Цивілізаційний стартап, або Зерно нового світу

Для того, щоб з українського родючого ґрунту виросло Дерево Життя нової цивілізації, треба в нього укорінити зерно. На мові інформаційних технологій таке зерно позначається терміном «стартап» (зерно, насіння, початок, зародок).  

140621-hay_bude.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Вступна стаття: Платформа для Нації: політичний компонент стартапу Вишня Борія

Україна здійснює перехід до нової цивілізаційної формації. Нині вона перебуває у стані «перенасиченого розчину», який схильний стрімко «кристалізуватися» після виникнення стійкого «центру кристалізації».

Мовою політології, український народ перебуває у стані аморфного етносу («етнічного натовпу»). Він майже дозрів до перетворення на структуровану націю з власною духовною, силовою і бізнесовою елітою, яка сформує Українську державу нового циклу.

Для того, щоб з українського родючого ґрунту виросло Дерево Життя нової цивілізації, треба в нього укорінити зерно. На мові інформаційних технологій таке зерно позначається терміном «стартап» (зерно, насіння, початок, зародок).  

Стартапом називається невелика інноваційна компанія, що відповідає трьом критеріям:

1. Те, що вона пропонує, має практичну цінність для суспільства.

2. Її мета є реалістичною, досяжною у близькій перспективі.

3. Вона є першопрохідцем, пропонує новизну.        

На переконання Пітера Тіля, «можна переінакшити ці запитання і зібрати їх в одне: «З якою вашої істиною погоджується  невелика меншість?», або бізнес-версія цього питання: «Яка вартісна компанія ще не створена?».

Наш підхід полягає в тому, що нову цивілізацію треба формувати як стартап, тобто інноваційну компанію. Наш цивілізаційний стартап має робочу назву «Вишня Борія» – за назвою нової цивілізації, яка є продовженням попередніх цивілізації під традиційними назвами Борія (до 6 тис. до н. е.) і Гіперборія (від Трипільської цивілізації з 55 ст. н. е. до сьогодення). 

Як тільки стартап («зерно») буде створено, він сам почне дуже швидко рости, адже є корисним для людей і не має конкурентів у своїй екологічній ніші, бо є першим. Вибухоподібний ріст є ознакою того, що «цивілізаційне зерно» створене, натомість повільне зростання і підтримка незначною меншістю є типовою ознакою стартапу, який тільки формується.     

Фундаментальною ознакою сформованого стартапу, спроможного до самовідтворення, є його цілісність, тобто наявність усіх необхідних компонентів, що разом творять гармонійну єдність. Тому стартап має охоплювати все, що критично необхідне для життя: світогляд, символіку (як концентрований світогляд), ідеологію (світогляд, пристосований до практичного застосування), інформаційний простір, засоби комунікації, організаційну структуру, економіку, ресурси тощо.

Продовження: Що вже маємо у нашому стартапі

КОМУ ВНИЗ. Ліра. Вишня Борія (аудіо, 4.02 Мб)

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати перетворення нашого сайту на платформу для колективних пошуків, обговорень, знайомств, експериментів:
Модернізуймо Народний Оглядач!

Гравець: 
Ігор Каганець
359

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка