Важливість: 
4

Спецтема:

Народний Оглядач від «А» до «Я»: інструкція для початківців

Якщо вам потрібне джерело продуктивної інформації, знання про світ і настанови для самореалізації, то наш сайт – це саме те, що треба.

В чому переваги НО серед інших видань

Народний Оглядач – це перше і одне з небагатьох на цей момент інтернет-видання, що пропонує дійсно український контент за змістом, суттю та цілями. Це висока концентрація продуктивних настанов для кращої орієнтації в житті і для ефективнішого розвитку – вольового, світоглядного, психічного і фізичного.

Серед безлічі статей тут можна знайти практичні настанови до перетворення себе та соціуму. Нерідко це покрокові інструкції. І вони справді діють!

Тут піднімаються теми, про які люди сучасної епохи воліють мовчати. Тут даються практичні поради з розвитку позитивного мислення. Тут розповідається про живу їжу і Живе Слово. Тут пасивна людина перетворюється на активного гравця – гомо люденс, справжню людину.

А ще Народний Оглядач  подібний на казку, яку ми прагнемо віднайти у кожній хвилині життя та примножити у навколишньому світі.

Навчає, надихає, підносить у вищі простори буття!

Як зареєструватись на сайті і для чого це потрібно робити

Вивчаючи матеріали сайту у «гостьовому» режимі, ви перебуватимете осторонь основних життєвих потоків Народного Оглядача.

Зареєструйтесь та увійдіть у власний профіль – і отримаєте безліч додаткових можливостей:

  • Можливість коментувати публікації
  • Можливість створити власний блог та викладати у ньому статті
  • Можливість поповнювати особистий гаманець «голосар» ігровою валютою сайту – Галією, тобто Славою (Глорією).
  • Можливість голосувати галами за цікаві публікації та коментарі до них і отримувати гали за свої публікації від інших гравців
  • Можливість стати учасником системи «Ярмарок» та продавати або купувати реальні речі за гали із свого ігрового гаманця

Як зареєструватись на сайті докладно описано у презентації або навчальному  відео.

 

 

Як вибрати ігрове ім’я та налаштувати профіль

Ігровий простір Народного Оглядача пропонує долучитись до процесу творення нового світу. Це можна робити як зі справжнім свої іменем, так і з ігровим.

Якщо обираєте ігрове ім’я, то поставтесь до цього відповідально. Вважайте, що його буде записано у ваш паспорт громадянина нової Української держави, а ваше прізвище перейде вашим дітям і внукам.

Докладніше про те, як вибирати ігрове ім’я та презентаційний аватар, читайте у статті  Ігрові імена та аватари: скидаємо вантаж минулого!

Як стати інвестором та активним гравцем

Після реєстрації на сайті, гравці отримують доступ до системи «Галія».

«Галія» – це енергія дарування, що рухає процес творення нової раси.  Ставши гравцем Народного Оглядача, ви отримуєте власний «голосар» – ігровий гаманець для вільного обміну енергією з іншими учасниками системи. Голосар можна поповнити з власного карткового рахунку, але можна активно публікувати цікаві статті й коментарі – і отримувати за них енергію вдячності у вигляді галів.

Наявність Галії і статус Гравця відкривають нові можливості:

  • голосування галами за статті та коментарі сторонніх авторів,
  • отримання галів від інших користувачів за статті та коментарі власного авторства,
  • участь у Службі здійснення бажань”, де кожен може продавати та купувати за гали реальні речі.

Система розвивається і удосконалюється завдяки інвесторам, а можливості Галії спрямовані на задоволення їхніх потреб. Долучайтеся!

Докладніше про те як стати інвестором, читайте у статті  Стати інвестором просто – презентація.

Творення нової Вільної Української Держави проходить вже зараз, але воно не відбудеться без нашої активної участі. Те, що вершиться на  Народному Оглядачі зараз – це реальне майбутнє України. Це – очищений від паразитів, озброєний знаннями, осяяний передовими ідеями осередок нової цивілізації.

Окрім того, наш сайт  – це чиста українська мова, яку застосовує і сміливо розвиває спільнота позитивних, успішних, творчих українців.   

Радіймо, арії!

Хай Буде!

 

Наші інтереси: 

Розширюємо коло друзів, користуємось можливостями сайту.

Гравець: 
Оксана Колосовська
389

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка