Важливість: 
5

Категорія:

Євангеліє Ісуса Хреста для постіндустріального переходу: проповідь, писання, АНСДП

24 вересня 2017 року в Києві під час 29-ї конференції прихильників «Народного Оглядача» і АНСДП відбулась презентація книги Ігора Каганця «Євангеліє Ісуса Хреста». Усі учасники отримали її в подарунок. Радіймо!

20170924-1.jpg

Ігор Каганець розповідає про книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017)
Ігор Каганець розповідає про книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017)

Книга видана до 500-річчя Реформації, відзначення якого триває протягом 2017 року в усьому світі, зокрема в Україні згідно з Указом Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

Реформаційний процес був спробою повернення до первинного хрестиянства (аріянство) або оновлення іудохристиянства (лютеранство, кальвінізм та інші).

Реформація прискорила перехід людства від аграрної до індустріальної формації. Книга «Євангеліє Ісуса Хреста» започатковує Нову Реформацію, сутність якої полягає у відвертому визнанні системної фальсифікації вчення Ісуса Хреста, відновленні цього вчення та його практичному застосуванні для переходу цивілізації від індустріальної до постіндустріальної формації.    

Конференцію відкрив Ігор Каганець повідомленням про передісторію написання книжки. Головна дослідницька робота була виконана ще у 2006 році з виданням книги «Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень». Ця книга була зроблена в науковому стилі. Відтак протягом наступних років її читачі висловлювали побажання зробити книжку доступнішою для ширшого кола зацікавлених осіб.

На основі десятирічних дискусій та наукових пошуків створена книга «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017). Вона народилася завдяки активності читачів, які висловлювали не лише побажання, а й конкретні пропозиції щодо форми і змісту. Особливості цієї книги:

  • 1) врахування результатів метафізичних і текстологічних досліджень протягом 2006–2016 років;
  • 2) перекомпоновка тексту: спочатку подано очищене чотириєвангеліє, потім текст Доброї Новини, нарешті – текст Доброї Новини з коментарями і посиланнями на джерела;
  • 3) пристосування тексту для полегшення його сприйняття непідготовленими читачами;
  • 4) оформлення книги в подарунковому, святковому, «церковному» стилі.   

Чотириєвангеліє

Добра Новина призначена сучасному кризовому людству. Сприйняття світоглядних настанов Євангелія неминуче приведе до реорганізації суспільства. Модель правильної організаційної структури подається в описі громади, заснованої Ісусом Хрестом. Її головні особливості:

  • 1) первинна громада має бути «середньою групою», тобто мати чисельність до 20 осіб, ідеальна кількість – 12 учасників;
  • 2) керівне ядро має бути «малою групою», тобто мати чисельність до 5 осіб;
  • 3) кожен член керівного ядра виконує чітко визначену функцію;
  • 4) вся група перебуває у стосунках чіткої ієрархії.      

Це відповідає сучасним уявленням соціальної психології та науки управління. Групи, основані на такій моделі, позначаються терміном демоси.

Устрій, який являє собою владу демосів, називається «демосократія». Створення діючого прототипу нового устрою відбувається на платформі Інституту Міжмор’я у вигляді динамічної багаторівневою соціальної мережі демосів.

Постіндустріальний перехід має завершитися формуванням нової цивілізації у вигляді геополітичного союзу Міжмор’я. Відтак спільнота, спроможна стати локомотивом формування Міжмор’я, повинна мати легітимний політичний статус. В наших умовах це означає, що вона має бути політичною організацією - партією.

Ця перша постіндустріальна партія повинна опиратися на аріянський світогляд, ідеологію національного солідаризму і технологію демосократії. І це має бути чітко зафіксовано в її назві: Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія (АНСДП).

Згідно з аріянським принципом Софії (мудрості), правильна реалізації ідеї послідовно проходить фази Любов, Надія, Дія. Їм відповідають проповідь (особистий контакт, аудіо, відео), писання (тексти), організація. Тому в нашому випадку згадана тріада мудрості виражається формулою «Проповідь, Писання, АНСДП».

З ґрунтовною доповіддю щодо форми і змісту книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) виступив військовий історик, волонтер і громадський діяч генерал-майор Володимир Федько.

Ігор Каганець і Володимир Федько

Після цього виступили всі інші учасники конференції.

Усі учасники отримали в подарунок книгу з автографом автора.

Далі робота конференції протягом наступних кількох годин знайшла цікаве і приємне неформальне продовження за святковим столом з живою їжею.

Відеозапис і аудіозапис офіційної частини конференції.

Аудіозапис конференції на радіо Нова Європа

Протягом тижня має бути інформація про вартість книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) та умови її придбання.        

Наші інтереси: 

Розгортаємо Нову Реформацію! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка