Важливість: 
4
Ще один спосіб піднесення у простір позитивних подій – фізичне перетворення мозку

Кожна запам’ятована людиною інформація – це новий нейронний комплекс. Запам’ятований текст Живого Слова – це боголюдський комплекс.  Боголюдський мозок фізично несумісний з нижчими просторами подій. Це той «аеростат», який ніколи не дозволить людині опуститися нижче певного рівня.

160404aerostat-3.jpg

Вгору просування - без краплі вагання!
Вгору просування - без краплі вагання!

Про загальний підхід у поліпшенні життя ми вже знаємо: треба одночасно вдосконалювати плоть, психіку і світогляд, робити добрі справи, взаємодіяти зі світлими людьми. Докладно про це у статтях:

До певної міри це мистецтво, адже на шляху самовдосконалення комусь більше щастить, а комусь менше. Проте що більше у нас знань і персонального досвіду, то більше мистецтво піднесення у Простір волі набуває ознак технології. Це коли точне виконання певних дій гарантовано веде до очікуваного результату.

Про один з таких технологічних прийомів зараз і поговоримо. Йдеться про застосування прямих і зворотних зв’язків. Про щось подібне вже йшлося у статті Живе Слово: функція перетворення: слова, які людина промовляє, визначають її внутрішній стан. Слова. А як з подіями?

Якщо людина перебуває у певному просторі подій, то події, несумісні з цим простором, не можуть відбутися за жодних обставин. Наприклад, на певному рівні зникають нещасні випадки і фізичні пошкодження. Це той випадок, коли простір подій визначає події.

Але працює і зворотна закономірність: якщо відбулися події, властиві для певного простору, то людина гарантовано опиняється в цьому просторі. Тому що з нижчими просторами ці вже реалізовані події просто несумісні.  

А тепер конкретно до технології.

Якщо людина перебуває у досить високому просторі подій, то вона знає напам’ять всі цифрони, звукони, інформосоти і енергосоти Живого Слова.

Але працює і зворотна відповідність: якщо людина знає напам’ять всі цифрони, звукони, інформосоти і енергосоти Живого Слова,  то вона перебуває у досить високому просторі подій. Тому що нижчі простори несумісні з такою подією.

Нагадаю, що кожна запам’ятована людиною інформація – це новий нейронний комплекс. Запам’ятований текст Живого Слова – це боголюдський комплекс.  Якщо людина знає напам’ять 132 вірші Живого Слова (33 х 4), то вона  має частково боголюдський мозок. Цей боголюдський мозок фізично несумісний з нижчими просторами подій. Це той «аеростат», який ніколи не дозволить людині опуститися нижче певного рівня.

Як вивчити напам’ять всі цифрони, звукони, інформосоти і енергосоти Живого Слова? І як зробити, щоб цей духовний «аеростат» перебував у робочому стані?  Для цього треба періодично (найкраще – щодня) повторювати Універсальну форму 6+

Як бачимо, технологія притягування позитивних подій доволі проста. Єдине, що потрібно для її реалізації, – це самодисципліна і цілеспрямованість.   

Трансформуймося!     

Для новачків: Початковий 40-денний курс Живого Слова (інструкція, форми 1-4, цифрони, звукони)

Наші інтереси: 

Що вищий простір подій, то вищі наші можливості досягати поставлених цілей. Опановуймо технологію піднесення у простір Царства божого!  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка