Успішні стратегії перемоги радикально інші в різних просторах подій. Те, що допомагає в одному просторі, може бути небезпечним в іншому.

Це питання ми вже розглядали у статті Як перемагати у Просторі пригод.

Річ у тім, що у Просторі боротьби, де перебуває більшість людей, простір дуже «в’язкий», тому матеріалізація думок відбувається доволі важко. Понад те, людина дуже сильно залежить від зовнішніх обставин, а тому має бути готовою до їх найгірших комбінацій.

Відтак у Просторі боротьби, реалізуючи варіант А, на випадок зміни зовнішніх обставин завжди треба мати в запасі Б, В і Г - для відступу, для обходу, «на чорний день» тощо. І чим ретельніше продумані ці варіанти, тим краще.

Абсолютно інша ситуація у Просторі волі, навіть на його найнижчих рівнях. Тут простір дуже пластичний, чарівний. Він легко відгукується на бажання людини і підлаштовується під неї. Тут відносно легко матеріалізуються думки.

Тож якщо людина, перебуваючи в цьому просторі чудес і рухаючись до мети згідно з «планом А», розробляє ще й план «на чорний день», то тим самим вона його матеріалізує, тобто притягує до себе негативні події.

Йдеться не тільки про те, що занурення в негативні можливості веде до розсіювання енергії, необхідної для досягнення мети, а й про реальну небезпеку матеріалізації цих негативних можливостей.  

Відсутність «плану Б» – це своєрідна техніка безпеки у Просторі волі. 

"Шукайте перше Царства Божого та правди його, і все те вам додасться. Не журіться завтрашнім днем, завтрашній день журитиметься сам за себе. Доволі дневі його лиха.(Добра Новина Ісуса Хреста, сина Божого). 

Тому Третій Гетьманат має тільки план А. Тільки позитивне мислення. 

Ми спрямовані тільки вперед!

Наші інтереси: 

Піднімаємось у простір позитивних подій, діємо ефективно, радіємо життю, перемагаємо!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка