно неприйнятно з такої точки зору щось визначати-засуджувати. До речі, там і інші основні герої не зовсім "люди".. Чи пак зовсім не ті "люди", як це зараз усвідомлюється.
Трактування наймення Крішна, як "Чорний", також, здається,не зовсім правомірно.. Його зображали інколи темно-синім, що, схоже, не дуже знаючими сприймалося як чорний колір.

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Soumis par Зірка Вітошинська le 26 Janvier, 2021 - 20:58

Наприклад, не знаю дат попередніх своїх дарів :((

Творимо разом Вільну Українську Державу 
Гартленд !
Soumis par Зірка Вітошинська le 26 Janvier, 2021 - 20:56

Правду кажучи, я трохи скучила за давнішими налаштуваннями...

Soumis par Олена Каганець le 26 Janvier, 2021 - 20:54

Саме так!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 20:26

Буде дуже дивно, як цей закон буде в нас! Це буде свідченням того, що в нас справи значно кращі, ніж нам здавалось!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 20:25

А, того, що відображається в профілі, замало?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 20:12

Як забути , що Кришна спонукав Арджуну до братовбивчої війни...Як забути, що внаслідок виконання порад Кришни Пандави опинились в Пеклі...Як забути, що Кришна спонукав Махабхарату відкинути та вбити Небо з його правилами, що вели її до розквіту...Як забути, що Махабхарата внаслідок виконання порад Крішни була стерта з лиця Землі льодовиком...Дуже багато слід забути, щоб вважати Кришну (Чорного, в буквальному перекладі його імені) Світлою людиною.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 19:58

То, їм платять некомерційні фонди. А, ті, в свою чергу, фінасуються Біг-Тех. Є така російська приказка, цензурний варіант якої такий:" Кто девушку кормит, тот ее и танцует" . Стосунки "Coalition for a Safe Web" та Біг-Тех цій приказці відповідають повною мірою!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 19:49

Звісно, Amazon добре знає всі способи шахрайства через госування поштою. То, є така приказка щодо подвійних стандартів:" Що дозволено Юпитеру, то не дозволено бику" Ось, це нам знати не дозволено Дияволом. А, щодо визнання...Так, більшість американських громадян сидить, склавши руки, попри всі докази шахрайства з виборами. Тож, визнання Amazon пройде для них цілком гладко. Вони отримають лише те, що хочуть.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 26 Janvier, 2021 - 19:35

Суд звільнив від покарання людину за порушення нею злочинного наказу. Тож, суд показав, що в принципі можна порушувати отаке. Тож, дещо змінилось на краще.

Pages