Категорія:

Віртуальний стартап Вишня Борія

22 вересня 2013 року починає роботу віртуальний стартап Вишня Борія. Мета - ігрове моделювання нової цивілізації та її першої держави. Державний устрій, засади якого будуть сформульовані в процесі Гри, називаємо Третій Гетьманат (після гетьманатів Богдана Хмельницького і Павла Скоропадського). Так само у процесі Гри буде ухвалене ім’я цієї ігрової держави.    

Вишня Борія - це назва цивілізації вищого рівня, яка є наступником попередніх цивілізацій, відомих під іменами Борія (25-6 тис. до н.е.) і Гіперборія (від середини 6 тис. до н.е.). Перша держава цієї цивілізації формується як глобальна українська етнічна духовно-економічна держава-громада (держава-корпорація).

Нова держава поєднує в собі ознаки акціонерного-товариства (корпорації) і духовної громади. Так, в управлінській моделі застосовуються наробки корпоративного права, а духовно-світоглядна основа формується на базі традиційного для українців аріянства та його філософської складової - динамізму

Місія Третього Гетьманату полягає в започаткуванні вищої планетарної культурно-цивілізаційної системи через відновлення природного ладу-порядку. Поетичною мовою «Бгаґавад-ґіти» (індо-арійської «Божественної пісні») це звучить так: «Коли беззаконня розхитує світу основу, тоді сам із себе народжуюсь знову і знову». 

Правове забезпечення Гри здійснює юридична особа Корпорація "Третій Гетьманат", зареєстрована під номером 38461198 за адресою: бульвар Шевченка 65, м. Запоріжжя, Україна.

Опис Гри формується у вікіпедії Народного Оглядача в статті "Вишня Борія" (постійно доповнюється). 

Нова цивілізація формується як віртуальний стартап ("зерно"), тобто ігрова інноваційна компанія соціального, націотворчого, цивілізаційного спрямування. Кожен зареєстрований гравець може стати учасником стартапа в ролі інвестора (акціонера) та розробника. 

Запитання і пропозиції можна викладати тут у коментарях. Відповіді на них будуть формуватися тут же або на сторінці з описом Гри.   

Ласкаво просимо!

Сидить Мамай, в кобзу грає: що замислить - то все має!

Як стати інвестору нашого стартапу? Дивіться це відео:

 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка