Важливість: 
5
Що відбувається на AR25.ORG: духовна група, постіндустріальна цивілізація, шоста раса

У нашій етномережі сформувалася спільнота, яка в езотеричній традиції іменується духовною групою. Нею керує вища духовна монада – груповий учитель. Кожна така група виконує у світі особливу місію і володіє особливою системою правил.

160304gray-volya.jpg

Грай-Воля - прапор Вільної Української Республіки
Грай-Воля - прапор Вільної Української Республіки

Все починалося з невиразного передчуття великих перетворень, які очікують Україну і все людство. З 1998 року ідея Великого Переходу почала оформлюватися на сторінках журналу «Перехід-IV», а з 2000-го року – на сайті «Народний Оглядач». Ідея знаходила прихильників, які з 2002 року почали  об’єднуватися у читацькі клуби «Перехід-IV».

Усе це ще виглядало дуже туманно, проте люди вже тягнулися один до одного. З 2010 року цей процес набув більшої виразності завдяки започаткуванню руху за перезаснування держави. Ми його назвали рухом за Третій Гетьманат.

Організаційне прискорення почалося з 2013 року, коли запрацювала соціальна мережа «Народного Оглядача». Інтелектуальне спілкування в етномережі несподівано привело до формування такого феномену як «духовна група». Ось що про це пише видатний езотерик Володимир Шмаков у своїй книзі «Закон синархії» (1915): 

«Кожна людина, крім певного рівня розвитку, володіє також і типом індивідуальності. Серед навколишнього людства їй особливо споріднений лише дуже обмежений тип людей. Це зовсім не означає, що вони є його повторенням або повною протилежністю. Тут зв’язки мають більш тонкий вид, абсолютно невимовний у слові. Люди одного типу безпосередньо відчувають свою глибинну спорідненість, прагнення до того ж конкретного ідеалу.

Це почуття проникає через невловимість фактичних доказів і видимі протиріччя; ігноруючи все зовнішнє, воно сповнює містичної переконаності прямо і безпосередньо. Така зв’язаність індивідів у величезній більшості випадків трансцендентна їхній актуальній свідомості (психіці. – І.К.) і відноситься до плану духу.

Не актуальні свідомості монад (душі людей. – І.К.), а самі монади (духовні сутності. – І.К.) утворюють конкретну множину, яка об’єднується вищою монадою (колективною духовною сутністю. – І.К.).

У езотеричній традиції така множина іменується духовною групою, а вища монада – груповим учителем. Члени духовної групи, як і будь-якої органічної множини, мають одночасно і життя особисте, і життя колективне – егрегоріальне.

Кожна така група виконує в світі особливу місію і володіє особливою системою правил. На шляху розвитку окремої людини її найближча мета полягає в усвідомленні своєї причетності до групи та її загальної місії, що веде до відновлення свідомого зв’язку з її центром – учителем».

У спільноті "Народного Оглядача" дія групового вчителя уже проявляється дуже виразно. Ідеї та рішення, які народжуються в наших обговореннях, виходять за рамки можливостей окремої людини.  Вони є добрими плодами творчості духовної монади вищого рівня.

Завдяки активності групового вчителя ми переживаємо прискорений розвиток духу, душі і плоті. Це проявляється у поліпшенні здоров’я, гармонізації навколишніх подій, зростанні рівня матеріального добробуту. Останнє видно по зростанню щомісячних дарувань на розвиток нашого стартапу. Якщо раніше пожертва в розмірі 100 гривень вважалася вершиною щедрості, то зараз нормально сприймаються інвестиції у 1000 чи 2000 гривень.

Це тому, що на нашому сайті запрацювала «машина збагачення». Механізм її роботи описано у статті Коли радіє Всесвіт.  Сенс у тому, що коли людина робить щире дарування на добру справу, то таким чином вона дає сигнал Всесвіту, що готова дати раду в 10 разів більшій сумі грошей.

Найважче – зробити чисте дарування, тобто без страху і сумнівів. До цього треба звикнути, отже, треба тренуватися. Навчання мистецтву чистих дарувань у нас відбувається завдяки системі Галія, коли акціонери з задоволенням «галять» цікаві статті і коментарі одне одного.  Додатковий простір для тренінгу відкривається завдяки Ярмарку і службі здійснення бажань.

Ще одним проявом формування на «Народному Оглядачі» духовної групи є спроможність чітко виявляти своїх і чужих. Духовно близькі люди серед новачків одразу відчуваються – спрацьовує духовний резонанс – і невимушено стають членами групи. Натомість духовно чужі (ломехузи) швидко ідентифікуються, якими б аватарами та іменами вони не прикривалися.

Після виявлення чужинців група реагує невдоволенням, яке можна чітко простежити за коментарями. Наступним кроком має стати законна процедура ізоляції і вилучення чужинця. Цей механізм зараз перебуває у розробці і має запрацювати вже у поточному місяці. Про нього я напишу в наступній статті.  

Як писав згаданий вище Володимир Шмаков, кожна духовна група має свою місію. Місія нашої групи полягає у заснуванні нової цивілізації і формуванні нової (шостої) людської раси. У 2015 році це завдання вже набуло цілком конкретних обрисів.

Творення нової цивілізації полягає у заснуванні постіндустріальної Співдружності Міжмор’я, в яку об’єднаються постіндустріальні республіки Європи. Про це у статті Вільні республіки Міжмор’я як політичний проект постіндустріальної Європи.

Інструментом для творення Міжмор’я має стати сервіс Intermarium-online, розробка якого відбувається у групі Вольники. Наша духовна група починає фінансування цієї розробки. Ми перші візьмемо участь у її тестуванні і сформуємо перші демоси постіндустріальної формації.  

Для роботи демосів потрібен багатий інструментарій інформаційної, політичної, економічної, фінансової самоорганізації. Ми його активно розробляємо на нашому сайті – про це у статтях:

Творення нової раси відбувається за допомогою механізму епігенетики – про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.  Чому це так важливо? Тому що нову цивілізацію зможе заснувати тільки така організація, яка перебуває у просторі позитивних подій. Для піднесення у вищі простори треба змінити себе, вийти на вищий рівень світогляду, підняти частоту своїх вібрацій, змінитися психічно і фізично.

У цій справі українці мають унікальний інструмент оздоровлення і омолодження – технологію Живе Слово, створену видатним українцем Олександром Філатовичем. Технологія активно розвивається: до кінця весни 2016 року ми отримаємо дещо потужніше, ніж цифрони, звукони, інформосоти та енергосоти. Але новий інструментарій працюватиме тільки у тих, хто пройшов підготовчий етап становлення себе як Людини – земної істоти з духовною самосвідомістю.

Для успішної реалізації описаної вище місії нашої духовної групи прошу поширювати інформацію про нашу роботу, долучати нових світлих людей і щедро фінансувати розробку софту (програмного забезпечення). Прошу підтримати розвиток Народного Оглядача!

Наші інтереси: 

Наявність духовної групи на чолі з груповим учителем - це вищий рівень розвитку будь-якої організації. Ми досягли цього рівня і використовуємо його можливості для перетворення себе і світу. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка