Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Підтримуємо розвиток Народного Оглядача!

Шановні друзі! Розвиток Народного Оглядача - це результат нашого ентузіазму і ваших грошей. Завдяки вашій підтримці ми зберігаємо незалежність і твердо проводимо свою інформаційну політику. Це я до того, що настав час платити за сервер, адміністрування і програмування. Закликаю всіх прихильників підтримати нас не тільки до глибини своєї душі, а й до глибини своєї кишені :)   Якщо скинемось по 50 - 100 гривень, то матимемо достатньо енергії і для утримання сайту, і для його розвитку.  

Хто слідкує за Народним Оглядачем, той бачить, як щотижня з’являються нові можливості, сайт стає зручнішим, а робота з ним приємнішою. Це досягається напруженою роботою колективу програмістів, яка вимагає глибокого занурення в тему і повної самовіддачі. Підтримайте нас енергією! 

Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для поліпшення життя українців. Так почнімо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи