Спецтема:

Мотор, колеса і привідний ремінь націотворення

На сьогоднішній день стартап "Вишня Борія" ще не є сформованим «зерном», оскільки його вплив на розвиток українського суспільства мікроскопічно малий. Образно кажучи, наш стартап нагадує працюючий мотор, який не має зчеплення з колесами. Що може виступити в ролі «зчеплення» між «мотором» і «колесами»? Відповідь однозначна – політична організація.

Попередні статті:

Платформа для Нації: політичний компонент стартапу Вишня Борія

Цивілізаційний стартап, або Зерно нового світу

Що вже маємо у нашому стартапі

По-перше, є невелика група людей (до 50 осіб), яка перебуває у Просторі волі (або поблизу нього), бачить перспективу, а тому підтримує стартап своєю роботою (передусім це стосується програмістів) або грошовими пожертвами. Це рушійна сила нашого стартапу, його «мотор».

По-друге, є на два порядки більша група українців, які цікавляться публікаціями Народного Оглядача як споживачі. Вони не відчувають його актуальність (вважають справою далекої перспективи), а тому не схильні підтримувати і розвивати. Це «колеса», які можуть привести в рух українську справу.

По-третє, є решта українців, які не знають і навіть не здогадуються про наше існування. Це український «автомобіль».  

Якщо друга група стане чисельнішою і сприйме стартап як річ цілком актуальну, то це суттєво прискорить розвиток стартапу і посилить його вплив на розвиток усього українського суспільства.  

Образно кажучи, наш стартап нагадує працюючий мотор, який не має зчеплення з колесами. «Мотор» – це нечисленна група розробки і підтримки стартапу. «Колеса» – це у сто раз більша група поки що пасивних прихильників, яка потенційно може привести в рух решту суспільства. Оскільки «колеса» не мають приводу, то український «автомобіль» стоїть на місці або рухається хаотично під впливом випадкових зовнішніх обставин та ворожих зовнішніх чинників.

Що може виступити в ролі «зчеплення» між «мотором» і «колесами»? Відповідь однозначна – політична організація. Це те, чого не вистачає нашому стартапу для набуття цілісності та повноти. Політичний компонент зробить наш проект для суспільства актуальним і реалістичним. Він стане значно цікавіший для політично активних громадян, частка яких в Україні постійно зростає – суспільство політизується і набуває небаченої досі динаміки.

Продовження у статті: Політична організація Великого Переходу: місія і мета


Про наш проект:

Віртуальний стартап Вишня Борія

Нова книжка «Арійський Стандарт» (2014): замовляємо для себе і друзів!

Система енергообміну Галія: долучайтесь!

Зустріч з Ігорем Каганцем на Майдані: про перемогу Української держави (фото, аудіо)

Розробка сайту НО триває! Звіт за червень 2014

Впроваджено можливість голосування за коментарі

Самоорганізація варни брахманів і Великий Перехід (аудіо, відео)

Гравець: 
Миро Продум
22

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка