Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
1104

Пошукова система Всесвіт: проводимо експеримент з практичної метафізики

Категорія:

Важливість: 
5

Увага, починаємо експеримент з практичної метафізики. Заходимо в будь-яку пошукову систему Інтернету і набираємо ключові слова «злочин, брехня, убивці». Ого! В якому жахливому світі ми живемо! - навколо суцільні страждання, а більшість населення – маніяки. А тепер спробуємо пошукати щось інше, наприклад «щастя, любов, вдячність». Неймовірно! Навколо суцільне свято, а люди – просто ангели і святі! З реальними адресами і телефонами!

joker.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Справді, сучасні інформаційні технології дозволяють краще зрозуміти, в якому світі ми живемо. Якщо використовувати новітні метафори, то Всесвіт – це грандіозна пошукова система, в якій кожен може знайти те, чого прагне його душа. А в ролі пошукових слів виступають наші емоції, думки і слова.

Отже, про що думаємо і про що говоримо, те й притягуємо до себе. Якщо людина думає про неприємності – вчорашні чи майбутні – то вона притягує їх до себе і формує навколо відповідний простір. Якщо ж людина думає про речі чисті та святі – вона притягує до себе світлих людей і гармонійні події.

Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчинять (Добра новина Ісуса Хреста, сина Божого).

Здавалось би, все просто: думай про хороше – і воно саме притягнеться до тебе. Проте є одна «дрібничка»: людині дуже не просто керувати своїми думками. Скоріше, думки керують людиною. Вони самі – чи під впливом внутрішніх асоціацій, чи найменших зовнішніх подразників – виринають з підсвідомості і починають жити в голові людини самостійним життям.

То що тоді можна зробити, щоб негативні думки не виринали у свідомість і не забруднювали її? Відповідь на диво проста: треба видалити ці брудні думки з підсвідомості, тоді й не буде чому виринати.

Як цього досягнути?

По-перше, потрібно зменшити поточне інформаційне забруднення шляхом максимального прикривання каналів брудної вхідної інформації. Простіше кажучи, перестань дивитися телевізор, читати негативні тексти, перейматися важкими темами, спілкуватися з негармонійними людьми – настільки, наскільки це можливо. Шукай світлих людей і життєстверджуючі новини.

По-друге, контролюй свою думки і емоції. Пам’ятай, що радість – це природний стан людини, натомість тривога, страх, депресія – це неминучі прояви інформаційного забруднення. Тож як тільки людина відновлює чистоту свідомості, то відразу починає радіти, в яких би важких обставинах не була, навіть якщо вона в бою і йде на вірну смерть. Вчись у маленьких дітей: вони майже завжди радіють життю.

По-третє, здійсни цілеспрямоване очищення своєї інформаційної системи. Почни з базового 40-денного курсу Живого Слова – вже за тиждень тобі стане легше на душі, навколишній світ ставатиме світлішим, яскравішим, колоритнішим. Ще місяць роботи з текстами Живого Слова другого рівня – і ти помітиш, що навколо тебе вже змінився світ. Остаточне очищення досягаємо на третьому рівні за допомогою читання «кармічних форм» і перегляду «кармічних снів», сповнених любові й радості.

Після такого «капітального прибирання» підсвідомості твоя пошукова система буде генерувати тільки світлі запити і, відповідно, буде притягувати світлих людей і позитивні події. Тож не витрачаймо час: Всесвіт за нас!

 


В тему:

Як закріпитися у Царстві божому

5 правил поширення Царства божого

Стабілізація і Реформація, або Як прискорити Перехід

Глобальна криза і нова раса

Слова можуть зцілювати - дослідження вчених

Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Машина часу «Третій Гетьманат» – реконструкція козацького духу в технотронну епоху

Наші інтереси: 

Використовуємо функціонал Всесвіту.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

За що мені подобається сайт НО,так це за простоту викладення дуже-дуже серйозних тем..Для простої людини,щоб знайти,прочитати і зрозуміти матеріал поданий у цій маленькій чудо статті-молитві,потрібно було б прочитати цілі бібліотеки..Дякую..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Так, пан Каганець вміє в мінімум слів вкласти максимум значення. Дуже люблю авторів, які вміють лаконічно і просто щось пояснити на дуже вдалих прикладах. Дійсно бувало таке, що одна прочитана книга надавала більше інформації і розуміння, ніж десять інших.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ще раз перечитав. Дякую. Я вперше познайомився з цією справою у творах ЛУЇЗИ ГЕЙ так років з 25 тому.Тепер друг Ігор гарно все узагальнив.

Зображення користувача Бард Рой.

Ну, от - отак і треба! Але, щоб життя медом не здавалось суцільним, треба вряди-годи набирати: «злочин, брехня, убивці». Бо, по-перше, так веселіше і по-друге, від загалу не варто аж надто відриватись... Втім, це моє так зване ІМХО.

Хай буде!

Зображення користувача Миро Продум.

"Загал" тебе й так не забуде, навіть без нагадування.

Якщо хтось хоче позбутися неприємностей, то має чітко визначитися, що йому потрібно.

Бард Рой каже:
Ну, от - отак і треба! Але, щоб життя медом не здавалось суцільним, треба вряди-годи набирати: «злочин, брехня, убивці». Бо, по-перше, так веселіше і по-друге, від загалу не варто аж надто відриватись... Втім, це моє так зване ІМХО.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ора Світла.

Так, стаття, як перлина -
і маленька, і дорогоцінна !

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Зображення користувача Іван Андрійович.

Ця інформація дуже позитивна.
Але якщо спуститися на землю, зокрема в Україну, то люди живуть в негативів кожного дня, Брехня політиків, несправедливість, ненависть, війна, і.т.д, це дуже важко ігнорувати.
Коли до тебе в дім вривається " зло" війна, погана людина, ти ніяк позитивними думками не зможеш що небуть зробити. " Око за око"