Важливість: 
5

Категорія:

Простір волі АНСДП: всі навколишні події та обставини працюють на нас

Ми не боремося зі старим світом – ми його перетворюємо. Без нас він умре. З нами він продовжить життя в новій формі – в молодості,  здоров’ї і красі.

170926-kozak.jpg

Радіймо, арії! (Владислав Єрко, фрагмент)
Радіймо, арії! (Владислав Єрко, фрагмент)

Протягом тривалого часу сайт «Народний Оглядач» досліджував перехід від цивілізації Атлантиди (Борії) до цивілізації Трипілля (Гіперборії). Цей перехід відбувся 7500 років тому. Як з’ясувалося, нова цивілізація була заснована святим Ноєм та його однодумцями у Просторі волі, тобто у просторі позитивних подій. І це не випадковість, а обов’язкова умова народження нової цивілізації, фундаментальний принцип творення нового світу.

Чому? Тому, що зародок нової системи в кількісному плані є мізерним у порівняння зі старою системою. Єдина його перевага – вища якість. Вища у всьому – думках, словах, стосунках, поведінці, організації, технологіях.

Цей принцип вищої якості працює і для сучасного переходу від індустріальної до постіндустріальної цивілізації – від Залізної доби до Золотої ери.

Як ми уже з’ясували, локомотивом постіндустріального переходу має стати передова спільнота, організаційно об’єднана в політичну партію. Ця структура повинна мати правильну назву – Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія (АНСДП). Для творення нового світу у Просторі волі АНСДП сама має перебувати у Просторі волі.

Для цього партія повинна не лише об’єднувати гармонійних, шляхетних людей, а й діяти так, як належить діяти у Просторі волі. Як саме?

Головною особливістю Простору волі є те, що у ньому все відбувається так, як ми бажаємо. Тут нема ворогів, а є тільки друзі і вчителі.

Отже, якщо є АНСДП – партія Простору волі, то вона за визначенням перебуває у Просторі волі. Відповідно, у неї позитивне оточення. Все, що з нами відбувається, – на краще. Люди, які живуть навколо нас, є нашими друзями, союзниками або вчителями.

Головним союзником і джерелом кадрів для АНСДП є творчий клас, адже саме в постіндустріальній Україні він стане провідною силою. Натомість у нинішній індустріальній системі він знаходиться під пресом олігархату, який тисне згори, і залежних від олігархату «бюджетників», які тиснуть знизу.

Існуючий режим на чолі з Петром Порошенком також є союзником АНСДП, адже він забезпечує цілісність і стабільність України. Його неспроможність до реформ нас мало хвилює, адже Всесвіту потрібні не реформи перестарілої пострадянської системи, а формування принципово нової Української держави. Творення постіндустріального суспільства – це вже наша відповідальність, існуюча влада тут ні до чого.

Союзником АНСДП є США з усім англосаксонським світом, а також усі інші країни, зацікавлені у формуванні Співдружності Міжмор’я. Стратегічний інтерес США полягає в тому, щоб Україна була сильною і незалежною, без корупції, з розвиненим громадянським суспільством. Тому американський тиск на українську владу є цілком позитивним.

Москва успішно виступає в ролі цивілізаційної антитези, яка прискорює процеси перетворення України. Ідеальним керівником РФ є Володимир Путін, оскільки завдяки багаторічній діяльності за ним надійно закріпилося звання «доктор Зло», а тому він уже нікого не введе в оману. Якщо ж москалі оберуть іншого президента, то це призведе до непотрібних ілюзій,  безглуздих сподівань і марно втраченого часу.

Отже, головний принцип розгортання АНСДП – активне залучення потенційних друзів та ігнорування ворогів – з причини їх відсутності в нашому просторі подій. У АНСДП ворогів нема – є лише індустріальна антитеза, яка сприяє розгортанню постіндустріальної тези.

Нове виростає зі старого

Уявімо собі цибулину, з якої виростає зелений паросток. Старий плід переконаний, що саме він є правдивим життям і стверджує «Я цибулина!», а паросток – це щось несуттєве.

Натомість паросток вважає, що саме він є справжнім, а цибулина – це лише запас корисних речовин для його розвитку. Паросток гордо проголошує: «Я цибулина!» і впевнено тягнеться до сонця.

Старий плід – це сучасна індустріальна формація. Паросток – це АНСДП. Ми не боремося зі старим світом – ми його перетворюємо. Без нас він умре. З нами він продовжить життя в новій формі – в молодості,  здоров’ї і красі.

Хай Буде!

Радіймо, арії! (Владислав Єрко)

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Наші інтереси: 

Гармонійні вищі світи реалізуємо!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка