Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
749

Як бути щасливим, або Фірмова аріянська технологія досягнення успіху

Важливість: 
5

Починаємо опанування багатющого досвіду американської філософії успіху – задля глибшого розуміння європейської езотеричної традиції і розвитку магічних інструментів сучасності.

Сучасна філософія успіху є різновидом аріянства – раннього хрестиянства. Протягом 19–20 століть нею накопичено цінний досвід самовдосконалення, самозцілення, досягнення щастя, добробуту, бізнесового успіху. Знання і досвід, накопичені спільнотою «Народний Оглядач», дозволяють гідно оцінити досвід минулого і перейти на вищий рівень мистецтва перемагати.

Почнімо з загальної схеми.

Щастя – це міра гармонії людини як триєдиної сутності, яка має плоть, душу (психіку) і дух, а також соціальне і природне оточення. Що вища гармонія усіх цих компонентів, то більше щастя.

Обов’язковою умовою щастя є наявність ясної мети. Що більше людина наближається до мети, то інтенсивніше її відчуття щастя. Тому методики філософії успіху пропонують людині починати рух до щастя саме з визначення своєї мети.

Після цього необхідно виробити конкретний план досягнення мети і згуртувати однодумців для його реалізації. Тобто успіх досягається за допомогою трьох кроків: 1) мета, 2) план, 3) команда.

Сучасні розробки філософії успіху дають докладні, значною мірою формалізовані рекомендації для здійснення кожного з цих кроків. Наприклад, Браян Трейсі  (Brian Tracy) пропонує 12 чітко регламентованих кроків досягнення мети.

Легко побачити, що описана вище схема «мета–план–команда» відповідає аріянському принципу Мудрості (Софії) і трьом його компонентам, які називаються Любов, Надія і Віра.

Любов з її емоційним резонансом дозволяє виявити справжню мету, зосередитися на ній, візуалізувати її, весь час думати про неї.

Надія – це дослідження шляхів досягнення мети, планування, зважування «за» і «проти», пошук ресурсів. Сформована Надія (мета + план) дозволяє зібрати команду однодумців.

Віра – це сила, за допомогою якої відбувається рішуча реалізація плану і досягнення мети. Віра з’являється тоді, коли вдалося сформовувати організацію, рішуче налаштовану на досягнення мети. Віра – це переконаність у тому, що досягнення мети – це лише «справа техніки», що усе вже зрозуміло, тож треба лише «взяти і зробити».

У справі досягнення успіху українське аріянство пропонує дещо більше, а саме комплексний підхід, який полягає в одночасному і чітко узгодженому розвитку всіх трьох компонентів людини – духу, душі і плоті.

Надважливе значення в аріянстві має правильне визначення мети. Перед тим, як кудись бігти, треба переконатися, що це справді твоя мета, а не зовнішня паразитична програма, помилковий стереотип, бажання бути «як усі». А для цього треба скинути інформаційний баласт, піднятися у простір вищих подій і вже з його висоти побачити свою правдиву мету.

Тобто перед тим, як рухатися по горизонталі до обраної мети, треба здійснити рух по вертикалі. Це відповідає євангельській настанові: «Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться».

Царство боже – це вищий рівень Простору волі. Мистецтво підняття у Простір волі є ключовою перевагою українського аріянства в порівнянні з іншими системами досягнення успіху.

Повертаючись до схеми «мета–план–організація», зауважимо, що вона відповідає архітектурі АНСДП, в якій

  • мету визначає аріянський світогляд;
  • план виробляє ідеологія Національного Солідаризму,
  • організацію формує технологія Демосократії – влади демосів.

Як бачимо, езотерична арійська традиція і сучасні ментальні технології досягнення успіху мають ту ж саму основу. Це означає, що все це багатство можна використати для творення колективного світу волі АНСДП – зародку постіндустріальної цивілізації Міжмор’я.  

Цією статтею ми починаємо опанування здобутків американської філософії успіху. Творення нового світу здійснюємо на надійному фундаменті науки і власного досвіду.

Далі буде!                  

Rammstain. Ich will - Я хочу  

Наші інтереси: 

Творимо новий світ на надійному фундаменті науки. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

А може статися так, що зваживши усі "за" і "проти", виявив, що аргументів "проти" значно більше? То що, відмовитися від мети, переконавши себе, що вона не твоя?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Якщо бачиш, що мета нереалістична, значить це хибна мета. Кожній людині в житті дається шанс знайти свою мету і її досягнути. Справжня мета завжди реалістична.

Костянтин Струк каже:
А може статися так, що зваживши усі "за" і "проти", виявив, що аргументів "проти" значно більше? То що, відмовитися від мети, переконавши себе, що вона не твоя?

Все, що робиться з власної волі, - добро!