Важливість: 
5

Категорія:

Гру в АНСДП починаємо з власного друкованого органу: як його назвати? (обговорення)

Пропоную обговорити концепцію нашого світоглядно-ідеологічного органу: назву, формат, структуру, стратегію розгортання, тиражування і поширення.

170722-haybude.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Заснування журналу зробимо за стандартною технологією Інституту Міжмор’я: я започатковую на кафедрі лідерства і управління дипломний проект на здобуття вченого звання магістра управління. Показником виконання дипломного проекту стане щомісячне видання  паперового органу АНСДП.

В ході роботи над проектом сформуємо редколегію і ройовий демос, який постараємось перетворити на сотню, а потім полк.

Журнал починаємо видавати в електронному вигляді на сайті демосу. Спочатку це будуть окремі статті, потім будемо їх доредаговувати і публікувати у вигляді електронного макету журналу. Якщо матимемо PDF-макет, то не важко буде зробити і паперову копію.

Формат журналу А4. Всі сторінки можемо зробити кольоровими. Відповідно, журнал має бути щедро ілюстрованим – на кожній сторінці має бути кольорова картинка. Почати можна з 32 сторінок.

Такий красивий журнал буде приємним подарунком для домашньої бібліотеки – як собі, так і друзям. Макет можна буде вільно завантажити з сайту демосу і роздрукувати на власному принтері.

Друк почнемо, коли з’явиться кілька десятків передплатників. Що більше їх буде, то дешевше вартуватиме журнал. Можливо, це заохотить передплатників долучати своїх друзів і знайомих до підписки на паперовий журнал.

Статті мають бути на одну сторінку, для особливо важливих тем – на дві. Щоб робити такий інформаційний концентрат, треба буде опановувати мистецтво лаконічної мови.

Усі статті будемо озвучувати і публікувати на одному з наших радіоканалів.  

Оскільки АНСДП – це світогляд (аріянство), ідеологія (національний солідаризм) і технологія (демосократія), то статті мають охоплювати весь цей спектр.

Будемо залучати наших кореспондентів з інших країн світу, які повідомлятимуть про важливі місцеві новини, робитимуть огляди вартісних публікацій місцевих видань.

Прощу висловити свою думку, чи цікавить підписка на такий журнал і чи готові брати участь в роботі такого видавничого демосу.   

Давайте пропозиції щодо назви журналу!        

Продовження: Логотип журналу "Гартленд": як вам такий варіант? (опитування)

Наші інтереси: 

Засновуємо свій друкований орган. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка