Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Як перемагати у Просторі пригод

Наш земний світ нагадує гру, що має 4 рівні – так звані «простори подій». У кожному просторі своя якість життя. Повнота буття досягається у найвищому з них – Просторі волі. У дещо нижчому – Просторі пригод – з’являється дедалі більше обмежень. У Просторі боротьби доводиться постійно ризикувати і долати перешкоди, а у найнижчому – Просторі страждань – будь-який рух стає вкрай тяжкою справою.

Простір подій – це навколишнє середовище (надсистема), в якому перебуває людина. Очевидно, що тип цього середовища визначає успішну стратегію наближення до мети.

Уявімо, що з точки А в точку Б можна пройти або через болото (Простір страждань), або через лісисті гори (Простір боротьби), або річкою (Простір пригод) або повітрям (Простір волі). У кожній з цих ситуацій доведеться застосовувати абсолютно іншу стратегію.

Простір страждань: «болото»

У середовищі болота треба діяти надзвичайно обережно, повільно, ступати «слід в слід», обирати знайому стежку. Тут не місце для ризику і творчості. Це логічно, адже у болоті доцільно рухатися протоптаною стежкою. Все нове несе загрози і дуже лякає.   

Простір боротьби: «лісисті гори»

У цьому просторі вже відкриваються варіанти розвитку, але який із них спрацює – невідомо. Тому треба готуватися до найгіршого і завжди пам’ятати «закон Мерфі»: «Якщо якась неприємність може трапитись, — вона таки трапиться». Щоб було зрозуміліше, ось деякі доповнення до цього принципу: «Бутерброд завжди падає маслом донизу», «Якщо ви щось викинете, воно вам знадобиться», «Те, що загубив, можливо знайти лише в останній кишені».

Простір пригод: «річки»

Цей простір нагадує ситуацію, коли від точки А до точки Б веде кілька річок – одні пряміші й коротші, інші покрученіші й довші. Тут нема сенсу готуватися до гіршого, як це було у Просторі боротьби. Навпаки: ми обираємо найкоротший шлях і пливемо, а все інше нас просто не цікавить. У житті це виглядає так: якщо бачиш різні варіанти майбутнього – хороші та погані, то обирай найкращий і починай його реалізовувати, незалежно від стартових шансів на здійснення. Сам факт зосередження на ньому наснажуватиме його енергією, підвищуватиме шанси, притягуватиме  позитивні події. З часом виявиться, що саме цей варіант найбільш реалістичний, натомість гірші варіанти, які ти проігнорував, залишилися без енергетичного підживлення і засохли, хоча спочатку мали найбільше шансів.

Простір волі: «чарівний аеростат»

Тут узагалі нема перешкод: піднімаєшся вгору на аеростаті, а він завжди несе тебе туди, куди треба.  А все тому, що Простір волі дуже пластичний і доброзичливий до людини, прагне їй прислужитися і жваво відгукується на її бажання. За свої чарівні властивості цей простір називається «Царством божим», адже людина діє в ньому наче бог.

Універсальна стратегія Перемоги

Під час Майдану-2014 Україна загалом перебувала у Просторі страждань. Після кількох місяців гарячої війни з Росією дедалі більше українців піднімається у Простір боротьби. Проте варто пам’ятати, що в цьому просторі нема перемоги – тут завжди триває боротьба. Якщо діяти шаблонно, то війна триватиме багато років.

Що робити? Євангеліє дає універсальний рецепт: «Шукайте найперше Царства божого (Простір волі) і правди його, а усе інше вам додасться». Отже, треба рухатися вгору. Замість того, щоб тупо «перти через ліси і гори» Простору боротьби, треба спочатку піднестися в Простір пригод, вибрати найкоротший шлях – і вперед! Про те, як туди потрапити, читайте у статтях:

Все починається з індивідуального зусилля. Головна перемога – внутрішня. Зовнішні перемоги – це неминучий результат наполегливої внутрішньої роботи.  Добрий приклад одного надихає сотню інших. А коли у Простір пригод піднесеться хоча б кілька відсотків українців, почнеться ланцюгова реакція. І тоді Україна рине вперед!

Проекти "Вільна Українська Держава" і "Міжмор’я" можна реалізувати тільки у Просторі пригод і Просторі волі. Тільки у цих просторах відкривається шлях до Перемоги. 

Продовження у статті: А чи є у нас план Б?


Додатково: Здоров’я людини і простори буття

Наші інтереси: 

Головна перемога – внутрішня. Зовнішні перемоги – це неминучий результат наполегливої внутрішньої роботи. Пізнаємо технологію життя! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка