Коментарі

/"Є десь, у якійсь далекій землі, таке 
дерево, що шумить верховіттям у самому 
небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. 
В. Гоголь)/
Soumis par Арсен Дубовик le 20 Octobre, 2020 - 16:43

"Двигун прогресу" СРСР - Шарашка:
"Використання шкідників слід організувати таким чином, щоб робота їх проходила в приміщеннях органів ОГПУ" (15 травня 1930 вийшов «Циркуляр Вищої Ради Народного Господарства та Об'єднаного державного політичного управління» про «Використання на виробництвах фахівців, засуджених за шкідництво», підписаного В. В. Куйбишевим та Г. Г. Ягодою).
Якось так......

ВС
Soumis par Володимир Самотий le 20 Octobre, 2020 - 16:31

Байден постіндустральний претендент на посаду президента США. Він так і каже - треба негайно закрити видобуток газу, нафти, вугілля і перейти на екологічні джерела енергії, які ми от-от придумаємо. На сьогодні є два ефективні і екологічні джерела - це газ і атомна енергетика. Все решта це фантазії нічим не обгрунтовані. Сонячна енергія також не є екологічною, бо треба утилізовувати сонячні батареї. Електромобілі нічим не кращі від бензинових, навіть гірші, бо електрика для зарядки - це спалювання чогось, плюс коштовна утилізація акумуляторів великого розміру.

"Революція без еволюції - це ідейна 
спекуляція"
Soumis par Богдан ДуБ le 20 Octobre, 2020 - 13:17

Йосип зображений недостойно на цьому зображенні. Абсолютно нереально. Якості зображеного і заявленого - багато протилежні.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш 
- відповідай за наслідки.
Soumis par Бор Крутивус le 20 Octobre, 2020 - 12:13

До речі, я з Тернополя і смію зауважити, що за два терміни свого головування у міськраді Надал крім косметичних покращень займався мутними земельними схемами, сприяючи знищенню частин парків і зелених насаджень в місті.

Коли почався карантин Надал був одним із перших хто виступав за посилення обмежень: відміна транспорту, тиск на дрібний бізнес та інше в такому стилі...

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш 
- відповідай за наслідки.
Soumis par Бор Крутивус le 20 Octobre, 2020 - 11:56

Ґрунтовна і пізнавальна бесіда вийшла.

Все, що робиться з власної волі, - добро!
Soumis par Ігор Каганець le 20 Octobre, 2020 - 11:37

Чудовий приклад злиття лібералізму і етатизму проти націоналізму.

Я не меч, я тримаю меч.
Soumis par Рамес Веселий le 19 Octobre, 2020 - 21:58

Так історія це не наука, історія - це політика.

Soumis par Андрій Будкевич le 19 Octobre, 2020 - 20:48

Яка влада, такі й суди, а такі книжки не горять...

Якщо прагнеш дива - створюй його!
Soumis par Микола Стригунов le 19 Octobre, 2020 - 19:26

Уточню. У СРСР була почасти гарна наука. У гуманітарних науках в СРСР було дуже велике відставання від світу. А, природничі та точні науки якось розвивалися. І, почасти, успішно, тобто, випереджаючи весь світ. Але, розвивалося саме якось. Бо, в дуже багатьох галузях було саме копіювання краденого. Це було саме з ініциативи партноменклатури. До речі, Й. Сталін багаторазово напівпублічно називав партноменклатуру - "каста проклятая". А, о 1953 році в СРСР відбувся державний переворот. Повну, офіційну владу здобула саме "каста проклятая", головний супротивник Й. Сталіна в політиці.

Pages