Важливість: 
5
Три правила продуктивного спілкування на сайті «Народний Оглядач» і в АНСДП

Навколо нас діють люди, які значно розвиненіші за нас і яких ми поки що неспроможні зрозуміти. Проте правильно  взаємодіяти з ними треба вже сьогодні.

170809polyvayemodobro.jpg

Що підживлюємо, те й отримуємо!
Що підживлюємо, те й отримуємо!

Нас об’єднує спільна мета, проте у кожного власний життєвий досвід і ми перебуваємо на різних рівнях розвитку. Хто виривається вперед, той намагається підтягнути за собою тих, хто внизу; хто зірвався вниз, той може розраховувати на підстраховку групи. Усе це нагадує сходження на високу гору групи альпіністів.

Та якими б розвиненими ми не були, завжди пам’ятаймо, що навколо нас діють люди, які значно розвиненіші за нас і яких ми поки що неспроможні зрозуміти. Але з ними треба вчитися взаємодіяти.

Не секрет, що поява чогось незрозумілого може викликати тривогу, острах, несприйняття. Важливо розібратися, що це – правда чи обман? Тут нам допоможуть три критерії істини:

1) цілісність (відсутність суперечностей як усередині явища, так і з зовнішнім фактажем);

2) позитивні емоції, краса;

3) добрі плоди, позитивний особистий приклад.    

Життя показало, що у початківців найбільше роздратування викликають повчання про правильне харчування і духовні практики. Для уникнення непорозумінь пропоную:

1. Зосередитися на особистому досвіді.

2. Не повчати там, де тебе не запитують.

3. Заохочувати позитивні якості один одного та ігнорувати негативні. Тоді позитивні якості будуть розквітати, а негативні залишаться без підживлення і самі засохнуть.

Обов’язково прочитайте:


Додаткові міркування: 

Метою нашої спільноти є формування основ постіндустріальної цивілізації Міжмор’я. Досягнення цієї величної мети можливе тільки у просторах позитивних подій – Просторі пригод і Просторі волі. Про це у статтях:

Вищий рівень Простору волі в Євангелії називається Царством божим. Для надійного перебування в ньому треба стати боголюдьми, синами Божими, в ігрових термінах Міжмор’я – ельфами:

Піднятися у цей простір можливо і необхідно – про це говорить вчення Гермеса Трісмегіста, до цього прямо закликає «Добра Новина Ісуса Хреста, сина Божого»: Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться!

Колективне вдосконалення значно ефективніше, ніж індивідуальне, а досягнення вищих рівнів розвитку взагалі можливе тільки у спільноті однодумців. Саме така спільнота сформувалася на сайті «Народний Оглядач»:

Для того, щоб було цікавіше, ми започаткували проект «партії ельфів» під назвою АНСДП. Про це у статтях:

Досягнення нашої мети є процесом тривалим, тут варто розраховувати щонайменше на 25 років – саме стільки треба для формування нової генерації. Тому нам потрібне активне довголіття:

Проте позитивні результати отримуємо вже сьогодні:

  • поліпшення стану здоров’я, розчинення хронічних хвороб;
  • зменшення витрат грошей і часу на боротьбу з хворобами;
  • досягнення ментальної і економічної самодостатності;
  • витіснення зі свого життя негативних подій;
  • збільшення кількості часу;
  • можливість займатися цікавою роботою;
  • гармонізація соціального оточення тощо.

Читайте про наші успіхи і чудеса

Продовження: Заснування АНСДП можливе лише у просторі позитивних подій

Воплi Вiдоплясова - Гармонія

Наші інтереси: 

Синергія - рушійна сила солідаризму. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка