Важливість: 
5

Категорія:

Роби краще і давай більше, ніж від тебе очікують! – головний засіб досягнення успіху

Згадаймо про цей простий і перевірений механізм збагачення. Він оснований на розумінні законів Всесвіту. Ідея в тому, що для отримання урожаю треба посіяти зерно.

171106-podarunok.jpg

Радіймо! Всесвіт радіє!
Радіймо! Всесвіт радіє!

Ключове слово – дар

Якщо людина дає стільки, скільки від неї вимагають або очікують, вона не порушує рівновагу Всесвіту. Це звична практика, яка нічого не змінює і нікого не дивує.

Інша справа, якщо людина з власної волі робить суттєво більше, тобто здійснює дар. Тоді вона вносить збурення у свій простір подій і порушує рівновагу Всесвіту. Всесвіт автоматично намагається відновити баланс. Але оскільки його можливості незмірно більші, то зворотна хвиля щонайменше удесятеро щедріша.

Зерна дарування і урожай вдячності

По суті, це дія універсального принципу «що посієш, те й пожнеш». Сіючи зерна дарування, людина неминуче збирає урожай вдячності. Що більше посіяно зерна, то більший виростає урожай.

Як це проявляється практично?

По-перше, роблячи більше, ніж необхідно, людина швидше розвивається – подібно до спортсмена, який тренується з більшою вагою, ніж його суперники.

По-друге, людина звертає на себе увагу і здобуває позитивну репутацію, за що її більше цінують, звертаються з вигіднішими пропозиціями.  

По-третє, практикуючи дарування, людина виробляє в собі відповідну шляхетну якість. Оскільки подібне притягується до подібного, то через деякий час вона опиняється в оточенні таких самих щедрих і шляхетних людей.   

Особливості механізму взаємного дарування

1. Що вищий простір подій, то швидша і потужніша віддача Всесвіту.

2. Більше дарування – більша віддача.

3. Віддача відбувається з різних, часто несподіваних джерел (як щасливий випадок, знахідка, радість, кохання, бізнесова операція, ідея, відкриття, вигідна робота тощо).

4. Віддача відбувається завжди.

Що таке дарування?

Дія є даруванням тоді, якщо вона приносить радість як дарувальнику, так і обдарованому, і робиться щиро, безкорисно, без тривожного очікування компенсації.  

Правильне дарування викликає резонанс Всесвіту. Для цього воно має відповідати генеральному задуму Творця Всесвіту – творчому розвитку. На практиці це означає, що правильне дарування сприяє розвитку людини і суспільства.  

Соціальні наслідки

Спільнота, яка постійно застосовує принцип дарування, збагачується без додаткових зусиль і ресурсів. Відтак економіка дарування на порядок ефективніша, ніж економіка ринку.

Економіка дарування

Економіка дарування основана не на обов’язкових, а на орієнтовних (рекомендованих) цінах.

Вона найкраще працює у спільнотах, де всі знають один одного, а дарування обліковуються і є відкритими для усіх членів спільноти. Тоді від дарування радіють не тільки дарувальник і обдарований – радіє вся спільнота, а з нею радіє Всесвіт. Так, як у нас – на Народному Оглядачі.

Збагачуймось! 

Марія Бурмака - Меланка


Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.

Докладніше у статтях:

Наші інтереси: 

Творімо процвітаючі світи!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка