Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
663

А чи є у нас план Б?

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Успішні стратегії перемоги радикально інші в різних просторах подій. Те, що допомагає в одному просторі, може бути небезпечним в іншому.

Це питання ми вже розглядали у статті Як перемагати у Просторі пригод.

Річ у тім, що у Просторі боротьби, де перебуває більшість людей, простір дуже «в’язкий», тому матеріалізація думок відбувається доволі важко. Понад те, людина дуже сильно залежить від зовнішніх обставин, а тому має бути готовою до їх найгірших комбінацій.

Відтак у Просторі боротьби, реалізуючи варіант А, на випадок зміни зовнішніх обставин завжди треба мати в запасі Б, В і Г - для відступу, для обходу, «на чорний день» тощо. І чим ретельніше продумані ці варіанти, тим краще.

Абсолютно інша ситуація у Просторі волі, навіть на його найнижчих рівнях. Тут простір дуже пластичний, чарівний. Він легко відгукується на бажання людини і підлаштовується під неї. Тут відносно легко матеріалізуються думки.

Тож якщо людина, перебуваючи в цьому просторі чудес і рухаючись до мети згідно з «планом А», розробляє ще й план «на чорний день», то тим самим вона його матеріалізує, тобто притягує до себе негативні події.

Йдеться не тільки про те, що занурення в негативні можливості веде до розсіювання енергії, необхідної для досягнення мети, а й про реальну небезпеку матеріалізації цих негативних можливостей.  

Відсутність «плану Б» – це своєрідна техніка безпеки у Просторі волі. 

"Шукайте перше Царства Божого та правди його, і все те вам додасться. Не журіться завтрашнім днем, завтрашній день журитиметься сам за себе. Доволі дневі його лиха.(Добра Новина Ісуса Хреста, сина Божого). 

Тому Третій Гетьманат має тільки план А. Тільки позитивне мислення. 

Ми спрямовані тільки вперед!

Наші інтереси: 

Піднімаємось у простір позитивних подій, діємо ефективно, радіємо життю, перемагаємо!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

Вгору просування без краплі вагання,
Піраміда заохочує.
Проте матеріальне просто тривіальне,
Духа височінь піднімаємо!

ВС

Зображення користувача Володимир Майборода.

Це ж саме сказано і так:
"33. Шукайте перше Царства Божого та правди його, і все те вам додасться. 34. Не журіться, отже, завтрашнім днем, завтрашній день журитиметься сам за себе. Доволі дневі його лиха." (Добра Новина Ісуса Хреста...")

...що означає:
34. Заклик не боятися майбутнього і не піддаватися тривозі, оскільки вона не приносить жодної користі, а лише виснажує людину. Чимало людей вигадують собі можливі та неможливі майбутні проблеми, а потім страждають від цих фантомів. Більше того, своїм мисленням вони програмують негативні сценарії майбутнього для себе й інших. Хрестос закликає бути реалістами і не перейматися шкідливими ілюзіями. (І.В.Каганець, "Пшениця без куколю").

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Миро Продум.

Піраміда - це правильна соціальна ієрархія ("священний лад"). В ієрархії кращі (ті, що у вищих просторах подій), допомагають тим, які піднімаються вгору і заохочують їх.

Володимир Самотий каже:
Вгору просування без краплі вагання,
Піраміда заохочує.
Проте матеріальне просто тривіальне,
Духа височінь піднімаємо!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.

А таки ж правда, що план Б = (заготовка дій на випадок погіршення ситуації) притягує гірше. А в просторі боротьби і пригод (= війні) без плану Б не можна обійтися. Приклад: гра в шахи. Гравець наперед розраховує кілька варіантів плану Б, щоб не потрапити в пастку, щоб не програти.

Зображення користувача Арн Спокій.

similis simili gaudet – подібний радіє подібному

Найвища влада - влада над собою.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Це корисна публікація. В такому контексті я раніше не думав. Дійсно, розглядаючи погані варіанти можливого розвитку подій, ми заряджаємо їх енергією, якої потім може не вистачити на основний план.