Важливість: 
5

Категорія:

Журнал «Гартленд», АНСДП і аріянська школа політології (відео)

Для практичного творення постіндустріальної цивілізації потрібна ефективна ідеологія, а також інструментарій для її формування і експериментальної перевірки. Обговорюємо і пропонуємо! 

171005-asoutherngospelrevival-2.jpg

Естетика постіндастріалу: A Southern Gospel Revival - Jamie Wilson
Естетика постіндастріалу: A Southern Gospel Revival - Jamie Wilson

Аріянство – це світогляд шляхетних людей (від санскр. «ар’я» – шляхетний). Для його суспільно-політичної реалізації потрібна відповідна ідеологія. Вона має назву Національний Солідаризм (республіканізм). Для її формування і наступного розвитку нам потрібна власна політологічна школа.

Формування аріянської школи політології (політичної філософії, політичної науки) відбуватиметься у вигляді підготовки дипломних проектів на кафедрі філософії Інституту Міжмор’я згідно з усталеною технологією навчання.

Для обміну інформацією та плідних інтелектуальних дискусій використаємо журнал «Гартленд» (електронний і паперовий), а також можливості нашого телебачення Intermarium.TV.

Для правильного розвитку ідеології потрібно, щоб теоретичні напрацювання постійно перевірялися на практиці. В якості ігрового діючого прототипу застосуємо експериментальну партію АНСДП. При цьому журнал «Гартленд» вважатимемо органом АНСДП.

Прошу висловлювати думки і давати пропозиції щодо формування нашої власної школи політології.      


А тим часом в Америці: 

  

 

 

Наші інтереси: 

Цілісний і фундаментальний підхід до справи. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка