Lithuanian translation unavailable for Символіка – це концентрований світогляд: прапор і герб НС.

Comments

cBіт Розумний's picture

Створення партії - це обовязковість іти в парламент?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Миро Продум's picture

Поки що йдеться про стартап, тобто правильну модель політичної організації.

Щодо парламенту. Заснування держави може відбутися двома шляхами:

1. Установчі збори. Відбуваються у квазіправовому полі, тобто за межами існуючого законодавства, хоча саме цим шляхом пройшло багато держав, зокрема Франція і США. Недолік - конфлікт між старою і новою державами, "розрив легітимності".

2. Здобуття конституційної більшості в парламенті і легітимний перехід до нової держави. Це ідеальний варіант. Його у 1933 році реалізували німецькі національні соціалісти.

Який варіант пройде в Україні - невідомо. Але треба орієнтуватися на ідеал.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

cBіт Розумний's picture

Як я розумію - завдання - мінімум полягає у входженні до парламенту (якщо будуть перевибори восени). Чесно кажучи -часу зовсім мало. Що можна зробити - авто(вело)поробіги по Україні з правильною символікою та розкриттям суті партії + реклама АС та ПБК. Далі - забезпечити більшість районних бібліотек хоча б по одному примірнику АС та ПБК, обговорення їх у місцевих змі. Причому, орієнтуватися треба більше на західні області України (там люди, на мою думку, прихильніше віднесуться до цих ідей). Крім того, було б добре, якби проект з варами (монастирями постіндустріальної епохи) почав впроваджуватися. Але мабуть люди ще не готові до цього. Але насправді це дуже важливо: щоб у державі було хоча б одне поселення, де люди народжувалися б правильно (без кесаревих, без вакцинацій, годування груддю, щоденні читання Живого слова, толоки)+ найсучасніші технології рослинництва та тваринництва, екологічне довкілля та відновлювані джерела енергії. Повинен бути зразок для наслідування.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Миро Продум's picture

Ми ще не створили "зерно". Як тільки створимо, то воно саме проростатиме, знаходитиме потрібні ресурси і пробиватиме собі дорогу. Тож зараз ще ранувато говорити про участь у цих виборах. Нині вся увага на розвиток інфраструктури, формування ідеології, залучення однодумців, розширення ресурсної бази нашого стартапу.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Дзвінка Сопілкарка's picture

Може краще попросити Філатовича скласти нову Форму Живого Слова? Тоді є великі шанси, що все станеться саме собою, як у лютому на Майдані. Тоді ми щодня спільно читали ЖС.
За останні кілька місяців, за моїми відчуттями, енергетика новонародженого українського егрегора знову почала падати. І в наших обговореннях ми відійшли від духовності, а перекинулися на політику і війну. Якщо ми підтримаємо молодий егрегор нової України, то він сам визначить як проявити себе на фізичному рівні. А він подає нам усім сигнали, які сприймають різні люди.

Леонід Українець's picture

Сьогодні уві сні бачив паросток горіха, що проріс крізь асфальт.

Дзвінка Сопілкарка's picture

Ще в травні мені наснився сон про великого птаха, не то орла, не то павича, бо дзьоб був гачкуватий, а хвіст великий й пишний. Так от та птаха сиділа у гнізді й довбала своє єдине яйце. Це було так страшно й нелогічно. Але коли яйце нарешті тріснуло, я побачила живе й здорове пташеня. Я потім зрозуміла, що без зовнішнього втручання те пташеня не змогло б саме вилупитися.
А говорячи про сигнали я мала на увазі ось це і це можливо навіть таке

Зоріна Небокрай's picture

П. Дзвінка дякую за посилання. Прочитала про у РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГНОЗУВАННЯ СИТУАЦІЇ В УКРАІНІ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕРАПІЇ ЯК МЕТОДУ ПСИХОЛОГІЧНОГО... і читання уривків Св. Писання. Моє враження, що поєднали високі слова з методом гадання на книзі, як ми гралися в юності," Що буде завтра?" і відкриваємо книжку де попаде. Хоч віра це велика річ, але... таким методом і з таким розумним виглядом, мені аж незручно за авторку.
Аборти.? Не звідти починають. Захисту потребує жінка -мати. Це - єдиний шлях. Матеріальний захист матері- і ніяких абортів не буде. Може хватить робити гоніння на жінку. Хитро придумано захистити дитину божу, методом рабства жінки. Створити умови для народження, стимуляція народження- ось правильний шлях. Жінки і так героїні, все встигають, а попи тільки вказують, щоби ще страшніше було жити. Бо жінка- це живильне джерело попа, тому в темницю її і на коліна. Коли вже прозріють, шкода.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Це символічно, друже Леоніде!

Зоріна Небокрай's picture

Додам, що неправильно говорити про аборти. Треба говорити про дитинство, що чекає дітей, як житимуть. Це ворожа лінія -заборонити аборти, примітив. Та хай читають історію, що робиться після таких заборон, все робиться таємно і вмирають люди. В Італії заборонили продавати пілюлі для аборту, то всеодно їх купляли в Швейцарії. То потім закупили ті пілюлі і оголосили, що не треба нікуди їхати. Чи виходимо з кам"яного віку, чи краще не читати "мудріїв".

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Дзвінка Сопілкарка's picture

Пані Зоріно, читаючи ту статтю я теж пропускала все через внутрішній фільтр. Я теж не вважаю, що заборона абортів може дати позитивний результат. На мою думку, значно важливіше підвищувати рівень свідомості кожної жінки. Щоб кожна жінка розуміла всі наслідки своєї поведінки. Тут є багато моментів: і явище тегонії, і аборт за так званими медичними показами, і відмова від уже народженої дитинки. А покращення її матеріального стану користі не дасть. Бо є багато прикладів, коли гроші виділені державою на виховання дитини, жінка просто пропивала.
Напевно варто зробити диференційований підхід. Платити більше тим жінкам, які перебувають у шлюбі з батьком дитини, мають освіту і працювали певний час до вагітності. Треба заохочувати народження дітей у повних сім'ях і людей, які мають вищий інтелект. А алкоголічок і наркоманок відправляти не лише на примусове лікування, а й на стерилізацію. Щось подібне, здається, є в Сінгапурі. Там вже років 40 намагаються покращити людську породу.

Зоріна Небокрай's picture

П. Леоніде, про ваш хороший сон, будете мати щось хороше, якась справа розвинеться.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!