Українська ідея записана на українському гербі, який називається Сокіл Волі, і живе в сонячно-блакитному прапорі, який називається Сонцебог. Воля – це те, чим володіли арії-трипільці й до чого прагнули повернутися всі наступні покоління українців. Воля – це те, до чого ми нині підійшли впритул.

Все, що робиться з власної волі, — добро.
Все, що робиться з чужої волі, — зло.
Треба знати це коротке визначення добра і зла.

Арійський вольовий імператив. «Закони Ману», 6 тис. до н. е.

Воля і свобода

Воля – це внутрішній стан людини, а свобода – це стан зовнішнього простору її діяльності. Воля твориться самою людиною, а свобода – зовнішніми обставинами. Вільна людина завжди свобідна, натомість людина на свободі не завжди є вільною – вона може бути рабом помилкових стереотипів, пристрастей, паразитичних програм, шкідливих звичок та залежностей.

Що всередині, те й назовні. Вільна людина перебуває у стані святості. Цьому внутрішньому стану відповідає Простір волі, в євангельських термінах – Царство боже. Це не лише простір гармонійних подій – на вищих рівнях це також простір чудес, в якому людина діє як бог: тут ходять по воді, керують стихіями, зцілюють себе та інших, творять красу і радіють життю.

У Просторі волі результати досягаються легко і невимушено, без опору навколишнього середовища: «Сидить Мамай, в кобзу грає. Що замислить – то все має». Мамай – це реалізований українець, що здобув ВОЛЮ з її миром і гармонією. Він досяг святості й піднявся у простір Царства божого – за прикладом Ісуса Хреста, боголюдини, сина Божого, який власним прикладом показав нам Шлях: «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть».

Сокіл Волі – символ Святого Духа

«Пізнаєте Істину, і вона звільнить вас» – каже Добра новина Ісуса Хреста, сина Божого. Духом Істини є Святий Дух, тому до нього звертаємось словами молитви «Царю небесний, утішителю, Душе Істини».

Символом Святого Духа є знак Сокіл – «сонячний птах», від «с-коло» – «з кола», «від сонця». Наші предки називали себе «сколотами» – сонячними, чистими, святими. Гарних, красивих, світлих, вільних людей називають «соколами».

На знаку Сокіл – символі Святого Духа – виразно прочитується слово ВОЛЯ. «Де дух Господній, там і воля» – говорили козаки. Простір волі наповнений Святим Духом, тому Сокіл Волі є символом Царства Божого.

Рух до волі, до внутрішнього і зовнішнього звільнення людини – це місія України, сенс її існування. Воля – це українська національна ідея. Вона виразно проявилася у 2014 році.

Ідея звільнення особливо приваблива для творчої частини людства, адже творчість потребує вільного простору. Найбільше зацікавлені ті, що творять в інформаційній сфері. Саме вони  найуважніше спостерігають за Україною – з хвилюванням і надією. Чим краще Україна виконуватиме свою місію визволення людства, тим більше їй допомагатимуть ті, що вже живуть і творять в інформаційній епосі планети Земля.  

Сонцебог – прапор пригод і перемоги

Егрегори (енергери) – це психоенергетичні банки, що творяться думками й емоціями людей. Потужні егрегори називаються богами (від слова «багато», звідси давньо-українське «богатьство»). Символіка – це засіб точного «вмикання» у потрібний егрегор. Яка символіка – такий бог-егрегор, що живить людину, впливає на її емоції, думки та поведінку, притягує до неї відповідні внутрішні (здоров’я, настрій) і зовнішні події (ситуації, знайомства, наслідки).

Сонячно-блакитний прапор енергетично під’єднує Україну до сонячного, арійського бога-егрегора процвітання, щастя і перемоги. Цей сонячний бог-егрегор – Сонцебог – піднімає у Простір волі, який символізується сонячним кольором українського прапора.

Щоб піднятися у Простір волі треба обов’язково пройти через Простір пригод з притаманними йому бурхливими подіями, сюрпризами, гострими емоціями, адреналіном, неймовірними ситуаціями і цікавими знайомствами. Потрапляння у цей простір нагадує входження в бурхливий і мінливий потік, який тебе несе невідомо куди. Простір пригод символізується блакитним (облочистим, тобто водяним) кольором – кольором водного потоку.     

Бог-егрегор і символіка вмикання в нього є цілісною системою, тому наш магічний сонячно-блакитний прапор називаємо Сонцебогом.      

Висновки

1. Національною ідеєю України, тобто місією і сенсом її існування є ВОЛЯ – звільнення людини і реалізація прихованого в ній божественного потенціалу.

2. Сокіл Волі – національний герб України, що символізує Святого Духа – потік абсолютно чистої, істинної, позитивної, життєтворчої інформації.

3. Україна може реалізуватися тільки у Просторі волі (Царстві божому), до якого можна піднятися тільки через Простір пригод.

4. Божественний сонячно-жовтий колір є символом простору волі, а блакитний колір водного потоку символом простору пригод.

5. Сонцебог – це магічний сонячно-блакитний прапор України, який долучає до сонячної сили бога-егрегора щастя, процвітання і перемоги.  

6. Образом реалізованого українця, що досяг Простору волі (Царства божого) з його миром і гармонією, є Козак Мамай.

Як практично піднятися у Царство боже? Читайте у статтях:

Їжа і доля
Чому діти не люблять каші та м'ясо 
Термоядерний хліб аріїв
Адекватне харчування
Друзі і вороги Царства божого
Велика гра неоантропів
Арійський хліб, іудейська риба
5 правил поширення Царства божого
Здоров’я людини і простори буття
Головний ворог здоров’я людини (реальність НС)

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка