Важливість: 
5

Категорія:

Позитивне мислення – третій компонент програми «П’ять вигод»: утричі більше балів!

Ясне мислення, світлі емоції, оптимістичний світогляд – це надпотужний чинник оздоровлення і життєвого успіху. Що далі вгору, то вагоміші вигоди!

160117-vseok.jpg

Все йде по плану! Працюємо!
Все йде по плану! Працюємо!

Продовжуємо опанування постіндустріальної стартап-культури. Третій пункт програми «П’ять вигод» називається «Позитивне мислення». Подібно до двох попередніх пунктів програми – «Їжа і вода» та «Сон і активність» – він також складається з трьох етапів – початок, середина і завершення. Цей компонент програми має вагу «3», тому за кожний етап нараховуємо собі утричі більше балів, тобто 3, 6, 9.

Зміст кожного з трьох етапів

1 етап (+3 бали): Відмовився від перегляду телевізора та інших джерел негативу й маніпуляцій (фільмів-жахів, паперових та електронних ЗМІ, іншої «пропаганди» і «чорнухи»). Усе, що викликає негативні емоції, несе заряд деструкції.  

2 етап (+6 балів): Підписався на новини «Народного Оглядача» і читаю ті матеріали, які мене цікавлять.

3 етап (+9 балів): Формую позитивний український інформаційний простір – коментую статті «Народного Оглядача», пропоную нові теми, підтримую сайт роботою і грошима.    

Вигода

  1. Різко зменшую забруднення своєї психіки, мислю ясно, самостійно і продуктивно.
  2. Звертаю увагу на суттєві позитивні події в Україні та світі, отже – підживлюю позитивні процеси своєю психічною енергією.
  3. Опановую корисні знання – для здоров’я, розвитку, професійної самореалізації.
  4. Творю те інформаційне середовище, яке мені подобається.
  5. Поліпшуючи інформаційний простір, поліпшую стан справ у нашому Всесвіті і отримую зворотну хвилю вдячності. Всесвіт радіє!
  6. Підключаюсь до світлого аріянського егрегора.  
  7. Піднімаюсь у простір позитивних подій, притягую до себе світлих людей, стаю успішнішим, заможнішим і щасливішим.

Коментар і посилання

Позитивне мислення передбачає правильний світогляд, сильну волю, духовну мудрість (раціональне мислення), гармонійну підсвідомість (життєвий багаж знань та емоцій), інтелектуальність та ерудованість. Найбільше значення має світогляд і уявлення про те, що ми живемо у доброзичливому Всесвіті, створеному добрим і досконалим Творцем.

Ось деякі матеріали на цю тему:

Дивіться також статті з позначками «безсмертя», «чудеса», «аріянство», «позитивне мислення», «філософія успіху», рубрику «Проект Сенсар», а також спецтеми:

Найефективніше очищення психіки досягається за допомогою технології Живе Слово – див. спецтему Телевізійна Школа Живого Слова, а також

Базові світоглядні знання сконцентровані у першому випуску журналу «Гартленд» (Гартленд.укр), замовляйте його паперову версію: Натискаю кнопку і замовляю паперовий «Гартленд» – орган АНСДП ельфів Міжмор’я

Радіймо, арії!

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Наші інтереси: 

Душі структура над плоттю домінує. Силою духа матеріальним управляємо! 

 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка