Важливість: 
5
Що відбувається на AR25.ORG: духовна група, постіндустріальна цивілізація, шоста раса

У нашій етномережі сформувалася спільнота, яка в езотеричній традиції іменується духовною групою. Нею керує вища духовна монада – груповий учитель. Кожна така група виконує у світі особливу місію і володіє особливою системою правил.

160304gray-volya.jpg

Грай-Воля - прапор Вільної Української Республіки
Грай-Воля - прапор Вільної Української Республіки

Все починалося з невиразного передчуття великих перетворень, які очікують Україну і все людство. З 1998 року ідея Великого Переходу почала оформлюватися на сторінках журналу «Перехід-IV», а з 2000-го року – на сайті «Народний Оглядач». Ідея знаходила прихильників, які з 2002 року почали  об’єднуватися у читацькі клуби «Перехід-IV».

Усе це ще виглядало дуже туманно, проте люди вже тягнулися один до одного. З 2010 року цей процес набув більшої виразності завдяки започаткуванню руху за перезаснування держави. Ми його назвали рухом за Третій Гетьманат.

Організаційне прискорення почалося з 2013 року, коли запрацювала соціальна мережа «Народного Оглядача». Інтелектуальне спілкування в етномережі несподівано привело до формування такого феномену як «духовна група». Ось що про це пише видатний езотерик Володимир Шмаков у своїй книзі «Закон синархії» (1915): 

«Кожна людина, крім певного рівня розвитку, володіє також і типом індивідуальності. Серед навколишнього людства їй особливо споріднений лише дуже обмежений тип людей. Це зовсім не означає, що вони є його повторенням або повною протилежністю. Тут зв’язки мають більш тонкий вид, абсолютно невимовний у слові. Люди одного типу безпосередньо відчувають свою глибинну спорідненість, прагнення до того ж конкретного ідеалу.

Це почуття проникає через невловимість фактичних доказів і видимі протиріччя; ігноруючи все зовнішнє, воно сповнює містичної переконаності прямо і безпосередньо. Така зв’язаність індивідів у величезній більшості випадків трансцендентна їхній актуальній свідомості (психіці. – І.К.) і відноситься до плану духу.

Не актуальні свідомості монад (душі людей. – І.К.), а самі монади (духовні сутності. – І.К.) утворюють конкретну множину, яка об’єднується вищою монадою (колективною духовною сутністю. – І.К.).

У езотеричній традиції така множина іменується духовною групою, а вища монада – груповим учителем. Члени духовної групи, як і будь-якої органічної множини, мають одночасно і життя особисте, і життя колективне – егрегоріальне.

Кожна така група виконує в світі особливу місію і володіє особливою системою правил. На шляху розвитку окремої людини її найближча мета полягає в усвідомленні своєї причетності до групи та її загальної місії, що веде до відновлення свідомого зв’язку з її центром – учителем».

У спільноті "Народного Оглядача" дія групового вчителя уже проявляється дуже виразно. Ідеї та рішення, які народжуються в наших обговореннях, виходять за рамки можливостей окремої людини.  Вони є добрими плодами творчості духовної монади вищого рівня.

Завдяки активності групового вчителя ми переживаємо прискорений розвиток духу, душі і плоті. Це проявляється у поліпшенні здоров’я, гармонізації навколишніх подій, зростанні рівня матеріального добробуту. Останнє видно по зростанню щомісячних дарувань на розвиток нашого стартапу. Якщо раніше пожертва в розмірі 100 гривень вважалася вершиною щедрості, то зараз нормально сприймаються інвестиції у 1000 чи 2000 гривень.

Це тому, що на нашому сайті запрацювала «машина збагачення». Механізм її роботи описано у статті Коли радіє Всесвіт.  Сенс у тому, що коли людина робить щире дарування на добру справу, то таким чином вона дає сигнал Всесвіту, що готова дати раду в 10 разів більшій сумі грошей. Найважче – зробити чисте дарування, тобто без страху і сумнівів. До цього треба звикнути, отже, треба тренуватися.

Ще одним проявом формування на «Народному Оглядачі» духовної групи є спроможність чітко виявляти своїх і чужих. Духовно близькі люди серед новачків одразу відчуваються – спрацьовує духовний резонанс – і невимушено стають членами групи. Натомість духовно чужі (ломехузи) швидко ідентифікуються, якими б аватарами та іменами вони не прикривалися.

Після виявлення чужинців група реагує невдоволенням, яке можна чітко простежити за коментарями. 

Як писав згаданий вище Володимир Шмаков, кожна духовна група має свою місію. Місія нашої групи полягає у заснуванні нової цивілізації і формуванні нової (шостої) людської раси. Про це у статтях: 

Творення нової цивілізації полягає у заснуванні постіндустріальної Співдружності Міжмор’я, в яку об’єднаються постіндустріальні республіки Європи. Про це у статті Вільні республіки Міжмор’я як політичний проект постіндустріальної Європи.

Творення нової раси відбувається за допомогою механізму епігенетики – про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.  Чому це так важливо? Тому що нову цивілізацію зможе заснувати тільки така організація, яка перебуває у просторі позитивних подій. Для піднесення у вищі простори треба змінити себе, вийти на вищий рівень світогляду, підняти частоту своїх вібрацій, змінитися психічно і фізично.

У цій справі українці мають унікальний інструмент оздоровлення і омолодження – технологію Живе Слово, створену видатним українцем Олександром Філатовичем. Технологія активно розвивається, але новий інструментарій працюватиме тільки у тих, хто пройшов підготовчий етап становлення себе як Людини – земної істоти з духовною самосвідомістю.

Для успішної реалізації описаної вище місії нашої духовної групи прошу поширювати інформацію про нашу роботу, долучати нових світлих людей і щедро фінансувати розвиток нашого проекту. Прошу підтримати розвиток Народного Оглядача!

Наші інтереси: 

Наявність духовної групи на чолі з груповим учителем - це вищий рівень розвитку будь-якої організації. Ми досягли цього рівня і використовуємо його можливості для перетворення себе і світу. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка