Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 21 March, 2023 - 15:03

Після чорного лебедя "Леді Гаага" Білий дім вже не прагне переговорів з Путіним. Цілком можливо, що рішення суду в Гаазі щодо Путіна стало шокуючою несподіванкою для Байдена і його команди. Тепер так любі для них переговори з Росією стали неможливими.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Олена Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Олена Каганець on 20 March, 2023 - 20:45

"Нас всіх цікавить питання: чи буде Китай допомагати Росії у цій війні?" – Насправді Китай їй вже допомагає. Джерела Білого дому 17 березня підтвердили використання китайських боєприпасів армією РФ. 

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 20 March, 2023 - 12:13

Також відновлено канал Трампа в Ютубі (2.71 мільйони підписників) – https://www.youtube.com/@DonaldJTrumpforPresident/videos

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 19 March, 2023 - 20:24

Друже, не поспішай навішувати ярлики. Відбувається дуже складний процес, сотні глобальних гравців ведуть свою гру, а в результаті відбувається щось зовсім неочікуване. Той, кого ми вважаємо ворогом, може бути для нас дуже корисним. Візьміть корпоративного психопата Путіна: українці його ненавидять, проте саме ця тварина руйнує Росію з небаченою ефективністю. Не випадково московські патріоти вважають Путіна мало не агентом ЦРУ.

Інший яскравий приклад – Віктор Медведчук, який провалив в Україні всі московські проекти.

Так само роль Зеленського ми зможемо оцінити лише через кілька років. Хоча вже зараз зрозуміло, що вся ця "зелена команда" має остаточно розвінчати й розвалити паразитичну систему і створити перегній для виростання республіки громад. Що слабкіший паразитичний апарат, то більше простору для самоорганізації громадянського суспільства. 

А нам треба пізнавати ці процеси – і робити свою справу.

БардRoy wrote: Згоден. Ще від Совєтів республіканці були у мене в фаворі. Чого тільки Реаґан один вартий! Таким вбачав і Трампа. Розчарування - він виявився звичайнісіньким надутим баригою. Точнісінько як чувак з пикою двотижневого по

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 19 March, 2023 - 20:06

На цьому відео Сергій Любарський, який твердо стоїть на проукраїнській позиції, але дуже не любить Трампа, проаналізував висловлювання кандидатів на посаду Президента від республіканців про допомогу Україні. Після 6:30 слухайте про те, що сказав Трамп: https://youtu.be/EE-zv_LzZJs?t=394 Любарський озвучив повну цитату відповіді Трампа і дав свій критичний коментар.

Нам не подобаються відповіді Трампа і ДеСантіса, але маємо розуміти, що це не аналітика, а передвиборна агітація, орієнтована на американського виборця. Трамп і ДеСантіс, згідно з логікою виборчої боротьби,  применшують значення війни і зосереджуються на внутрішніх проблемах США. Вони так роблять тому, що Байден і його демократи представляють війну в Україні як перемогу своєї політики (це єдина їхня "перемога", тому що у внутрішній політиці в демократів повний провал).
Тому Трамп і ДеСантіс поводяться так, як поводиться будь-яка опозиція – вона критикує владу по всім пунктам. Там, де влада говорить "біле", опозиція буде говорити "чорне". Така американська політична культура. Там завжди дуже жорстка передвиборча риторика. Коли Байден допомагає Україні, більшість республіканців говорить – "замало", меншість – "забагато", але ніхто не скаже – "добре".   

Ще жорсткіша риторика у внутрішньопартійній боротьбі. Така американська традиція. Вони вважають, що це нормально, хоча з нашого погляду це виглядає як хамство і несмак. Свого часу найбільш нещадна критика демократа Байдена йшла від демократки Камали Гаріс, після чого Байден зробив її віцепрезидентом, і вони радісно обіймалися, ніби нічого й не було. Така ж сама жорстка риторика між республіканцями під час змагання за право представляти партію на виборах. 

Глибша проблема полягає в тому, що ні у демократів, ні у республіканців нема чіткого бачення майбутньої перемоги над Росією. Проте події розвиваються у правильному напрямку, причому нерідко й попри волю США. Думаю, що протягом року республіканці вироблять спільну позицію щодо України та Росії. Тож у 2024 році ми почуємо від кандидатів у президенти щось приємніше.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet
Submitted by Ігор Каганець on 19 March, 2023 - 12:48

Дуже цікаво про Кушнера. Десь можна про це почитати чи послухати?

І ще запитання: клоун (буратіно) на посаді президента України – це добре чи погано? Відповідь отримаємо через кілька років. Що слабкіший паразитичний державний апарат, то сильніше громадянське суспільство.

Згадаймо ковідний терор. Найгірша ситуація була у країнах з сильною державою – в Німеччині, Франції, Австрії... Зі слабким Зеленським у нас відбулося відносно помірне ковідне біснування. Але я собі можу уявити, щоб у нас було, якби залишився президентом сильний Порошенко, який перший одягнув чорну маску, демонстративно ходив у чорних резинових рукавичках і лякав народ страшною (неіснуючою) пандемією.  

До речі, більшість країн Африки зі своїми слабкими державами взагалі проігнорували фейкову пандемію.

Володимир_Самотий wrote: Я не підтримую Дональда Трампа. Бо операцію "Буратіно" планували зять Трампа Гаред Кушнер, Абрамович і Пінчук. На окремих етапах підключали Агаларова який добре знайомий з батьком Єрмака. Фінансування взяв на себе А

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Костянтин Струк's picture
0
No votes yet
Submitted by Костянтин Струк on 19 March, 2023 - 11:06

А навіщо він взагалі поліз до цієї жінки з настільки непристойною пропозицією? Зрештою, це особиста справа кожного, у що вірити.
P.S. Що я не люблю - це коли хочеться чхнути під час їжі! Тоді доводиться докладати максимум зусиль, щоби вміст рота не вилетів назовні. Визнаю, що це може виглядати дивно, чи навіть кумедно. Цікаво, ті, хто придумав маски для носа, врахували цей нюанс? Тобто маски допомагають НЕ чхати?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Бард Рой's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Бард Рой on 19 March, 2023 - 08:46

Згоден. Ще від Совєтів республіканці були у мене в фаворі. Чого тільки Реаґан один вартий! Таким вбачав і Трампа. Розчарування - він виявився звичайнісіньким надутим баригою. Точнісінько як чувак з пикою двотижневого потопельника - Сіґала.

Хай буде!

Бард Рой's picture
0
No votes yet
Submitted by Бард Рой on 19 March, 2023 - 08:35

<blockquote><strong>Сірко Крутивус wrote:</strong> Будь ласка, не пишіть прізвище РѢпин в російській транскрипції. "Ять" українці завжди читали як "і". Тому має бути Ілля Ріпин.</blockquote> А ще правильніше - Ріпа.

Хай буде!

Сірко Крутивус's picture
5
Average: 5 (1 vote)
Submitted by Сірко Крутивус on 19 March, 2023 - 07:58

Будь ласка, не пишіть прізвище РѢпин в російській транскрипції. "Ять" українці завжди читали як "і". Тому має бути Ілля Ріпин.

Pages